reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Heja...wróciłam byłam w robocie i zmechrana jestem jak koń po westernie :-(...Jutro mam wizytę u gina i decyzja czy wracam czy nie bo mam tej niepewności DOSYĆ!!!
Niby siedzenie za biurkiem ale roboty było tyle, że masakra...jakby mało było, szef zapowiedział ostatnio moim kolegom, że nie zamierza na razie nikogo na moje miejsce zatrudniać bo przecież wrócę :eek::eek::eek: NO RZESZ.....ale kurna za rok!!!!!!!!!!!!!!


Ewula- wiesz co....Oni się nie cieszą, ponieważ pierwszej młodości nie są, do tego w domu 5 miesięczne dziecko i 4 latka. Mało tego on ciągle choruje a pracuje na budowach i w wykończeniach więc jak nie pracuje to kasy nie ma. Ona siedzi w domu no i kolejne w drodze... No nie ciekawie...Tyle, że wiesz z mojej perspektywy osoby cierpiącej na niepłodność...To byłby ogrom szczęścia no a u nich???KTO TO WIE?
Dzięki Bogu kontakty mamy małe....bo jacyś dziwni są :baffled:
MMka- &&&&& kciuki za wyniki amniopunkcji... No i medialne spotkanie miałaś he he :-), brakowało tylko Ani Muchy do kolekcji ;-)
EWA -GRATULUJĘ WIADOMOŚCI...czyżby chłopiec?????;-):-)
Monika2412-witaj w naszym gronie :tak:
koreczek wybacz- :sorry::sorry:...
MARCIA- &&&&&&&&& żeby wreszcie się uspokoiło i żebyś mogła się już tylko cieszyć ciążą!
aNECZEK-
MAM dokłądnie tak samo..euforii z wizyty starcza mi zaledwie na tydzień góra dwa...potem schiz...DOBRZE ŻE MAM JUTRO :tak:
ale się nażarłam zapiekanki... :sorry:...chyba pęknę....
 
reklama
A ja na kolacje paste jajeczna zjem :-) chodzi za mna od kilku dni i jeszcze sasiadka mowila ze wpadnie z salatka bo robi taka dobra z brokulem pestkami, szyneczka i cos tam jeszcze mniam
 
Hej!!
Powinnam Was doczytać, ale zajęłam się czytaniem o pieluchach wielorazowych. Znalazłam fajne forum
PIELUSZKI WIELORAZOWE - PORADNIK
oraz stronkę z cenami i jak to wygląda
Pieluszki wielorazowe ECO BOBOLIDER kpl. z wkładem z mikrofibry - Pieluszki wielorazowe
Może któraś z Was kiedyś ozywała i wie jak to się sprawuje???
Ja wcinam właśnie bułcię z miodem, coś ostatnio mam smak na miodek:-D A dostałam dziś od mamy taki pyszny z pasieki:-D a nie ohydztwo z marketu;-)
Lece czytać:-D
 
Jagna, Bobolidera nie mam, ale te które posiadam sprawują się dobrze :) Najbardziej w sumie lubię chińskie kieszonki plus prefold, lub firmowe wkłady, bo te w komplecie to jednak kiepskie są.
Jest też wątek o pieluchowaniu noworodka pieluchowanie noworodka - zbiór rad
Z resztą pieluchy wielorazowe plus mycie pupy wodą pomogły w opanowaniu odparzeń, które cały czas wracały na wrażliwą pupcie mojego dziecka.

Alesia, a ja uwielbiam kolorki :) jednobarwne mam tylko otulacze, bo kolorowych nie było.

marcia mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.

Kobitki, a Wy znów o jedzeniu :D ja wczoraj i dziś miałam gulaszową, ale powiem Wam, ze nie czuję się po niej dobrze, ciężkostrawna, czasem sama nie wiem co mam jeść, żeby mi tak na żołądku nie leżało...
Ostatnio mąż przywiózł od swojej mamy skrzynkę jabłek, które okazały się bardzo kwaśne, więc nic tylko szarlotkę robić :) Już 2 zjedzone, takie o: Moje Wypieki | Szarlotka sypana
 
Ewula widziałam na tamtym forum, że pisałaś że sama zrobiłaś wełniaki. Czytałam tez że dziewczyny same robią pieluchy, masz możne jakieś linki jak samemu to zrobić???
 
Właśnie sobie uświadomiłam jak ja niewiele wiem o dzieciach :szok: Piszecie o pieluszkach wielorazowych i różnych dodatkach do tego, a ja zielonego pojęcia nie mam o czym mowa! Pieluszka wiem jak wygląda, ale pampers etc. lub tetrowa, ale to o czym piszecie to dla mnie chińszczyzna. Choć bardzo mnie zainteresował ten temat. Lubię być eko :tak: zwłaszcza jeżeli chodzi o moje dziecko. Muszę poczytać o tych pieluchach, albo najlepiej wybrać się do jakiegoś sklepu gdzie będę mogła obejrzeć te wszystkie pieluszkowe gadżety. A czy któraś z Was używała takich? Nie ma problemu np. z przeciekaniem? Czy pupa jest w nich sucha. Kurcze, ale jestem ciekawa.
 
cześć dziewczyny. nie było mnie przez weekend przy komputerze i za żadne skarby nie mogę nadążyć z czytaniem bo tak sie rozpisałyście. ktoras pisała że zaczynaja się jej smaki- tez tak mam a do tej pory wrecz schudłam w ciaży...coś czuję że teraz nadrobię:) a co do pieluszek wielorazowych planuje kupic ze 2-3 ktore można regulowac wraz ze wzrostem dzieciaczka które maja wkład bambusowy. koleżanka mówiła że nie przecieka kupka wiec w domu mozna uzywac żeby skóra maleństwa odpoczeła od pampersa. juz bym chciała wiedziec czy bedzie chłopiec czy dziewczynka a wizyte mam dopiero 2-3.10 :-(więc jak na razie musze sie uzbroic w cierpliwosć. pogoda taka paskudna i boje się że jeszcze cos złapię dlatego tak jak mówicie trzeba zaopatrzyć sie w duże ilości miodu, cytryny i soczku malinowego i nie dać się wirusom! :)
 
reklama
Ewula dzięki
Aneczek ja też zielona ale czytam czytam i widzę wielka oszczędność kasy. W pierwszym moim linku jest forum i tam dziewczyny piszą jak się sprawują i jakie są koszty takich pieluch. A ja na allegro znalazłam dużo fajnych i tanich:-D
Pierwszyrazmama ja tez planuję kopić kilka na próbę takich pieluszek
 
Do góry