reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Kamaa – fajne zakupy
Agnis – ciekawe czy faktycznie w Twoim szpitalu realizują plan porodu rodzących mam czy tylko to jest taki pic na wodę, że oto proszę może pani zaplanować i my się będziemy starać
Nimfla – masz rację później jak już matka ma większą świadomość może aktywnie uczestniczyć we wszystkich zabiegach, szczepieniach przy maleństwie.
Moniqaa – kupuj bez zastanawiania
Małpa – kogo unikać w takim razie jeśli taki nierzetelny jest
Mamusia – spokój spokój spokój Ty i tak opanowana jesteś, skurczy nie masz więc jeszcze może trochę przetrzymasz co?? Doczytałam o rozwarciu to kochana na IP !!!
 
reklama
A już myślałam, że tylko mnie pragnienie dopadło...
Nigdy tyle nie piłam, a teraz tylko kupuję zgrzewki wody bo ile razy można chodzić herbatkę robić i ile tego mleka pić :-D


Nifla
a wiesz, że ja nie mam prawie nic niebieskiego mimo, że chłopak będzie... Raczej starałam się w uniwersalnych kolorach kupować...
Sama nie lubię ubierać się w niebieskie kolory i nic takiego nie posiadam, to i dziecka nie będę w nie wciskać na siłę - chyba, że mi się spodoba :tak:


Jeśli zaś chodzi o ten wózek to tak chyba się zdecydujemy... jeszcze przeglądam tablice bo a nóż coś się znajdzie ciekawszego... ale nie mogę nic znaleźć...
Jedo Bartatina mi się też spodobała, ale jest na paskach i nie wiem jak to będzie się zachowywać i w sumie niedużo droższa by była :-D



Ja także skusiłabym się na własna położną gdyby było mnie stać... To jednak inny komfort i osoba, którą samemu się wybiera więc ma inne podejście... a tak nigdy nie wiesz na kogo trafisz :baffled:



Mamusia
trzymam kciuki by nic się już nie działo... Nie stresuj się tylko proszę.... Wiem, że ciężko się nie stresować, ale stres nie pomoże... &&&&&&&&&
[h=1][/h]
 
u nas nie mozna wynajmowac poloznej, pacjentką ma sie zajmowac polozna ktora jest akurat na dyżurze i dobrze bo nie ma lepszych i gorszych......
 
Nifla - Ja jak tylko będę czuła, że robią ze mną coś nie halo???TO DZWONIĘ DO MOJEGO GINA!!! Zapewne ja albo mąż...Mamy z nim no bliski kontakt... i postaram się dopytać na kolejnej wizycie, czy w razie jakbym czuła chociażby jakiegokolwiek typu zagrożenie, czy mogę...Myślę, że bez problemu się zgodzi..Ba... on sam do mnie oddzwania więc podejrzewam, że będzie na pewno nas wspierał...

Mamusiasynka - Ja miałam podobne podejście,,, NO ZA COŚ TYM POŁOŻNYM NA DYŻURZE SZPITAL PŁACI!!!

Ale ja uważam, że jeśli kogoś stać TO CZEMU NIE???

Tym bardziej, że np. u nas w stolicy, można spotkać się wcześniej z taką położną, porozmawiać, zapoznać się dopytać itd. I nie jest to już taka "obca osoba"... a to, że chcesz rodzić w tzw. spokoju, z pewnością (JAKIEJ JA NIE MAM...bo na prawdę nie wiem na jaką trafię? Czy wszystko będzie przebiegało pomyślnie i dobrze??), że żadna małpa wrzeszczeć nie będzie to co w tym złego???
 
mamusia to nie zazdroszczę....zrób sobie melisę-zaśniesz lepiej i nie stresuj się....

Mam jeszcze pytanie co do pieluszek tetrowych - ile tego trzeba kupić i jaki powinny mieć wymiar?bo widzę na allegro,że są różne.
 
Mrowkaa ile to nie doradzę, bo brałam po kilka sztuk z każdego rozmiaru + kilka kolorowych + 5 flanelowych.
W sumie tetrowych mam koło 12-15sztuk, ale tym się nie kieruj bo ja nie mam pojęcia ile być powinno :-D
Chciałam tylko napisać, że na allegro są cieńsze i grubsze i trzeba uważać. Ja wzięłam kilka tych grubszych (podwójnie tkane w aukcji był opis) i żałuję, że wszystkich takich nie kupiłam. Przez te cienkie wszystko widać i wyglądają jakby po 2 praniu miały się rozpaść, ale może takie być powinny...

http://allegro.pl/tetra-pieluchy-tetrowe-80x80-podwojnie-tkane-i3755804051.html u tego brałam te grubsze.
 
Ostatnia edycja:
nifla, nikusia - oj zgadzam,sie ja taka potulna juz nie bede (vide moja wizyta usg i to jak zrypalam starucha) no ale to teraz bo juz sie przejechalam na zaufaniu do lekarzy i nie jestem zielona to nei dam sobie w kasze dmuchac ale problem jest jak sie rodzi pierwszy raz, w sumie nie mialo sie zlych doswiadczen to i czmeu mialoby sie nie ufac lekarzom/poloznym no i nie wiadomo o co pytac, prosic bo to wszytsko nowe i stres ogromny ze sie nie mysli czasem logicznie
mamusiasynka - ja bym po ten dexaven chociazby jechala
 
reklama
Do góry