reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

koreczek ja tez dorwalam rozowy pluszowy kombinezonik,kazdy sie nim zachwyca,rozmiar 62.wiec bybly idealny dla dziewuszki:D lekarz mowil ze na 70 % dziewczynka ale to byl 13 tydz wiec sama nie wiem;-)u mnie tez smaczki sie zaczynaja.jem na zmiane slodycze,pierogi i wlasnie wciagnelam reszte wczorajszego obiadu:-) a bylam do tej pory takim niejadkiem...
 
reklama
marcia nie zwlekaj z tym, naprawde jesli do jutra ci nie przejdzie idz do szpitala lub cokolwiek. Sciskam Cie mocno i trzymam kciuki za to, zeby skonczylo sie to dobrze!

maouse ostatnie dwa tygodnie bylam jak swinka, ciagle slodkie jadlam, a teraz juz patrzec nie moge. Tak samo jak na owoce i soki a zwlaszcza pomaranczowy i porzeczkowy. Z owocow to zjem kiwi, jablko i sporadycznie banana, ale za to warzywa wszystkie prawie jem:pI juz nie mam takiego apetytu, ludzie mi mowia ze ladnie wygladam itp, jesli chodzi o cere, ale jestem blada, usta zeschniete, co chwile tylko wode pije, a na noc jak zawsze bole brzucha... trzeba to przezyc:)
 
Marcia, dużo leż i odpoczywaj. Jeśli nic się nie zmieni, to leć do szpitala.

Katrine, ja właśnie zamierzam kupić Evo :) Kolor, o którym mówisz widziałam na żywo - fajnie się prezentował. U mnie zależnie od płci ;) Dla dziewczynki czarny stelaż + czerwień, a dla chłopca ten ciemny niebieski z czarnym stelażem :)

Lumpeksy i ja uwielbiam :) Szczególnie jeśli chodzi o ubranka dziecięce. Można skarby wynaleźć i zapłacić za to śmieszne grosze w porównaniu z cenami sklepowymi. Ja jeszcze się trzymam dzielnie ;) Czekam na informacje, czy mam szaleć na niebiesko, czy na różowo ;)
 
Czekam na informacje, czy mam szaleć na niebiesko, czy na różowo ;)
A ja powiem tak: jesli nawet bede juz znala plec, to nie bede zbytnio szalec z kolorami a zwlaszcza z tymi dwoma, bo jesli bede teraz miala syna, a za jakis czas pojawi sie corka, to znowu bede kupowac ciuszki? a stare komu dam? wlasnie wole takie biale kolorowe itp:p
 
Marcia nie czekaj z tym plamieniem jak nie masz jak do lekarza dziś to jedz do szpital bo to nie żarty każde plamienie powinien lekarz zobaczyć może ci szyjka sie rozwierać jak mi a może to tylko plamisz bo masz nadżerkę o której nie wiesz wiec lepiej iść tak mi powiedział mój lekarz ze nie czekamy tylko musi zobaczyć
 
Marcia to może być z nadżerki ja tak miałam ale lepiej sprawdzić idz jak coś do szpitala na ip i niech sprawdzą.

Nie wiem która z was pisała o blogu kulinarnym kotlet.tv no i weszłam i się skusiałam na Miękkie ciasteczka z jabłkami przepis | Kotlet.tv
pychotka i bardzo proste.
no i teraz po zjedzeniu rosołu, kopytek i tych ciasteczek czuję ze przegieła nie wiem czy się wizytą w wc nie skończy.

Koreczek a gdzie w Lubaczowie chodzisz na lumpki bo ja tam czasem w weekendy jestem u teściów i wetedy biegne do tego nad delikatesami centrum ale tam jest dziki tłum
 
Monika bylam u gina prywatnie wczoraj i wszystko ok szyjka dluga zachowana, dzidzia rosnie ale ja panikuje bo dwa lata temu jak mi ta ciaza obumarla to zaczelo sie od plamien fakt ze wtedy byl 9 tc a teraz 15 tc ale tez wtedy bylam na usg bylo ok a za dwa tyg dzidzia nie zyla . Moja druga ginka odpisala ze mam lezec kazala brac mi jescze wit c 2x3 nospe 2x 1 i lezec lezec i jeszcze raz lezec. Oczywiscie luteina dalej
 
Joasia jest nowy lumpek, nie wiem jak to wytlumaczyc... jesli znasz lubaczow to super!:D jadac od strony kościoła św. stanisławia w stronę tesco po lewej stronie to jest. Przed krzyżówką po prawej stronie jest dom pomocy spolecznej, pożniej duzy budynek z kosiarkami, za tym budynkiem jest juz krzyzówka. zaraz za ta krzyzówką jest w lewo zjazd w dół, tam pierwszy sklep jest "Chinczyk", a zaraz za tym jest ten lumpek:)
Tez jest tłum, ale nie az taki jak tam nad centrum, zreszta nad centrum nie lubie chodzic, bo jest ciasno. Tam gdzie ja chodze jest duzo miejsca i wszystko posegregowane:)

No mam nadzieję, ze teraz już wiesz gdzie to jest:D
 
reklama
Do góry