reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dziewczyny musze sie przezucic juz tylko na zakupy internetowe bo nie dam rady nog ciagac po galerii....bylam na zakupach i ledwie dolazlam do samochodu, kupilam szlafrok , te podklady i kilka innych rzezczy a teraz leze i odpoczywam .

secreto ja mam termometr thermoflash cos takiego TERMOMETR BEZDOTYKOWY Thermoflash bezkontaktowy (3840700563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. o tyle jest fajny ze mozna mierzyc temperature nie dotykajac dziecka poza tym ma funkcje mierzenia np wody do kapieli czy mleka w butelce poprostu przestawia sie na opcje mierzenia powierzchni

dziewczyny z cukrzyca wy po kazdym posilku w ciagu dnia mierzycie ten cukier ?
 
reklama
To prawda z ta grupa krwi. Jak mówi Moniqaa, nie biorą pod uwagi grupy krwi wpisanej w kartę ciąży, trzeba mieć wynik na kartce osobno.

Zmierze ciśnienie i tabletke wezmę, nie będę przerywala tego:no:

Jakbym nie była w ciąży, to pomyslalabym że za chwilę miesiaczke dostanę:szok:

Czytałam wczoraj w gazecie śmiesznego porównania kobiety ciężarnej do samochodu :-D jak będę miała chwilę to wrzuce na forum bo zabawnie to opisali :-D
 
Witam sie I ja ;)

Ja na sekunde, ide budzic Julka I zasuwamy do szkoly..... jak Go dobudze....

Wczoraj to masakracja byla.... jak rano wyszlam, zeby zawiezc.Julka do szkoly tak wrocilam dopiero jak juz jeden gosc czekal przed domem.... :/
Mielismy rano zalatwienia, pozniej mialam jechac po prezent ale stwierdzilisny, ze wnjednym sklepie otworsymy karte bo przy kazdym zakupie jest 5 % I dodatkowe jakies plusy, a ja tam chemie, czasem ubrania itp kupuje.... do tego musial byc juz moj m, a ja bez niego nie dostalabym bo nie mam dlugiej historii....
Tak wiec pojechalam z m mama do banku I 3 sklepow...... a wczesniej bylisny ta sprawe zalatwic I mysle, ze juz bedzie ok.... ;)

Jak wrocilam z balonami I prezentami dla gosci, tu sie tak kupuje to zjadlam cos w 5 min I lecialam po Julka..... stamtad do targetu, tego sklepu po prezent bo m obiecal Julkowi.... a stamtad po torta lofowego no taki chcial indo domku..... mialam 30 min do gosci....dobrze, ze zawsze mam poukladane wszystko I tylko zmienilam ibrus itp.... z Julkiem bylo 5 chlopcow..... I bylo b zabawnie.... Julek przeszczeslisy, bo zawsze cos w Jego urodziny jest nie tak.... a wczoraj poza twmpem wszystko bylo ok.... pojechali po 9 wiec za sprzatanie..... o 22 skonczylam ale podlog jie zmylam I nie koglam zasnac..... a teraz to nogi popuchniete itp....
Zawoze Julka I wracam bo przegielam....
Ide go budzic odezwe sie jak wroce.... przeprasza , ze tak o sobie....
Tyle condoczytalam a zostalo mi 20 pare stron to gratuluje udanych wizyt. ...
Wracam za jakis czas.... a Wy hak mozecie, dychnijcie I nie dopisujecie mi tu, zebym mogla spokojnie kazdy post doczytac ;)
 
Flower188 oj tam, oj tam :-p i wydało się, że ja jednak jestem inna :rofl2:
A tak poważnie to tak jak pisze Agnis83 miało być inaczej... 35tc chciałam napisać :-D

Agnis83 tą grupę co masz w karcie ciąży i tak nie wezmą do siebie. Bez świstka, który dostałaś przy badaniu grupy krwi... bo w razie gdyby ktoś się pomylił i złą wpisał do karty ciąży to by było na nich... A to co się dostaje jak się sprawdza jest jednak podbite i to przeważnie już przez dwie osoby... Dlatego też jak wyrabia się np kartę z grupą krwi to sprawdzają dwa razy, zanim wydadzą...
Co do reszty się zgadzam... no ale nie wygram z tym lekarzem... Nie prowadzi i już :crazy: Już kilka razy się z nim kłóciłam... ale ja swoje, on swoje.... :crazy: Do szpitala wezmę wszystkie wyniki co mam i odpis jeśli doczekam tego 35tc i go zrobię :-D Jeśli mały się nie odwróci to i tak cesarka, a wtedy wybiorę po prostu ten szpital to będą mieć cała dokumentację...
No chyba, że macie pomysł co zrobić by po 31tc w końcu otrzymać kartę ciąży, bo ja już nie mam pomysłów na tego lekarza...

Pojęcia nie mam :no:

tu masz artykuł o karcie ciąży
Karta ciąży - sprawdź co powinnaś wiedzieć na temat karty ciąży - Strona: 1 - Ciąża i poród - MjakMama24.pl

Karta ciąży bez tajemnic - wszystko o karcie ciąży

może mu to wydrukuj:-D
 
Mowice o grupy krwii, powiem Wam szczerze ze byłam niezle zdziwiona jak polozna powiedziała mi ze musze mieć kwitek potwierdzający ze mam taka a nie inna grupe krwii, tzn musze isc do laboratorium i zrobić badanie na grupe krwii. Niby się przepisy tak zmienily ze teraz wlasnie takie badanie jest potrzebne idąc do porodu. Mowie jej ze ostatnio jak bylam w ciąży z Madzia wystarczyl jakiś tam wypis ze szpitala ze mam 0rh+ i to wpisała do karty ciąży ,jednak to się zmienilo i w grudniu robiłam takie badanie potwierdzające grupe krwii
 
Przyszłam nie dawno do domu po zajęciach z Ignacym w poradni. Ledwo żyję, odprowadzanie dzieci na zajęcia to pikuś przy siedzeniu tam z 5 dzieci z różnymi zaburzeniami od autyzmu po mocną nadpobudliwość. A jeszcze na 16.30 judo, wieczorem chyba umrę.
susi, my masowaliśmy się tak często, bo takie były zalecenia od lekarza. Przez dwa tygodnie masaż co dwie godziny i trzeba ich zrobić 6 dziennie, ale to większość dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej musi robić coś takiego.
Mamusiasynka, mnie wakacje przerażają, bo jak mój mąż nie zmieni pracy to raczej ma marne szanse na urlop, a w blok mamy mały ( 16 mieszkań) i same maluszki tu mieszkają więc nie ma się za bardzo z kim pobawić. Do tej pory to my zawsze wyjeżdżaliśmy na trochę w dwójkę, tydzień byliśmy u rodziców, a tak to na placu zabaw siedzieliśmy pół dnia, ale nie wiem czy tak się uda w tym roku. Jednak podróż samej z dwójką dzieci trochę mnie przeraża, tym bardziej że ja jeżdżę pociągami, bo nie mam prawa jazdy. No i jeszcze trochę w domu pracuję, z Ignacym nie powiem, pracuje się dość dobrze, ale będzie dodatkowy borsuk do ogarnięcia. Nic, muszę mieć nadzieję na urlop Rafała.
flower, ja też widziałam te podkłady kilka dni temu

Idę rozbierać choinkę, bo chcę ogarnąć przed powrotem Ignaca
 
reklama
marcia mi wyniki na granicy ( tutaj) a wdg polskich norm lekko powyzszone wyszly, wiec mierze i bede na czczo i 3 razy dziennie po 1h do wizyty w przyszlym tygodniu, zeby posprawdzac i unikam slodyczy i bialego pieczywa w ogole i zobaczymy;-) moze u mnie trzymanie zdrowej diety wystarczy...bo ostatnio to przeginalam glownie z czekolada:tak: a to jednak w moim wieku to trzeba sie pilnowac raczej.
(Ktoras z Was pisala o czekoladzie z michalkowym nadzieniem....ach michalki ubostwiam!!!!!!)
a te u ktorych juz stwiedzono i sa pod specjalna dieta i insulina to chyba naczczo i po kazdym wiekszym musza 1h po tez.
 
Ostatnia edycja:
Do góry