reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jolcia na ja właśnie miałam odwrotnie za słodyczami w ogóle nie przepadam. Kiedyś nawet miałam cukier za niski z tego powodu. A teraz często przegryzam białą czekoladę, która o zgrozo pomaga na mdłości i ten cukier do herbaty... Normalnie bym tego nie ruszyła...
 
reklama
cZESC DZIEWCZYNY :-)


Witam sie dopiero teraz,a to dlatego ze nie mialam ochoty skorzystac dzis z kompa.. Od wczoraj mam taki bol glowy,ze szok-umieralam...Przespalam prawie caly dzisiejszy dzien...Tylko cos na obiad upichcilam na szybko....:-(




Co do ksiazek,to wspolczuje. MEN kazde wydawac tyle na ksiazki,nie liczac sie z tym ze kogos nie stac,czy tez trzeba ubrac i wyposazyc dzieciaki do szkoly. Jakas masakra.... To tyle na ten temat bo duzo by o tym mowic:wściekła/y:


Jesli chodzi o mdlosci,ja ich wogole nie mam. Calkiem innaczej mam niz W pierwszej ciazy - rzygalam,mialam wstret papierosowy,ale nic mnie nie bolalo,malo sie kremowalam..... A teraz? Nie wymiotuje,tylko jem,jem,jem i wyczuwam intensywniejsze zapachy....A co najgorsze? Brzuch mam jak na 4mc..Szok-ale bede gruba po porodzie....:dry:
 
Witam wieczorową porą.Ja jak zwykle jestem zabiegana. Dziś rano małe zakupy, załatwienie spraw a potem już czas tylko dla mnie i męża. Mieliśmy dziś 2 rocznicę ślubu,wiec poszliśmy do restauracji na obiad.Przed chwilą dokończyłam pakowanie bo wyruszamy rano na 4 dni do Giżycka.Liczę, że będzie ładna pogoda.
Jolcia=jeszcze będziesz mogła wybrać się na pielgrzymkę. Ten jeden rok jakoś wytrzymasz.Musisz się oszczędzać.
Udanego dłuższego weekendu dla wszystkich i bezpiecznych powrotów do domku jeśli wyjeżdżacie.
 
hej, melduje że żyję i mam się świetnie. Groszek z resztą też :) ma 2,1cm i wg usg jest mniejszy o 4dni. Bo termin wg usg wypada na 21marca, a normalnie wg OM mam 17marca. poza tym ok. Moczem się nie przejmuję, lekarz też się nie przejął, w ciąży to może być, gorzej jakby białko było ale nie ma ;-);-), nie zauważyłam tylko w morfologii że płytki mi spadają, ale to też może się unormuje, jak nie to dostanę żelazo.

Na usg widziałam oczywiście Groszka, było widać lekko kręgosłup i ogólnie wszystko ale zdjęcie mam takiej fasoli dużej bo fota jest jakby od tyłu od plecków. Poza tym tętno 169 ;-) wszysko gra. Fotę wrzucę może jutro, bo muszę zrobić zdjęcie zdjęcia :) i wstawić.

no i po wizycie pojechałam do tesco... kupiłam trochę ciuszków dla Córki pod kątem przedszkola, dla synka szwagra zabawkę, trochę kosmetyków i dla Groszka 2pack butelek aventu. Także pierwszy zakup za mną :-D:-D:-D
:-D

trzymajcie się

DOBRANOC!!!!!!! :tak::-:)-(
 
Witajcie, 11 stron musiałam nadrobić :-) tyle piszecie. Ale lubię Was czytać :-)
Ja, podobnie jak FARFALLA od jutra mam urlop aż do 2 września - juhu !!! wreszcie !!! Jutro o 5 raniutko wyjeżdżamy na Węgry pobyczyć się w basenach. Od niedzieli pakowanie, zakupy i znowu pakowanie. Padam na twarz.
Nie będę miała do niedzieli dostępu do kompa więc nie wiem jak Was później nadrobię.

Pozdrawiam i życzę miłego długiego weekendu. Gratuluję pozytywnych wyników badań.

A tak jeszcze na koniec to mój Wojtuś dziś już prawie zasypiając zadał mi pytanie: "Mamo a z czego zrobione są kupy?" No mega koleś :-)

Trzymajcie się.
 
Jestem już u rodzinki mojego E. Dzisiaj będzie to wesele, a ja już się obudziłam i nie mogę zasnąć. Najgorsze, że jak budzę się tak wcześnie rano, to potem w ciągu dnia chodzę bardzo senna.

Według USG zaczęłam już 11 tydzień ciąży. Wczoraj gdy tylko przyjechaliśmy każdy mi mówił, że widać już mój ciążowy brzuszek. Ja w domu, nie mam żadnego dużego lustra i nie zwracałam zupełnie uwagi na to jak wyglądam. Wczoraj zerknęłam na lustro w przedpokoju i dostrzegłam, że rzeczywiście widać już brzuch. Na codzień nie zwracałam jakoś na to uwagi dopiero wczoraj uświadomiłam sobie, że widać, że jestem w ciąży. Być może to wzdęcia i moje obżarstwo, ale brzuch wyraźnie odznacza się pod ubraniem.

A teraz spróbuję zasnąć, bo przede mną intensywny dzień. :)
 
Hej, Wy mnie nawet nie kojarzycie pewnie...

U Was produkcja idzie że hej, a ja biedna czasu już nie mam tyle na neta,
Wczoraj badania robiłam i zapłaciłam 166zł ale i tak wszystkich wyników nie będę miała na pon/wizyta/ pobrała mi 5 fiolek i cały dzień mnie głowa bolała, dzisiaj też...staram się wytrzymywać bez apapu..muszę.
 
Dzien dobry wszystkim:-)
produkujecie tyle, ze mam co czytac rano;-)

mouse to Ty sie chyba pytalas czy zamierzam kiedys wrocic do Krakowa...hmmmm niestety juz tak tutaj wroslam , mamy tutaj wszystko ulozone, ekonomia super, pieknie tez, mamy dobre prace i moj syn nie widzi siebie gdzie indziej, ze raczej sie nie zanosi, chociaz rozdwojona jestem, bo czuje sie polka tez i mam miejsca do ktorych bardzo tesknie....nie tylko Krakow....tez Zakopane moje cudne!!!! I Szczawnica i Kroscienko itd. :-)


Dzisiaj tak mnie naszlo na lunch znowu na cos polskiego....ze zrobilam panierowanego kotleta z kurczaka, wlozylam w turecka duzaaaa bulke+salata lodowa+pomidorek+majonez i zapieklam w tosterze (a jak jechalam ze sklepu to az sie trzeslam i slinotok mialam:-D) ale pyyyyyychaaaa byyyloooooo!!!!!
Tak sie najadlam, ze juz mi sie obiadu nie che teraz:baffled:

jutro mam drugie usg 3 majcie kciuki&&&&&&

milego dnia zycze- jescze sie moze odezwe;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie wszystko inaczej niz w 1 ciązy.. w poprzedniej miałam śliczne mocne włosy, cerę modelki, chudłam...
teraz włosów mam tak mało, że jak je zaplote to wygląda jak warkoczyk lalki barbie:-( wypryski, jakieś przebarwienia na nodze po skórą (paski i kropki) i pomimo, że wszystko jest bueee to i tak brzuch mam wysadzony w kosmos.. chyba dlatego, że jak się odnajdę ze smakiem tak jak np wczoraj to zjadłam pół kg szarlotki i mąż nie zdążył jej nawet oglądnąć;/ 2gim posiłkiem były kanapki maczane w jaju i smażone na patelni... i to cały posiłek dnia...samo zdrowie:rofl2:

A tak wgl to czy rano, czy w nocy, południe to ciągle mam gulę w gardle i już niesamowicie mnie to męczy..:confused2:
 
Do góry