reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
ha nie, macica nie wiem:D zaczął sie temat porodu, czy cos, bo ja to tak skojarzyłam, wiec z ta lechtaczka to wiem, ze to podczas porodu było. A jeśli chodzi o macice i szyjke, to nie wiem, czy przez przodujace lozysko, czy przez poród z takim łożyskiem;p
 
Dzięki dziewczyny za rady, wzięłam sektę i poszłam spać. Ale mąż doszedł od czego mnie złapało zjadłam frytki razem z winogronem:wściekła/y: Dziś jest już Oki. Byliśmy w Jaworzynie Śląskiej na pokazie parowozów i w obozie pracy w Gross-Rosen. Wpuścili Celinkę, bo nie ma tam ani zdjęć, ani pamiątek.
Jutro Was doczytam bo padam, jak zawsze naskrobałyście kilka stron:-D:-D:-D:-D
 
Dziewczyny ja nie chce Was straszyc ale mnie tez porozrywalo. Urodzilam z 2cm rozwarcia. Lechtaczke tez rozerwalo... Ku gorze. Wszystko bez zadnego znieczulenie. Bylo podejrzenie ze nawet rozerwalo mi ta przegrode miedzy odbytem a pochwa w srodku. Tyle krwi stracilam. Dostawalam czopki co chwile na zatamowanie.
Na szczescie juz wszystko ok, zszyli mnie ladnie, juz ze znieczuleniem jak trzymalam corke w ramionach. Teraz sladu nawet nie ma. Musialabym sie przyjrzec z lupa zeby zauwazyc.
Fakt ze teraz zaszlam Troche za wczesnie w ciaze. Ale poki co jest wszystko ok :)
Tylko cholernie obawiam sie porodu
 
jejku..ja o porodzie nie chce jeszcze slyszec :p slyszalam opowiesci o 'lekkich' porodach,ale tez i o godzinach 'mek' :p jakos narazie jak slysze ze ktos zaczyna ten temat wole unikac sluchania.. po co sie stresowac juz od poczatkow :p
 
No masakra, jak ma sie tylko 2 cm rozwarcia a zaczelas rodzic to czemu sami nie nacieli ci krocza? Przeciez ciecie mniej bolesne jest, mniwjsze ryryko dla kobiety jest i lepiej to zszyc a pozniej szybciej sie goi! No teraz nie ma jakoegos sredniowiecza. Ja nie bede rodzic w szpiyalu w lubaczowie bo to rzez jest. Po 12 godzinach rodzenia powinni cesarke robic a kuzynka rodzila 16 godzin. Mojej mamie pecherz przecieli jak mnie rodzila boo miala cc a pozniej a to nic sie nie stalo:/ noge jej chcieli zdrowa uciac! Mnie by zabili, bo mialam sie yrodzic na dzien matki a wyszlam na swiat 17 kwietnia, to jak w szpitalu panowal wirus najwiekszy to mnie z inkubatora wyciagneli i lekarz ledwo mnie uratowal. Moze bylo to prawie 22 lata temu, ale mowie wam ze nic sie nie zminilo.
 
Cześć...coś dziś spać nie mogę. Już po piątej się obudziłam i spać mi się nie chce. Mój M zachorował-grypa chyba go dopadła. Tak więc od wczoraj biegam z herbatkami i witaminkami. Wysłałam go dziś do lekarza.
 
reklama
Czesc dziewczyny!

mrowka zdrowka dla meza ale ty sie staraj tak z daleka go wspierac w chorobie..
ja tez dzisiaj srednio spalam w nocy przysnila misie moja zmarla mama ze zyla ale byla w starsznym stanie pod respiratorem i jakos telepatycznie mi mowila ze ona musi umrzec ze tak musi byc a ja zaczelam plakac ze nie chce zeby umierala i strasznie plakalam, oczywiscie sie obudzilam i wplacz ( mama zmarla 4 m-ce temu) nie wiem co ten sen ma oznaczac bo zawsze jak sie sni to cos sie zmienia w moim zyciu.
milego dnia!
 
Do góry