reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Melduję się po wizycie :)

Wszystko ok, maluszek ma 6 cm. Z tygodnia mniej, mamy teraz tydzień więcej ;) Czyli według usg oznaczony maluch jest na 13w0d. Wszystko posprawdzane i nie ma się do czego przyczepić :)
Widziałam jak maluszek machał rączkami i nóżkami kryjąc się przed głowicą :) Lekarz się śmiał, że ewidentnie nie chce się pokazać ;) Ufff!
 
reklama
Melduję się po wizycie :)

Wszystko ok, maluszek ma 6 cm. Z tygodnia mniej, mamy teraz tydzień więcej ;) Czyli według usg oznaczony maluch jest na 13w0d. Wszystko posprawdzane i nie ma się do czego przyczepić :)
Widziałam jak maluszek machał rączkami i nóżkami kryjąc się przed głowicą :) Lekarz się śmiał, że ewidentnie nie chce się pokazać ;) Ufff!

ale juz duży ;) gratulacje ;)
 
Babygg gratuluję udanej wizyty!!!

My dziś pojechaliśmy do takiego centrum dla dzieci w Toruniu pooglądać wózki, oglądałam w necie QUINNY Mood czy jak mu tam i mi się podobał... na żywo TRAGEDIA!!!! przynajmniej jak dla mnie. Xlander jak to xlander, a wybór padł na MURĘ PLUS 4. i taką też kupimy.

co do płci... Martuszka gratuluję chłopaka, szybko Ci lekarz powiedział, aj czekam na połówkowe, wtedy będzie dużo większa pewność :)
 
Jutro mam zabieg dziś wieczorem dostałam silnych skurczów i krwawienia jutro rano mam zabieg:(zarodek się wchłonął.... dziewczyny życzę wam spokojnej ciązy trzymajcię się!!!!
 
wow jestem pod wrazeniem ze znasz juz płeć - u nas panuje przekonanie ze siusiak wyrasta dopiero w 7 miesiacu ciązy :-D przekonanie wzielo sie z tego ze koleznka na kazdym usg az do 7 m-ca miala na bank dziewuchę - wszystko kupiione w rozu, sąsiadka jej mamy stwierdział, że to nie możliwe by lekarz już wiedział co będzie miała bo siusiaki wyrastaja w 7 miesiacu, i nagle pod koniec 7 m-ca tadan!! jest siusiak!! pani Basia miala rację:-D
 
reklama
martuszka gratuluje synka....ale ja jednak tezwolalabympoczekac do 20tyg.... tymbardziej ze mamjuz synka:-)

montiś witamy w gronie ciezaroweczek:-)
 
Do góry