reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jedno serduszko to ja już widziałam w pierwszym USG. Ale teraz chciałabym zobaczyć piękną trzy-centymetrową kruszynkę z rączkami i nóżkami. Jak będzie parka to chyba popłaczę się ze szczęścia. :tak:

EDIT: Według pierwszej wizyty powinnam być już w 10 tygodniu.
 
reklama
Tymuniek a te 7 tyg i 4 dni to jest wyliczone z USG? Ilu dniowe cykle miałaś jest ważne, bo jak dłuższe niż 28 dni, to owulacja była później. W usg jest tak, że mają normę wielkości dziecka dla standardowego cyklu czyli data zapłodnienia plus 2 tygodnie
 
Tymuniek- cudne wiadomości:tak:
malpawzoo - witamy!!!
Farfalla - no powiem Ci, że czekam na Twoje USG JAK NA SWOJE :tak: BĘDZIE DOBRZE KOCHANA ZOACZYSZ.
Co do ułatwiania sobie życia jestem za :tak:...nasze mamy po prostu nie miały dostępu do tego wszystkiego co teraz na rynku dostępne...OBYŚMY TYLKO FORSĘ MIAŁY :-):tak:
 
Ja także mam rozbieżności między OM a wiekiem ciąży.
Wg OM tak jak w sygnaturce, a wg wieku ciąży 4 dni więcej (co pokrywałoby się z owu, bo wg moich obserwacji i temp. miałam ją wcześniej).
 
Tymuniek super wiesci!!!!:-)

witam takze wszystkie nowe mamusie!!! :-)

malpawzoo a będziesz mieć tez 2 karty ciazy? Ja na razie nie mówiłam ani jednemu ani drugiemu i jakos się tym stresuje troche… :baffled:
a ty marcia masz 1 czy 2 karty ciazy?
 
reklama
witam nowe mamy:)

mi też się nie zgadza om z ostatnim usg i to bardzo. dlatego dostałam kolejne skierowanie na bete...
ale wierzę, że będzie dobrze:) 29.07 był sam pęcherzyk, miałam prawie 40tyś bety, a tydzień później było kolejne usg i pokazało fasolke wielkości 4-5tyg... więc beta też się nie zgadza...
12.08 kolejna beta a 19.08 badanie
 
Do góry