reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
a ja to nawet nie wiem gdzie co mam:-D
ja dziś totalnie nie w formie.. mąż zrobił obad i teraz przesprzątał pokój i pojechał mi po jakies jedzenie na jutro:)

czy od bakterii w moczu moge mieć zółte upławy? normalnie moja bielizna po paru godzinach wygląda jak po miesiącu:eek:
 
ja miałam przy drógiej ciąży łożysko przodujące jak szłam rodzić do szpitala to położna na mnie nawrzeszczała dlaczego nie mam zaświadczenia od lekarza ze mam łożysko przodujące,bo w takich przypadkach przeważnie robią cesarkie,bo można się wykrwawić na szczęście się udało
 
Jesli dobrze pamietam, to łożysko przodujace jest od strony szyjki macicy i w czasie porodu takie łozysko uniemozliwa dziecku wyjście na swiat, bo głowka nie moze takiego łozyska przejsc... jesli dobrze pamietam:D

Co ja sie wypłakałam:sad: własnie przed chwila:(
Ogladałam film pt "Niemozliwe" strasznie wzruszajacy... ;-)
 
to się przynajmniej to wyjaśniło... ale aż się dziwię, że mogłam doprowadzić nerkę do takiego stanu, że mnie teraz boli jakby mnie ktoś skopał normalnie.. przecież mnie nawet nie piekło przy siusianiu:zawstydzona/y: mam nadzieję, że furaginum i to w takich dawkach nam nie zaszkodzi...bo tak dokładnie to jeszcze nie doszłam do 2 trym..
 
mlodamama wszystko bedzie dobrze:) nerki masz teraz bardziej obciazone stad ten ból, no i tez wiem co przezywasz. Zanim zaszłam w ciaze leczyłam sie na ostre zapalenie pecherza, przez trzy tygodnie brałam antybiotyki, dochodzilo nawet do 15 tabletek dziennie, to az w szpitalu wyladowalam z tymi nerkami, masakra. Ewentualnie skontaktuj sie ze swoim lekarzem, a w czasie ciazy uklad moczowy jest bardzo delikatny, wiec mysle ze furagin nie bedzie jakims wiekszym niebezpieczenstwem;-)

aha, pij bardzo duzo wody, najlepiej z sokiem z cytryny, to jest bardzo wazne. nie marznij w stopy i w plecy, zeby nie bylo gorzej
 
Ostatnia edycja:
leże pod kołderką dziś w piżamce cały dzień:-D jest tak brzydko i zimno, że szkoda było sie ubierać... zaraz lece się myć i znów do wyreczka...lepiej w domku niż w szpitalu..
 
ja chyba tez uciekne zaraz do lozeczka:D w ogole dzisiaj to mama mi rosolek gotowala, bo ja dzisiaj lewa jestem i jak poczulam pietruszke, to az mnie zemdlilo :szok:

a własnie jakie znacie przesady ciazowe?:D no i czy w ogle w nie wierzycie, ale tak z siebie, a nie ze któras tam kobieta cos zrobila i dziecko pozniej mialo to cos, tylko z waszego doswiadczenia:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry