reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Aha, Jolcia, czy Ty wiesz może, jaki szacujecie koszt wybudowania i podstawowego wyposażenia domu?
Próbuję wysondować, czy taki domek 110-120 metrów da się realnie za 300-350 tys. postawić z wykończeniem, ale bez szaleństw.
 
reklama
Ciasto było na biszkopcie z truskawkami, masą z bitej śmietany i galaretki:-)
Mąż stwierdził ze wyszło pyszne:-) W domu pachniało jeszcze do wieczora.

Co do klusek śląskich to mmm chodzą za mną co tydzień a też nie bardzo lubię się z tym bawić więc na taki obiadek w weekendy wpadam do mamy albo teściowej.

Dziś cały dzień na nogach byłam i strasznie boli mnie kręgosłup! Macie na to jakieś sposoby? Czasem budzę się w nocy bo strasznie mnie boli :-(

W poniedziałek byłam u gin i moje maleństwo za wszelką cenę nie chciało pokazać płci, a liczyłam że się dowiem. Zobaczymy czy za 2 tyg będzie mniej uparte ;-)

Dobrej nocy dziewczyny:-)
 
Juz prawie jechalam z mala do szpitala. Galki w oczach jej sie przewracaly, dwa
razy myslalam ze mdleje i ja lapalam. Podczas wieczornej kaszki w pewnym momencie to same bialka w oczacha. Ale moj mowi zebym umyla ja i polozyla spac a jak rano bedzie to samo to pojedziemy do szpitala odrazu. Nie ma temperatury, katarku koncoweczka to co pare dni temu dostala. Nie mam pojecia co to moze byc i skad. Jestesmy caly czas w domu tylko we 3. Na spacery to caly czas w wozku. W sklepie z nia nie bylam od ok tygodnia. Moze jak ja zabralam we wtorek na wizyte ze mna do lekarza to cos zalapala??? Tam bylo w poczekalni kilka babc i dziadkow... Moze cos dotknela :(( jak bede szlam spac to wezme ja do siebie bo tak to nie zasne. Teraz siedze w salonie a mala na gorze u siebie spi, ale slysze oddech w niani wiec wszystko ok
 
O rany, Aneta... Nie brzmi to dobrze...
Nie wiem, co bym na Twoim miejscu zrobiła.
Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego. Ale koniecznie to skonsultujcie z lekarzem...
 
Witam sobotnio!

u mnie jak widac nie ma czy to weekend czy nie i tak rano sie obudze :-(

aneta jak mala sie czuje, pewnie wczoraj niezle sie wystraszylas...
ja dzisiaj mam w planach zakup butow dla Patrycji i moze z naciskiem na moze posprzatam chate..
milej soboty
 
Aneta nie czekaj i zawiez ja do szpitala. Z tego co widze ona roku jeszcze nie ma, male dziecko jest delikatne, to nie dorosly czlowiek. Sama majac taka goraczke i omdlenia chcialabys jak najszybciej prosic o pomoc w szpitalu. Z malym dIeckiem sie nie czeka do nadtwpnego dnia, tlko od razu jedzie sie do szpitala. Ale nie chce cie pouczac. To Twoje dziecko i sama powinnas decydowac, ja jak bede miala swoje to tez bede mogla wtedy cos powiedziec.
 
Koreczek ale ja nie pisalam nic o goraczce :) mala ma normalnie 36,7/36,8.

Zasnela wczoraj kolo 19.30 po 24 wzielam ja do siebie. Spala do 7. Zjadla ladnie z rana 240ml mleka. Przemylam oczka przegotowana woda. Nie byly zaropiale po nocy. Wyglada juz dzisiaj dobrze. Jedynie lekko zaczerwienione.
ImageUploadedByForum BabyBoom1380954866.376212.jpg
Ladnie sie bawi, poki co ropy nie widac. Mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1380954866.376212.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1380954866.376212.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
Ewula, a znasz nazwę tego syropu? To się kupuje czy samemu robi? Bo w googlach same przepisy znalazłam.

Nazwy nie znam, bo sama robiłam, ale w aptece powinni wiedzieć. Może być też z owocu, którego teraz pełno, ale nie wiem jak się robi.

Muszę się Wam przyznać, że ja nigdy nie jadłam, tym bardziej nie robiłam bloku czekoladowego!

Tutaj jest trochę przepisów na ciasta bez pieczenia: Moje Wypieki | Ciasta bez pieczenia

Z tymi kolejkami to tak jest, w jednej apteko-drogerii zawsze brali mnie bez kolejki i nikt nic nie mówił, ale jak stanęłam w realu w kasie pierwszeństwa od drugiej strony, żeby się nie pchać między ludźmi to wielkie fochy były, no porażka, a wisi nad kasą, że kobiety z widoczną ciążą, małymi dziećmi i niepełnosprawnych puszczają bez kolejki. A najlepiej jak jeszcze doradziłam ze 2 babkom z wózkami i cała kolejka sobie czekała aż uprzywilejowane obsłużą :D

Aneta, nieciekawie z maleńką :( a jak tam dzisiaj??
Doczytałam - no to dobrze, ze jest poprawa :)
 
reklama
Dziewczyny kochane poratujcie :-( wiem, że ten temat już był, ale nie mam siły szukać... czy w ciąży można wypić smectę? i ewentualnie co jeszcze można na biegunkę i wymioty? Ledwo żyję... od północy mam biegunkę i wymiotuję, co godzinę. Już nie wiem co mam ze sobą począć, nie mam już nawet czym zwracać :-(
 
Do góry