reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

cześć. Ja zaglądam do Was jak mam czas, a ostatnio cierpię na jego brak.Wykańczamy domek, prace trwają i wszystko trzeba nadzorować.Jak mam dzień wolny od pracy to gdzieś jeżdżę, coś załatwiam, umawiam pomiary.Mam ochotę iść na L4 bo jestem wykończona.Nie mam czasu na odpoczynek.
Farfallo- świetne plany, kameralne wesele, a wszystko tak, jak sobie wymarzyłaś. Życzę powodzenia w ich realizacji.
Mrówko- współczuję mega mdłości.Ja już szczęśliwa bo u mnie zdarzają się sporadycznie.
A co do dzieci: Byłam wczoraj na chwilę u przyjaciółki. Ma córkę 8 lat. Nie dawała nam porozmawiać bo głośno śpiewała i puszczała muzykę z komórki.Po zwróceniu uwagi nie reagowała zbytnio i się śmiała.Odezwałam się że jest nie grzeczna, bo klapsa nigdy nie poczuła i żeby się uspokoiła.A ona na to: A Ty ciociu to będziesz ostrą mamą dla swojego dziecka.
Kotti- fajnie, że masz filmik z usg. Świetna pamiątka.Jak będzie możliwość to też o taki poproszę. Ale to chyba tylko na prywatnej wizycie jest taka opcja.
Udanego dnia Wam wszystkim życzę!!
 
reklama
Kotti2 - Gratuluję udanej wizyty :) Zazdroszczę Ci tego, że Twój mąż widział maluszka. Mój jeszcze nie miał okazji i nie wiem czy w ogóle taka okazja się przydarzy. A szkoda.

Bardzo lubię czytać o waszych starszych dzieciaczkach. Piszecie o tym z taką miłością, aż się nie mogę doczekać jak to będzie :)
 
A myślicie, że powinnam jak najszybciej załatwić recepte? Dostałam duphaston bo mnie brzuch rwał - ale wydaje mi się, że któraś z was o tym mówiła, że się macica rozciągała, czy jajeczko zagnieżdżało... nie wiem... ale dobrze się czuję, nic mnie nie boli... teściowa jest za napro- jak usłyszała, że dostałam leki na podtrzymanie powiedziała żebym nie truła dziecka...
 
Moj syn mi dzisiaj powiedział, ze sie we mnie zakochał i chce ze mna spać :-)

dzis mi troche lepiej :-) obiad zjadłam nawet wzglednie sie czuje, pranie z dwoch pran rozlozyłam po szafach, ogarnełam kuchnie, jeszcze pranko powinnam zrobic :-) ale może jutro............

Arania ja myslę, ze mozesz zadzwonic do lekarza, powiedziec co i jak i moze kaze ci podjechac po recepte albo moze powie ze nie musisz brac...........
 
arania nie kaze Ci sluchac tesciowej, ale uwazam, ze ma racje, zwlaszcza jezeli problemow wczesniej nie mialas i temp sie podwyzszona utrzymuje. Duphaton prawdopodobnie lekarz Ci przepisal dla "swietego spokoju" tak jak wiekszosc lekarzy przepisuje (i tak jezeli nie jest przyjmowany od owulacji to zadnego poronienia nie zatrzyma) Ale radzilabym Ci zadzwonic do Niego i to skonsultowac i wtedy sluchac jego.
 
reklama
arania nie kaze Ci sluchac tesciowej, ale uwazam, ze ma racje, zwlaszcza jezeli problemow wczesniej nie mialas i temp sie podwyzszona utrzymuje. Duphaton prawdopodobnie lekarz Ci przepisal dla "swietego spokoju" tak jak wiekszosc lekarzy przepisuje (i tak jezeli nie jest przyjmowany od owulacji to zadnego poronienia nie zatrzyma) Ale radzilabym Ci zadzwonic do Niego i to skonsultowac i wtedy sluchac jego.

Dziękuję dziewczyny za rady.
Mój lekarz jest na urlopie... czy dała dla świętego spokoju nie wiem, może ... przed pierwszą wizytą sprawdzałam komentarze na necie o lekarzach w moim ośrodku. Wszystkie kobiety miały kiepskie opinie, przeciwnie mężczyźni - ale mój wybór - chcę kobietę.
Mąż później znalazł inną stronkę, gdzie moja lekara miała prawie 100% pozytywów, więc nie wiem od czego to zależy. Ale daje skierowania, leki itp... a wszyscy pisali, że nie daje badań ...
 
Do góry