reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mrowkaa - Ja 9 lat temu też nacięłam się na jakieś badziewiaste pieluchy... i Potem kupiłam już w normalnym, stacjonarnym sklepie bo musiałam dotknąć, pomacać. Ja mam 20 szt. I sądzę, że tyle starczy.

Flower - No dokładnie...Ja zamierzam jeszcze Szpital na Solcu odwiedzić może w przyszłym tyg, chcę zobaczyć sale porodowe i może uda się nawet z jakąś położną pogadać. Myślę, że jeśli na ten szpital się zdecydujemy to będzie mi raźniej...

Ja dużo śmiałości względem lekarzy zdobyłam....ot pracując z lekarzami, poza tym ja też mam język w buzi i w razie konieczności go użyję :tak:

Mamusiasynka- Ale to znaczy, że tak czy tak to jutro się do szpitala wybierasz???Chociażby pokazać się swojemu ginowi nie?
 
reklama
Dzięki za porady odnośnie tych pieluch....ja właśnie nie wiem ile tego kupić tym bardziej,że chciałam spróbować tych pieluszek wielorazowych Pieluszki wielorazowe no i wiadomo pampki będą używane, ale tetra i tak potrzebna.
Moniqaa - ten sklep do którego wysłałaś mi link jest 1 kilometr ode mnie :-D ale Ty dopiero uświadomiłaś mi jego istnienie,więc dzięki!
 
Mrowkaa ja na nich złego słowa nie powiem. Brałam u nich dużo rzeczy i nawet zadzwonili mi powiedzieć, że nie mają jednego wzoru z pieluszki kolorowej i czy mogą zapakować inny i jaki... Ja nawet nie wiedziałam co zamówiłam, bo po prostu wybrałam różne wzory :-D
Przesyłka szybka i dobrze zapakowana :tak: Fajnie, że masz blisko tez bym chciała... :-D
 
reklama
Mamusia synka trzymam &&&&&&&& za spokojną noc i jutrzejsza wizytę u gina.

Mrowka ja u tego sprzedawcy co Moniqa podała prawie 6 lat temu bardzo dużo rzeczy kupowałam i te pieluszki też (podwójnie tkane) i do dziś dnia je mam i będą dla klary flanelowe też u niego brałam a co do ilości z 10 tetrowych i 5 flanelowych jak coś to zawsze można dokupić.
 
Do góry