reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
ja wlasnie zjadlam z 10 racuchow i umieram z przejedzenia...wczesniej byla zupka,nie przerwala jednak nawet 5 min...a to leczo to musze jutro zrobic :-)
moj poszedl biegac,twierdzi ze tyje razem ze mna:)tylko ze narazie to on tylkko tyje:-) i brzuszek ma wiekszy niz ja:-)
ale historia z ta mewa,nawet nie moge sobie wyobrazic jak mozna tak klamac...
 
Ostatnia edycja:
Ale Was wzięło na to leczo, ja jak tylko pomyślę, to mi się wywraca wszystko w żołądku ;)

Dziecko śpi, chyba zaraz też idę się kąpać i spać. A może najpierw lody, albo ten koktajl :D
Jutro mama przywiezie mi rano miętę z działki i robię lemoniadę Mrówki :D
 
Dziewczyny co wy z tym leczo ???No oszalały gwiazdy ;-):-)...ja normalnie masakrycznie się obżarłam tym cheesburgerem a raczej dwoma :zawstydzona/y::sorry2::sorry2:...no ale poszłam jeszcze na krótki spacer więc może mam wybaczone...chociaż to zbrodnia przeciwko mojej glukozie :baffled: no masakra... Co krok to wyrzuty sumienia :-) to jednak hormony mi szaleją...
Ja dziś zastanawiałm się jakim cudem taka osoba jak mewa może wychowywac córkę??? Bo jeśli w ogóle wierzyc że ją ma to dziecku należałoby współczuc no mamusia ma na prawdę niezłą wyobraźnię...
Marta witaj !!!!
 
że też wcześniej nie wpadłam na zmiksowanie lodów i mleka, pycha!!

Co mewy to myślę że ktoś sobie zwyczajnie jaja robił i znalazł tanią rozrywkę. Może forum zna już dobrze skoro zgłosiła się na moderatora...
 
Nie komentuję
Ja na kolacje zrobiłam dziś sałatkę z pomidora, cebulki i śmietany, i zjadłam tylko tą śmietanę z chlebem:szok: Co do fast foodów to ja w pierwszej ciąży co 2 tygodnie jadłam pizze albo szormę. Nie miałam wyjścia studiowałam zaocznie i wieczorami tylko był czas lecieć na pizze i spać. Jakoś młoda jest zdrowa i super się rozwija.
Jutro idę na USG tak między 17-19
 
Ja tak już myślałam o tym jedzeniu fast foodowym :sorry2: niby do Maca mamy blisko...no ale tak wiecie...no to Biedronka się napatoczyła...ale raz na jakiś czas chyba nie zaszkodzi nie?
Jagna - super, ja też odliczam ale u mnie kolejne USG dopiero za równe 2 tyg...Boszzzz jak ja wytrzymam ???
Dobra spadam pod prysznic-wodę włączyli :)
 
reklama
jagna25- a co to jest ta szorma????;-) bo nie znam takiego specyfiku :-):-) brzmi trochę po śląsku :-)
Ewula_m ja żłopię lemoniadę wiadrami. I trzymam ją cały czas w lodówce, przy tych upałach to naprawdę fajnie orzeźwia :tak:
Marta- witaj! Na kiedy masz termin?:) i jak tam samopoczucie?
Nikusia - ja to zawsze uwielbiałam cheesburgery, a teraz to bym raczej nie przełknęła...w ogóle nie mogę patrzeć na mięso...na widok i/lub zapach kiełbasy to zaraz mi się wszystko dźwiga w żołądku:baffled: a leczo zrobiłam zainspirowana pomysłem dziewczyn z tego forum :tak: przyznam szczerze,że osobiście nigdy wcześniej go nie gotowałam,zaliczyłam dziś swój pierwszy raz i nieskromnie przyznam,że wyszło dobre :-):-):-)
 
Do góry