reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Gratuluję udanych wizyt i dziewczynki się zaczęły pojawiać:).

Ja dziś coś kiepsko się czuję głowa mnie mocno boli i chyba zaraz idę do łóżka tylko młodemu coś na kolacje zrobie.

Życzę wam spokojnego wieczoru i nocki.
 
reklama
Moj tatko wrocil dzis z pracy z pieknym prezentem dla corki. Jego babcia zrobila na drutach przesliczny komplecik z czapeczka i skarpetkami :) pozniej Wam wstawie fotke... Cudo :)
Jakis czas temu pytala mnie czy chce zeby zrobila jakis sweterek na drutach i czy lepiej niebieski czy czerwony, no ale nie spodziewalam sie takiego czegos :)
To nie pierwszy jaki zrobila dla Michelle, ale jeden z najladnejszych.

Corcia juz spi , moj tatko od 3h odsypia nocne posiedzenie u babci. Mial zamiar znow jechac ale to dla niego za ciezkie czekac i patrzec az umrze. Ktos z rodziny caly czas jest przy niej.

Dzisiaj zaczelam sie rozgladac za spodniami ciazaowymi. Myslalam o h&m ale trafila mi sie okazja i za 75zl kupilam te 3 pary
ImageUploadedByForum BabyBoom1382464533.075900.jpg

Gratuluje wizyt i fajnie ze dziewczynki sie ujawniaja :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382464533.075900.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382464533.075900.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 42
Cześć dziewczyny :-) rzadko się odzywam ale u nas wszystko ok, dzisiaj miałam wizytę i będę miała najprawdopodobniej chłopca co zamierzam jeszcze potwierdzić na drugim genetycznym 12.11 :-D co do dzidziolka kopie, rośnie i ja też ;-)i ma już 350g jupiii :-D gratuluję wszystkim wizyt i trzymam kciuki za kolejne :tak:
 
Aneta Ty fuksiaro! Ja przedwczoraj kupiłam w HM jedną parę za 149pln i na dodatek nie było mojego rozmiaru więc kupiłam większy (na zapas) i trochę mi spadają. Mało tego- są ciemnogranatowe i barwią mi ręce, ciuchy itd. Zakup życia!
 
reklama
Aneta gdzie Ty taka okazje dorwala?:) super.

Ja jutro wizyte o dziatej i denerwuje sie no nie wiem co z tym krwiakiem... chcialabym by juz go nie bylo bo i tak dlugo jest:(
 
Do góry