reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

pierwszy mój poród skonczył sie cieciem i teraz lekarz też mnei skierował na cc.u mnie jeszcze mam cukrzyce ciązową dość późno wykryta i dziecko mam duuze wg, usg a jakie bedzie faktycznie to sie okarze..mój pierwszy syn przed porodem jak mi robili usg miał ważyc 4200 pomylili sie o całe pół kg bo ważył 3700
 
reklama
dziewczyny a bedzie cie podgalały przed porodem?:zawstydzona/y:
ja to sobie tak wyobrazam ze jak juz sie zaczna skurcze to sie wykąpe, ogole i dopiero pojade do szpitala, ale czy tak bedzie ... nie chce jechac taka nie przygotowana, ale róznie to moze byc, moze nie byc czasu na to...
 
Weronika, ale dzidz zdrowy jest na szczęście, jeśli raz przeszlas cesarke to nie masz się czym martwić:tak: moja w 32 tygodniu ważyła 1570 g a teraz to nie wiem, może za dwa tygodnie się dowiem, a to będzie już 38 tydzień, jeśli nie urodze do tego czasu :tak:

Kasiek ja nie wiem jak to z tym będzie nawet jak się nie przygotuje to jakoś mi będzie to obojętne. I tak już się doczekać nie mogę do porodu :D
 
Kasiek, ja mam brzuch w obwodzie 112 cm:szok:
Koreczek, no to mnie zabilas. w takim razie juz magnezu nie biore:tak: Chce jakos w miare szybko urodzic, pojecia nie mialam ze tak to dziala...ale pomimo tego magnezu brzuch mi sie spina bardzo czesto i to tak mocno ze sie ruszyc nie moge w takiej chwili.
Wronka, odpusc sobie te okna bo przy nich urodzisz:-) Ja swoich juz nie ruszam, mama przyjedzie po porodzie to moze umyje, jak nie to tez nie dramat, poczekaja...
Kazda kobieta inna i kazdy porod inny wiec nic nie da sie przewidziec. Mi w pierwszej ciazy odeszly wody poza domem, wpadlam w panike, szybko do szpitala tak jak stalam pojechalam, no i co, to bylo o 17tej, o 22giej dopiero bolesne skurcze po oksy, a urodzilam w mekach po 10 rano ( a mialo byc tak pieknie). A z corka, po 12 latach zaczelo sie od lekko bolesnych skurczy nad ranem (od 5 dni mialam juz zgladzona szyjke), o 8mej bylam na porodowce ( skurcze co 10 min), pecherz przebili mi przed partymi, o 10tej mialam juz dziecko przy sobie:-) Wspolne bylo jedno: przy pierwszym i drugim porodzie lekarze wypychali dziecko lokciem i tego tylko sie teraz boje...
 
Tylko z tym magnezem to wiesz, każda ciążs inna jest i to lekarz musi ci powiedzieć żebyś przestała brać magnez.

Czas na pranie pieluszek:D tylko mi zostało jeszcze wyprac kocyki i pościel :)
 
Bo moja córeczka to taka tyci będzie :) w sumie to się cieszę nawet takiego Malenstwa, lepiej będzie mi urodzić. No i to moja pierwsza ciąża jest :) chyba że teraz już nadrobila trochę tej wagi :tak:
 
reklama
moja w 33 tyg wazyła miedzy 2100 a 2400 a teraz to nie wiem,19 mam wizyte pewnie koło 3kg bedzie wazyc.
dziewczyny robilyscie wymaz?ja robiłam i antybiotyk musze dostac podczas porodu.

recznik fajny, a bierzecie recznik dla dziecka do szpitala? teraz sie tak zastanawiam ale chyba trzeba wziąć, no nie?


mała mi nie daje siedzieć, kopie strasznie i wierci się ,musze na pół leżąco jakos się usadowić.;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry