reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Przykro mi że dziewczyny straciły swoje dzieciaczki,mocno ściskam. Ja się boję każdego dnia, co noc śni się mi że krwawie.

Ja umieram wczoraj cały dzień bolała mnie głowa do tego wymioty...
 
reklama
Dzien dobry!
onemoretim strasznie mi przykro....trzymaj sie kochna.

ja jakos przetrwalam noc ale te dwa tygodnie do nastepnej wizyty to bedzie koszmar a potem sama wizyta i strach czy uslysze serduszko czy juz nie czy historia sie powtorzy czy nie? Chlopy to maja dobrze....swoje zrobia i nie maja pojecia co my musimy przechodzic..

babygg mnie mecza czasami nie wiem czy to brzuch tak mnie boli z ciazy czy takie gazy mi sie tluka a wczesniej tego nie mialam.
 
Witam przyszłe mamy dzis odkryłam 2 kreski ktore podejrzewałam od paru dni. Tak wiecdołączam do was tylko termin niewiem kiedy kalkulator porodu pokazuje 28 marca.
 
Dzien dobry ...

suprise witaj i rozgosc sie .

Mnie juz mecza zaparcia jak w poprzedniej ciazy ale co tam przezyje.

Milego dnia :)
 
OneMoreTime strasznie mi przykro, trzymaj się kochana!!!

suprise2014 witaj! Napisz nam coś o sobie!

Babygg mnie też męczą wzdęcia.... potem boli mnie i kuje cały brzuch i co chwile schizuje.... ale doszłam do wniosku, że to właśnie boli mnie od gazów.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, mam super sposób na wzdęcia i nudności. Wypróbowany w mojej pierwszej ciąży i zdecydowanie zdrowy.
Na wzdęcia (do dziś stosuję z powodzeniem) je się jedną łyżeczkę zmielonego kminku. Można wziąć do buzi i popić, można posypać jedzenie. Już po 3-4 dniach jest jak ręką odjął, ale zalecam stosowanie regularnie. A na mdłości chrupanie migdałów. Pewnie na silne mdłości nie pomogą aż tak bardzo, ale również stosowane regularnie zdecydowanie zmniejszą tę dolegliwość. :-)
 
Do góry