reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Czesc dziewczyny witam sie pozna pora... Dziisiaj byl powrot od siostry,wiec zakupki etc.

Kruszka przykro mi... 3maj sie kochana

Kurcze,tak sie zastanawiam..... W pierwszej ciazystrasznie wymiotowalam a teraz nic.... Wrecz przeciwnie....chce mi sie ciagle jesc...

Czy to normalne?
 
reklama
Hej!! Chciałam Wam donieść o świetnym festiwalu dla przyszłych i obecnych rodziców:-)
Dzisiaj w Krakowie widziałam plakat zachęcający do odwiedzenia Targów Mother and Baby. Już 24-25 sierpnia 2013 na Błoniach krakowskich, odbędzie się krakowska edycja Targów Mother & Baby. To jedyne takie wydarzenie w Krakowie odbywające się raz w roku, które oferuje tak szeroką ofertę dla kobiet spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi od 0 – 9 lat. Wstęp wolny.

Więcej informacji tutaj: Mother & Baby

Czy któraś z przyszłych mam odwiedzi Błonia?
Ja już mężowi powiedziałam i mam nadzieję, że pojedziemy:-)


Taka impreza jest organizowana jeszcze w Warszawie i we Wrocławiu.
 
Arania, ja będę szła ze znajomymi, którzy są w pierwszej ciąży :) W ubiegłym roku koleżanka kupiła na tych targach nowy wózek, tyle że powystawowy, za połowę ceny!
 
Dobry wieczor.... Kruszka bardzo mi przykro..... 3maj sie mocno..... dziewxzyny nie dajcie sie zwariowac.... mamy jeszcze 8 miesiecy na oswajanie sie z wszysykim, pomalutku jieno X zekujcie za duzonod siebie bo czss wszystko pouklada, bedzie dobrze, ja jak zaczynam swirowac to mowie do siebie uspokoj sie jestes duza dziewczynka nie dramatyzuj, dasz rade.... ja bylam rano na wizycie, ale zrobili mi moxz na glukoze I proteiny I bylo ok, doktor zapytala czy mnie nie swedzi albo nie szczypie nigdzie jak sikam, ja ze nie, no to na przyszla wizytr porobimy wszystkie badania...
oni tu maja takie malutkie mikrofony I sprawdzaja bicie serduszka, jak bije to dopiero na nastepnej robia usg, doktorka martwinsie, bo chudne, oststnio mi zrobilanliste ns oko co powinnam miec w diecie a dzis powiedziala jedz wszzytsko na co masz ochote....a ja nie mam.... na Na nic..... prawie... mialam dzis stres w pracy....troche mamynpod gorke.... tesciowa przyjechala dzis, bo ma wolne a my mamy jutro.... oxzywiscie caly remont z tylu sie jej nie spodobal.... :/ trudno.... a jutro jade z synkirm na godzinr do szkoly, ale mam stresa...moj bobas juz nie jest bobasem.... ale. ten czas leci... ;) mamusia martwiensieno Ciebie moze popros zeby Ci lekarz cos przepisal, mi chciala dzis pezepisac na mdlosci, pij inbir I melise..... mi herbata z imbiru rano pomaga..... spijcie spokojnie
 
Kruszka bardzo mi przykro, trzymaj się jakos :(

Arania, ewa86
jestem bardzo ciekawa tych targów, też pewnie je odwiedzę

ja to mam pecha, mnie też dopadło jakieś wstrętne choróbsko :( ból gardła, katar, czuję.się jakbym grypę miała .. Więc jak nie dentysta to internista :(
 
Ostatnia edycja:
Kruszka - trzymaj się

Przeczytałam Was tylko po łebkach...coś o badaniach pisałyście ja jutro idę je robić płatnie bo chodzę prywatnie do ginekologa. Hiv, kiła i inne to nie są widzimisie tylko badania obowiązkowe w ciąży-pod warunkiem że prowadzi ją jakiś lekarz.

Ja dalej mam mdłości, wymioty ale lżejsze bo inaczej zaczynam już dzień. Z jedzeniem różnie...ale tyje. Brzuch się pojawia.

Miałam koszmarny sen, nie wiem kiedy tak ryczałam żeby się zaciągać i krzyczeć...a śniło się mi, że zaczęłam krwawić a mąż nie chciał mnie zawieść na pogotowie bo mam wizytę za parę dni. A rodzice się śmiali ze mnie... boję się tak naprawdę o każdy dzień, dobrze że mam synka i on zajmuje mój cały czas i umysł.


Rzadko piszę, z braku czasu. Podczytuję raz dziennie,ale Wasza produkcja powala. Trzymajcie się!


Na przeziębienie polecam 3x wycisnąć sobie po cytrynie i wypić sok. Do tego herbata z cytryną i miodem.
 
Ostatnia edycja:
ja właśnie kupiłam brosa sensetive bo pisze ze od 1 roku zycia dziecka a ja mam w sypialni córeczkę.. chodził przed snem 3h.. do tego moskitiere w nomi dopadłam i tez zaklejona wiec okno otwarte:)
 
a co do chorób... coś mnie kicia w klatce piersiowej i gardle.. wrr ta klima u gin mnie zabija;/ musze *spam* kupic ale czy wgl go przełknę? własnie jem sucharki bo na inne sniadanie nie mam pomysłu.. ale mnie mdli;/ ja tez mam mnóstwo badan...
 
Masiosia, strasznie ciężko się Ciebie czyta, wszystko pozlepiane w jeden ciąg...

My dziś na spacer wybywamy rano, bo wczoraj po południu nie udało mi się nic sensownego kupić. A planuję podudzia kurzęce w sosie koperkowym z ziemniaczkami i marchewką z groszkiem. Już sama nie wiem co mam gotować, bo ostatnio po każdym obiedzie mam lekką zgagę, a to dopiero początek ciąży :O No ale może mdłości się dokładają i w II trymestrze przejdzie.

Co do HIV i HCV to pewnie, że warto sprawdzić, ale nie trzeba robić tego na samym początku ciąży, bo tutaj chodzi o postępowanie z maluszkiem zaraz po urodzeniu w szpitalu, kobiecie leków żadnych i tak nie dadzą... Więc jak ktoś chce sobie rozłożyć koszty i ilość krwi pobieranej na raz ;) to może sobie późnej te badania zrobić.
 
reklama
witam was . Kruszka- przykro mi również wiem że jest ciężko ale masz dla kogo przecież żyć trzymaj się tulimy:)
ja dzisiaj wstałam jak zwykle wcześnie rano i tak się snuje po domu i mam stresa bo dzisiaj mam wizytę po południu drugą dowiem się czy dzidzia jest czy serduszko bije boje się mocno bo różnie to bywa niby brzuszek rośnie ale i tak się zamartwiam . pozdrawiam was miłego dzionka udanych wizyt i ulgowych oznaków ciążowych:-)
 
Do góry