reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

kainkas jak zaczniesz robic mufinki to od razu dzwonek bedzie :-D ja tak czekalam z goframi...poszlam zrobic i nawet ciasta nie skonczylam :-D idz zacznij robic mufinki!
 
reklama
Witam wieczornie, z grubsza ogarnelam wasze wpisy.

ja mam dzisiaj tez dzien do dupy,mtez mnie boli...wstalam normalnie i nic szczegolnego sie nie dzialo a po pol godz zaczelo mnie kluc ale to tak jakby jajniki i tak naprawde nisko pod brzuchem, potem po kilku godzinach przeszlo a jak wstalam i przeszlam sie z psem na podworko to znowu zaczelo ....nie wiem czy to nie wiezadla i czy brzuch nie ciazy bo jak podtrzymuje brzuch od dolu reka albo zalozylam taki pas to bylo lepiej. Leze z nogami i tulkoem lekko uniesionymi w gorze na poduszce, dobrze ze maly sie zaczal odzywac i sie wierci.

jagna sie nie odzywala? Mam nadzieje ze wszystko ok....

mamusia synka jak tak u ciebie ?

Ja to sie zaczynam denerwowac ta moja szyjka ale tu pocieszeniem jest dla mnie Aneta.....ty chyba masz niewielkie rozwarcie i to juz od jakiegos czasu?

moniqa, kamaa wspolczuje tesciowych, moja jest gosc prosta, ograniczona kobieta ale ona dokladnie wie ze nie ma co wyjezdzac ze swoimi madrymi radami bo ja od razu odpowiednio podsumuje i koniec tematu, na szczescie mieszka ok 100 km od nas i na 13 lat malzenstwa byla u nas moze z 5 razy..

jakis efekt domina mamy dzisiaj aby jedna zaczelo bolec to juz leci dalej...
 
No własnie myslalam co u jagny.....

Mnie straszaki męcza......ale spoko i Mala zmieniła pozycje bo wybrzuszyło mnie z drugiej strony i czkawke ma z drugiej strony.........

Juszka, małamama ale numer :)
 
A ja dołączam do bolących brzuchów-jak obiad robiłam to tak się zaczęło. Identyczne mam uczucie jak Marcia pisze. Tak mnie kłuje z lewej strony, jakby jajnik :/ a chciałam pranie wstawić i poprasować sobie. Teraz leżę plackiem i się męczę bleeeeee
 
Oj tam od razu byłą...dziećmi byliśmy hehe :)
A co do teściowej to ja chyba ma duże szczęście choć czasem też sobie ponarzekam. Ale gdyby nie teściowa to nie wiem jakbym sobie poradziła z pierwszym dzieckiem. Tyle ile ona mnie nauczyla to chyba nikt...Jestem jej za to wdzięczna. Mnóstwo złotych rad :) za to teraz włącza jej się rozpieszczanie wnuka :) a mieszka za ścianą więc ma okazje często to robić:)
 
reklama
A ja zrobiłam sałatkę i sernik i jeszcze galaretka mi tężeje bo jutro robimy małą imprezkę urodzinową Kacperka :tak:
Rano mama mi odbierze torta, dorobię bitą śmietanę do galaretki i jeszcze mielone usmażę :tak: Więcej nie robię i tak dziadki tylko przyjdą:tak:
 
Do góry