reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Nikusia tak waga mojego synka w normie bo jak pisałam jeśli jest różnica pomiędzy terminem z OM jest +/- dwa tygodnie to jest ok.
A u mnie wychodzi wg wagi termin 8 dni wcześniej. Ale główkę ma dużą bo z wymiarów samej główki to jest aż 14 dni do przodu, ale przy główce norma to +/- 22 dni więc spoko.
 
reklama
Moniqa ja w kauflandzie kupiłam woreczki śniadaniowe strunowe. Fajnie się w nie pakuje i maja zamknięcie.
Celinka była główka w dół od 20 tygodnia, a teraz mały co chwile się obraca więc nie wiem. Ostatnio był wzdłuż ułożony.
Jaspis bo to ból zapowiadający poród. Mnie na przykład bolał brzuch jak na okres i udo prawe.
 
Mój Kacper jak się urodził w 37 tc to wazyl równe 3 kg. Ale nie wiem ile wazyl w innych tyg bo wtedy chodziłam na NFZ i miałam może 3 razy usg... i nikt mi niczego nie mowil...a ze bylam zielona to się tak dawałam :baffled:

Wizyte teraz mam 8 stycznia to zapytam o wage. 18 grudnia pamiętacie wazyl 1524 g wiec sporo.
Poki co jest ulozony glowką w dół:tak:i niech mu tak zostanie :tak:


ps.wlasnie zrobiłam zakupy w aptece gemini..wyszlo 160 zl... :baffled: a jeszcze termometr musze kupic ale to może za miesiąc....
 
na wczesniejszych usg było ok, teraz tez lekarz nic nie mówił, ja mam takie schizy...CHYBA U MNIE BABY BLUES CZY DEPRESJA POPORODOWA ZACZYNA SIĘ WCZESNIEJ:zawstydzona/y:....z Hania tez tak mialam sama nie wiem czego... po porodzie powiedzialam do małża ze Hania oka nie ma- miała pozlepiane a potem cały czas go męczyłam zeby sprawdził w necie kiedy badaja dziecko na choroby genetyczne- no wariatka...:no::no: a hania jeszcze ta hipotrofie miała, kość udową za krótką i brzuch za mały o 2 tyg..

WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE:tak:- musze to ciągle sobie powtarzać

a jakoś ciężko sie nie czuje, przytyłam 8kg, jakoś nie chce mi się wierzyć ze tyle waży
 
Ostatnia edycja:
ależ się wkurzyłam... Dziś miały się zacząć zajęcia w szkole rodzenia. Zapisywałam się w połowie grudnia, termin i godzina zajęć były wyznaczone na 2.01.2014 od 18.00 do 20.00. Zapisałam nas i parę naszych znajomych,bo chcieli żebyśmy chodzili razem. Pojechaliśmy w wyznaczone miejsce a tam kraty na drzwiach, pogaszone światło, pustka i nikogo nie ma...Dzwonię więc do pani prowadzącej u której się zapisywałam żeby zapytać co jest grane a ona mi na to,że kurs zaczyna się jednak od przyszłego czwartku:wściekła/y: Miał się zaczynać dzisiaj,ale plany się zmieniły...:wściekła/y: pal licho z nami,bo do tego szpitala gdzie są zajęcia jadę samochodem 7 minut i mam blisko. Ale nasi znajomi przyjeżdżają z sąsiedniego miasta ponad 30 km....Nikt do nas nie zadzwonił uprzedzić,żebyśmy dziś tam nie przyjeżdżali....:wściekła/y:
 
Ubranek miałam na niecałe dwie pralki.... chyba jednak nie mam ich tak dużo jak mi się wydawało :szok: Tzn. mam jeszcze w worku próżniowym trochę, ale na metkach miały wszystkie powyżej 3 miesięcy to zapakowałam.
Muszę poszukać waszych list wyprawowych i zobaczyć co mi brakuje z ubranek... No chyba, że mi się wydaje tylko, że nie mam wszystkiego ;-)

Dzięki za rady co do torby do szpitala. Z tymi wkładkami laktacyjnymi niezły pomysł... tylko jeszcze nawet stanika nie mam... Wszystkie zrobiły się za małe i tak ku radości męża od jakiegoś czasu paraduje bez :zawstydzona/y:


Mrowkaa nie fajnie... 30km to jednak kawałek drogi jest, a przecież powiadomienie kogoś nie jest aż tak problematyczne....
 
reklama
Trochę zmienię temat na nieciążowy :)

Mam pytanie z serii głupawych :)
Otóż - robię remanent mojej szuflady bieliźnianej, bo już woła o pomstę. Skarpetki już sobie zamówiłam w Woli.
Ale teraz potrzebuję jakieś majtki. Zwyczajne, klasyczne, bawełniane. Macie jakąś dobrą firmę z wysyłką internetową? Na allegro nie chcę w ciemno brać, bo nie wiadomo, na co się trafi.
 
Do góry