reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Karolinusia i Babygg bardzo dziękuję :-):-) mam nadzieję, że się udało:)
Arania ja jestem popierniczona na punkcie koloru niebieskiego, ale mówię tu tylko o swojej odzieży, nie wiem czy mi się to udzieli na dzieciątko, ale jak mojej chrześnicy kupuje ubranka to bardziej podobają mi się te nie różowe czy niebieskie ;) najbardziej podobają mi się białe ubranka :) ale jeszcze troszkę czasu jest;)

Z takiego rogala moja siostra była bardzo zadowolona:)

Ja już leczo mam prawie gotowe już je podjadam:):) mniam!! radość jest:):):)

ps. nie pokazuje mi się suwaczek:( chyba nie umiem :(
 
Ostatnia edycja:
Tymuniek to super że z dzieciątkiem wszytko ok oby tak dalej.

Pisałyście o badaniach na wizytach ja do tej pory miałam dwie wizyty 2 razy usg i moja lekarka nie badała mnie ginekologicznie, ale jak mam do niej pełne zaufanie poprzednią ciąże prowadziła mi super a i w innych mniej radosnych sytuacjach się sprawdziła.

Co do zakupów dal maluchów to ja muszę odgrzebać rzeczy po synku przejrzeć i dopiero będę myśleć o kupowaniu (przynajmniej tak sobie obiecałam
:-D).
Ja z ciuszków na maleństwa też najbardziej lubię bodziaki, pajace i rampersy są wygodne dla dzieci i szybko się je przebiera.
 
Dziewczyny ale wy produkujecie nadrobię was ale później teraz mam sporo roboty sprzątanie robię mrożonki na zimę chłopaki moje pomagają mi w ogrodzie:)
violet nie słyszałam serduszka tylko widziałam coś tam pikającego;)Mąż po powrocie mnie przytulił i powiedział ciesze się:) kiedy ty miałas ostatnia miesiączkę?
 
Flower, nasze mamy nas bez tych rzeczy wychowały, ale głównie dlatego, że nie miały do nich dostępu ;) Dam sobie rękę uciąć, że jakby mogły, to połowa by sobie poduszki-rogale kupiła ;)

Ja jestem zdania, że jak coś może życie ułatwić, to warto skorzystać ;) Czasem tanim kosztem da się to zrobić :)

***

Gratuluję wszystkim udanych wizyt! Ale Wam zazdroszczę :D

I witam nowe Mamy!!!
 
Tymuniek - Ogromne gratulacje. Dodałaś mi nadziei, że u mnie też może być wszystko dobrze.

małpko - Witamy :)

Do karmienia to jeszcze daleko. Nie zastanawiałam się nad żadną poduszką do karmienia. Ja nie kupuję jeszcze niczego oprócz tych wszystkich uroczych ubranek. Jakoś nastraja mnie to pozytywnie. Mam na razie tylko maleńką czapeczkę, dwa body i jeden pajacyk :)

Im bliżej do mojego USG tym bardziej jestem zestresowana i podekscytowana. To już za trzy godziny :)
 
Wiecie co, ja to sobie myślę, że dobrze, że usg nie jest tanim sprzętem, bo bym chyba kupiła i co chwilę podglądała dzieciątko :) Ale dzisiaj rozmawiałam z lekarzem, który robił mi badanie (to jeszcze inny ginekolog :-)) i powiedział, że oni są przyzwyczajeni do częstych wizyt, i że lepiej 10 razy za dużo badań, niż o 1 za mało. Więc wygląda na to, że od nadmiaru jeszcze nikt nie zginął, a większym problemem są zaniedbane ciąże.

farfalla - życzę ślicznego serduszka, albo nawet dwóch! A brakiem objawów się tak bardzo chyba nie można martwić, chociaż wiem, że łatwo jest mówić. Ja też trochę panikowałam, a to że za mało objawów, a to, że te które są zbyt mnie niepokoją, ale koniec końców wygląda na to, że z ciążą w porządku i zostało jeszcze tylko 32 tygodnie :happy:
 
Ostatnia edycja:
Karolinusia i Babygg bardzo dziękuję :-):-) mam nadzieję, że się udało:)

ps. nie pokazuje mi się suwaczek:( chyba nie umiem :(

Dwie możliwości - albo zabrakło "zatwierdź" albo "ptaszka" przy "Pokaż Twoją Sygnaturę" (na pewno jest przy pisaniu postów, nie pamiętam, czy przy ustawieniach czasami tego nie trzeba zaznaczyć).

Tymuniek, super wieści.
 
reklama
Dziewczyny ale wy produkujecie nadrobię was ale później teraz mam sporo roboty sprzątanie robię mrożonki na zimę chłopaki moje pomagają mi w ogrodzie:)
violet nie słyszałam serduszka tylko widziałam coś tam pikającego;)Mąż po powrocie mnie przytulił i powiedział ciesze się:) kiedy ty miałas ostatnia miesiączkę?


ostatnia miesiaczke mialam 17 czerwca. Dlaczego pytasz?
 
Do góry