reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja miałam mieć wózek od kuzynki, ale że prawdopodobnie znowu jest w ciazy to sobie kupię nowy. Ona ma jeszcze problem z tym wózkiem, kiedys poszłam z nią i jej mała na spacer i pcham ten wózek, mówie wam kobity totalna męczarnia. zamiast jechac prosto, to skręcał w prawo i co chwile usiałam go prostowac. to za duzy wysiłek, a jeszcze dziecko w wózku, ciezki cholernie :szok:
Oj miałam taki wózek, izie się przywyczaić jedna ręka zawsze mocniej pchałam. Na szczęście sprzedałam go i o dziwo udało mi się go sprzedać za połowę ceny;-)
Jaspis uważaj na siebie *)
Co do pieluch to z mężem pogadałam, kupie materiał i jego mama uszyje mi z 4 sztuki, na upały latem, co by pupcia oddychała:-D Tylko mój tata musi wykrój zrobić, bo ja coś głowy nie mam do liczenia i techniki teraz;-)
Ja już pookładałam u siebie w szafie (zbierałam się miesiąc), tzn posegregowałam co da rade nosić a co nie. Zostały mi jedne dżinsy i 3 pary dresów i do tego 3 bluzki:-( Reszta wylądowała w dolnej szafie na po ciąży:szok: Musze od mamy spodnie pożyczyć;-)
 
reklama
Zapomniałam dodać że wczoraj zrobiłam jeszcze kilka słoiczków malin w syropie, mam nadzieję że będą zjadliwe w zimie. Nie jestem biegła w robieniu przetworów ale coraz bardziej mi się to zaczyna podobać. Pod warunkiem że mam czas. Jeszcze planuje sobie poza malinkami zrobić przecier z pomidorów bo sporo ich zawsze dostaję. Jabłka tez pewnie znajdą swoje zastosowanie.
 
Dzień dobry
Wrrrrrrrrr przed chwilą zjadło mi całego posta a tyle juz napisałam:crazy:

Ewa Marcia bez bolesnych wizyt u dentysty życzę.

Nikusia Trzymam &&&&&&&&&& za wizytę.

Jaspis uważaj na siebie i bez akrobacji dziś:)

Jagna ja też powinnam zrobić przegląd szafy ale zabrać sie nie mogę len totalny mnie ogarnia.

Co do pieluch pozostane przy pampersach jakoś wielorazówki mnie przerastają za dużo przynich roboty.

Jany za oknem szaro buro i pada tylko spać w taką pogodę.
Wiecie co w ostatnim czasie bardziej mnie muli niż w pierwszym trymestrze masakra normalnie.

Dziewczyny mam straszną ochotę wybrac się na grzybobranie i jak mojego męża nie zmaltretuje w przyszłym tyg żeby wziął 1 dzień urlopu i mnie do lasu wywiózł to oszaleje:sorry:
 
Hej hej Dziewczyny!!! :-)
Wpadłam się tylko przywitać w ten ponury i zimny dzień. Marznę w pracy niemiłosiernie, bo u nas jeszcze nie grzeją :-( Otuliłam się chustą i popijam gorącą herbatę.

Jaspis, Ty uważaj na siebie, bo się poobijasz. Ale podobno w ciąży kobieta robi się roztargniona, hihi.

Mamusia synka, auuuu, nie bolą Cię te dziąsła? Miałaś tak przed ciążą? Wiem, że w ciąży może lecieć krew z nosa, ale z dziąseł i to jeszcze w takich ilościach :eek:

Nikusia, samych dobrych wiadomości na wizycie :-)

Koreczek, Malpawzoo, ja na pewno przy wyborze wózka będę się kierowała wagą, ale i tak pewnie zanim na coś się zdecyduję, pojeżdżę po okolicy i osobiście sprawdzę z milion wózków. Niestety nie mam od kogo odkupić czy pożyczyć, ale może zdecydujemy się kiedyś na drugie dziecko i będziemy już mieć wózek na stanie :-)

Babygg, to powodzenia na jutrzejszej wizycie :tak:

Pinki, piękne wyniki. A mieliście konkretne wskazania do takich badań? U nas powiem szczerze raczej się nie robi tych badań i nie wiem czy to zależy od lekarza czy od przypadku.

Jagna, ja śmigam albo w kieckach, albo (tak jak dziś) w leginsach. Choć powiem szczerze, że ostatnio zaszalałam i kupiłam spodnie ciążowe :-) Takie bardziej spodnio-leginsy, ale mają u góry ten specjalny kawałek materiału na brzuszek. Są fajne, bo mają wszytą grubą gumę regulowaną, więc noszę je już teraz na ostatnim guziku i w miarę powiększania się brzuszka po prostu się przesuwa o kolejną dziurkę. Bardzo polecam :tak:.

Miłego dnia!!!!!!!!!!!!
 
Jannnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak zimno i mokro na dworze, jesień przyszła bleeeee zmarzłam bardzo, az grube skarpeciochy zalożyłam :cool2:
 
O nie nie nie - ja dzisiaj nic nie robię!:-)
Obiadek mam z wczoraj (pomidorowa) i a propos jedzenia mój małżonek wczoraj zebrał się na odwagę i powiedział, że ostatnio wszystko przesalam:zawstydzona/y:. No rzeczywiście jak robiłam tą pomidorówkę to co chwilę dosypywałam soli, ale ja nie czułam żeby była za słona:-p. Podobnie było z plackami ziemniaczanymi czy jajecznicą. Smak mi się wypaczył.

Wczoraj wskoczyliśmy z mężem na chwilkę do sklepu z wózkami (mały, bo u na dużego nie ma) i te wózki takie wielkie mi się wydają. Ja jestem niska i drobnej budowy i nawet taki x lander x move który wydawał mi się zgrabny był jakiś ogromny. Oj tez będę miała kłopot.

Zastanawiam się jeszcze na tym wózkiem od kuzynki - mutsy transporter, ale jak dla mnie te kółka z przodu są małe i mały rozstaw mają..... No i spacerówka tylko przodem do kierunku jazdy :-(.


A u mnie dziś słonko i błękitne niebo z małymi chmurkami, a zapowiadało się na deszcz.
 
Ostatnia edycja:
Jagna - przypomniałaś mi,że ja co roku też robię pirniczki na święta, zwykle koło października-listopada,zeby zmiękły. W tym roku też trzeba pomyśleć:)
Co do wózków i innych sprzętów to mój małż ma dziś wolny dzień i postanowiliśmy zrobić sobie rajd po komisach i sklepach zrobić obczajkę i porównanie. Więc się zbieram na miasto,miłego!
 
reklama
Ja w ciąży z Celinka wszystko przesalałam;-)
Joasia ja czegoś znaleźć nie moglami wywaliłam wszystko na ziemię;-) Wstyd było wrzucić wszystko jak leci, więc poukładałam.
Co do leginsów to mam kilka par, ale brak odpowiednich butów. Przy moim rozmiarze buta 41 ciężko cokolwiek dobrać:-( Czekam aż będzie sezon na kozaki;-)
U nas zimno 13 stopni:szok: wieje jak nigdy. Musze iść do sklepu i nie chce mi się:-(
 
Do góry