reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Hej,

Ja dziś byłam na pobraniu krwi...6 probówek poszło :confused:

Ewula dobry pomysł z tym podciagnieciem do góry. Ja znowu zapytam czy nie byłoby fajnie zrobić oddzielnie wątku wizytowego??

Pytanie do mam z Krakowa, czy polecacie jakieś miejsce do zrobienie usg genetycznego? Szukam gdzie by tu zrobić że tak powiem najtaniej...ale poniżej 300zł jeszcze nie znalazłam :baffled:
 
ja też już oglądam wózki i też chce używany bo szkoda mi kasy na nowy jak używkę można kupić w naprawdę w dobrym stanie i za niewielkie pieniądze. Już mam jeden upatrzony tylko ja mam jeden minus mały bagażnik więc duży wózek nie wchodzi w grę niestety

edit: kotti2 fajny wózek
 
kotti2 jeżeli jest zadbany i ma tyle dodatkowych części myślę, że nie powinnaś się nawet zastanawiać - powinnaś kupić. Oprócz wózka jest jeszcze dużo innych wydatków więc trzeba oszczędzać gdzie się da - takie moje skromne zdanie;-)
 
Nastko wyrazy współczucia:-(
Kotti fajny wózek:-D
Ja tez kupię używany, ale chyba poszukam w komisie, kolo nas otworzyli nowy tylko z rzeczami dla dzieci:-D Od ciuszków po wózki
Właśnie wcinam pierogi. Jutro idziemy na grilla na cały dzień:-D
 
Julianna - watek wizytyowy jest tylko ja bym go troche zmienila w sensie nie terminy wizyt tylko po prostu nasze wizyty i mozna na poczatku kazdego tygodnia zmieniac tab i wpisywac kto ma wizyte i tam opisywac wszystko a na glownym np tylko napisac ze wsio ok i info tam (tak mialysmy na sierpniowkach 2011)
ja cos slyszalam ze dobrze usg robia na pl. szczepanskim ale chyba 400 jakos
MMka - zdrówka dla taty i siły dla Ciebie
kotti -wiekszosc z nas pewnie ma uzywki (przynajmneij te glebokospacerowe) bo np od rodzenstwa/znajomych; dla mnei nie ma sensu kupowania nowki bo to i tak niedlugo bedzie wykorzystywane tylko wiadomo ze stan musi byc dobry; ale jak dla mnei to troche za wczesnie na kupowanie wozka choc w sumie skoro ci sie podoba i jest w okazyjnej cenie ...
ewula - moja Karo na placu zabaw ni w nowym meijscu zawsze musi sie chwile "oswoic" i wszytsko obserwuje z boku a pozniej dopiero szaleje
 
reklama
Do góry