reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Kruszka, każda ciąża to cud, ciąża bliźniacza to podwójny cud. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zdarzył się jeszcze jeden i żeby urodziło się Wam zdrowe dzieciątko :) Trzymam mocno kciuki!

Bryza, napiszę tu, bo nie chce mi się wchodzić w priv, a to w sumie żadna tajemnica. Lekarz mojej koleżanki to Marek Kwiecień. Przyjmuje prywatnie w Medfeminie :)
 
kruszka bedzie dobrze zobaczysz pamietaj ze cuda sie zdarzaja tylko mocno trzeba w nie wierzyc :*

Uciekam spac bo jestem padnieta nawet popoludniowa drzemka nie postawila mnie na nogi.
Dobranoc.
 
kruszka będzie dobrze! nie martw się. Trzeba być dobrej myśli.

A mi się śniło, że byłam na usg i miałam bliźniaki, nawet słyszałam bijące serduszka.... W końcu jakiś pozytywny sen od dłuższego czasu....

Wszystkim co dzisiaj wizytują udanych wizyt! samych dobry wiadomości!

Miłego dnia dziewczyny!

edit: a ja mam ostatnio smaki na serek bieluch, wkrawam do niego cebuchy (te zielone) i takie sobie kanapeczki z tym serwuję :d mmm pychota... jem już trzeci dzień z rzędu :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)

Ja dzisiaj spuściłam nieco krwi - badania robiłam. Wizyta 31.08, więc wszystkie już powinny być.
Skwar u nas straszny! Zazdroszczę tym, które mają chłodek ;)

Dziewczyny, współczuję snów. Mnie męczyły pod koniec ciąży.

Kruszka, trzymam kciuki za drugie serduszko!
 
Do góry