reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ewa- ja kupiłam ostatnio w Lidlu bawełniane czarne zwykłe- 5szt chyba za 25zł i są bardzo fajne. przez neta nie kupowałam bo wole podotykać
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt i duzych dzieciaczkow :-)

kama pati ma pepek zakryty a bluzki ktore nosi to cos takiego biały top Tally Weijl - wiosna/lato 2012 - Kolekcja topów Tally Weijl - wiosna/lato 2012 ť Na zakupy ť Moda, styl na Idolo.pl zwykly top jak znajde jakies zdjecie to wrzuce na odpowiedzni watek zeby wam pokazac jak moje dziecko chodzi ubrane.

munius jak tam tort bezowy? Bo ja dzisiaj przez przypadek kupilam gotowe spody w swoim sklepie osiedlowym i juz torcika prawie nie ma :-D Fakt spory kawalek zanioslam do sasiadki bo bylam na herbatce ale powiem wam ze jak bede w oszolomie to kupie kilka takich spodow bo z gotowymi spodami ciacho sie robi 10 min i jest pycha
 
Tak Was dzisiaj czytam i nic z tego nie wiem, mam takiego zamuła jakbym na kacu była :-(
Byłam dzisiaj na badaniach morfologii, mimo żelaza branego już 3 tygodnie jest coraz gorzej. jutro wizyta ciekawe jak tam mój Leo wasze dzieci takie spore mój ostatnio miał koło 1 kg myślę, że się trochę utuczył. Chyba zmienił pozycję bo kopie mnie tak nad pępkiem i koło niego a nie po prawej lub lewej stronie. Nogi mnie bolą okrutnie, normalnie powinnam je na noc odkręcać wtedy byłoby ok. ;-) Płakać mi się chce, wszystko mnie drażni, nie mam siły, nie mam kasy, czuję że jakoś wszystko w zawieszeniu a nie cierpię takiego stanu. Nie marudzę idę spać może do jutra mi przejdzie.:sorry2:
Ściskam Was koleżanki "niedoli" dobrej nocy


Doczytałam jeszcze ewa86 ja kupiłam ostatnio w Tesco z F&F 5 par czarnych bawełnianych za 25 zł, lubię je bardzo są różne biodrówki, pełne jakie lubisz - tam też kupowałam koszule nocne i skarpetki jak dla mnie wszystko ok
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja!
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy. Jeszcze jestem zmęczona tymi noworocznymi akcjami ale juz mi lepiej.
Ja też po wizycie i wszystko ok. Synek został wymierzony dokładnie wszystkie przepływy ok, wód płodowych odpowiednia ilość. Szyjka długa i zamknieta. No i wychodzi ,że to 29 tydzień i 3 dni i maluch waży 1300 g. Lekarz sprawdzał jak przybiera czasowo i wszytsko jest dobrze. Ja przytyłam 2 kg w sumie mam 9 kg na plusie wiec nie jest źle bo przy olince miałam juz 16 kg na plusie a skończyłam z 24kg teraz mam nadzieje ze max 15 kg będzie.
Synek tez leży główka w dół ale ja czuje ,że on sie jeszcze obraca i czasem leży poprzecznie. Mi lekarz też mówił ,żę do 36-37 tygodnia mogą sie obrócić dzieciaki to zalezy tez od wielkości dziecka. Olinka była duża i od 20 tygodnia siedziała pośladkowo i sie nie odwróciła. No a teraz jak narazie niema wskazań do CC.

Termin porodu wychodzi mi nie jak na poczatku samym 7 marzec tylko 17 marzec i tak z męzem rozmawialismy ,że może sie jednak przeprowadzimy przed narodzinami do naszego domku ech bardzo bym chciała !

Dobrej nocy dziewczyny!
 
marcia- no ale chyba w tym samym topie nie chodzi? czepia się babka..powiem Ci ze ja tam nie lubie jak dzieci z podstawówki się przesadnie stroją-wg mnie mundurki to dobra sprawa- no ale teraz takie czasy, dzieci szybciej dorastaja, dużo więcej rzeczy mają niż my kiedyś. Jak strój nie wyzywający to jest ok. Zadzwoń do wychowawczyni i pogadaj na spokojnie może?
 
witaj Weronika
Alesia- o właśnie atlantic jest fajny gatunkowo...ja jeszcze koszuli do karmienia nie mam i klapki chyba kupię tj mamusia- gumowe, żeby pod prysznic wleźć
 
reklama
Ewa ja fajne kupiłam w tesco 4pak za 27zł. Fajne typu bokserki.
Tak Was dzisiaj czytam i nic z tego nie wiem, mam takiego zamuła jakbym na kacu była :-(
Byłam dzisiaj na badaniach morfologii, mimo żelaza branego już 3 tygodnie jest coraz gorzej. jutro wizyta ciekawe jak tam mój Leo wasze dzieci takie spore mój ostatnio miał koło 1 kg myślę, że się trochę utuczył. Chyba zmienił pozycję bo kopie mnie tak nad pępkiem i koło niego a nie po prawej lub lewej stronie. Nogi mnie bolą okrutnie, normalnie powinnam je na noc odkręcać wtedy byłoby ok. ;-) Płakać mi się chce, wszystko mnie drażni, nie mam siły, nie mam kasy, czuję że jakoś wszystko w zawieszeniu a nie cierpię takiego stanu. Nie marudzę idę spać może do jutra mi przejdzie.:sorry2:
Ściskam Was koleżanki "niedoli" dobrej nocy
Ja dziś zmierzyłam ciśnienie i mam 104/64 puls 64
Gratuluje udanych wizyt i duzych dzieciaczkow :-)

kama pati ma pepek zakryty a bluzki ktore nosi to cos takiego biały top Tally Weijl - wiosna/lato 2012 - Kolekcja topów Tally Weijl - wiosna/lato 2012 ť Na zakupy ť Moda, styl na Idolo.pl zwykly top jak znajde jakies zdjecie to wrzuce na odpowiedzni watek zeby wam pokazac jak moje dziecko chodzi ubrane.

munius jak tam tort bezowy? Bo ja dzisiaj przez przypadek kupilam gotowe spody w swoim sklepie osiedlowym i juz torcika prawie nie ma :-D Fakt spory kawalek zanioslam do sasiadki bo bylam na herbatce ale powiem wam ze jak bede w oszolomie to kupie kilka takich spodow bo z gotowymi spodami ciacho sie robi 10 min i jest pycha
No bluzeczka normalna, niczego sobie. Czego baba sie czepia to nie wiem.
 
Do góry