reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
:szok: O MATKO... a ja myślałam, że mam dużo :sorry2::sorry2:
To ja wymiękam ... Ale nie bardzo widzę potrzebę kupowania..szczególnie tych małych bo kurcze dziecię w tych pierwszych miesiącach rośnie jak oszalałe... A latem to takiemu bobasowi nie wiele będzie trzeba ot body, czapeczka... no wiadomo wieczorami grubiej...
 
Już przy Anieli tak robiłam ;) Kupki z bodziakami się przewracały ;P Teraz już się trochę uspokoiło ;) Mamy taka taśmę:
z półki Franka (najmniejszej) idą rzeczy za małe na półkę Anieli, a stamtąd na półkę Antka ;P
 
Ja wczoraj przywiozłam 2 siaty ubranek dla młodego...jest tego sporo tyle, że teraz po upraniu i skompletowaniu widzę, że parę sztuk będę musiała dokupić. Młody jednak urodzi się jeszcze zimą :baffled: więc muszę po parze grubszych śpiochów i body z dł rękawem koniecznie kupić...
Jak już poprasuję wszystko to zerknę czego mi brakuje i zrobię listę.
Ja niestety zakupy muszę robić na tzw raty, co miesiąc coś stąd też już większość mam skompletowane...Nie udźwignęlibyśmy większych zakupów na styczeń bądź luty :no:
Ja mam mało ale czekam na bony z pracy męża, ma te takie że wszędzie kupisz za nie. I za to planuję kupić wszystko co potrzebne;-):-D
A co do czapeczki to macie zamiar ubierać latem, bo ja już nie wiem, co 2 dziecko u nas bez czapki latem. W sumie leży dziecko w wózku i i tak te czapki przeszkadzają:confused:
 
ojj ja tez słyszałam,ze drugi trymestr jest taki bardziej aktywny i przybywa energia.
Ale po sobie tego nie widzę, chce mi się ciągle spać, i mało co robię :p

za To moja koleżanka ma termin na luty i ma energii sporo. i lata to tu to tam :p
 
Normalnie mnie rozkłada na całego, więc się nie gniewajcie, ale tylko z dużego grubsza Was przeczytałąm. Co do płaszcza, ja wynalazlam w lumpie piekny czerwony...ale teraz nie wypada go zakładać :-( od mamy na pogrzeb pożyczyłam...ale ledwo dopiełąm i oczywiście młody wykopał guzik na brzuchu... :tak: kupiłam na szybkiego czarną kurtkę z flauszu, ale jest mi w niej "od spodu zimno", więc też kicha.. i zostaje bez kurtki :-(

Co do brzuszkowej czkawki to mój jakoś chyba do tej pory nie miał...
a i koleżanka odebrała mi z pracy bony, więc fajnie, kasiurka się przyda ;-)

Trzymajcie sie zdrowo dziewczyny!
 
tez czekam na bony tylko ciekawe czy sie doczekam........może na chorobowym mi ich nie dadzą......
Mi dawali nawet na wychowawczym, tylko sama podatek płaciłam.
Ja się lepiej czuje po żelazie, więcej energii mam, ale latać po sklepach mi się nie chce. A w 3 trymestrze pojawia się coś takiego jak symptom wicia gniazda. Masz energie na wszytko urządzanie, sprzątanie nawet remonty;-)
 
reklama
Dziewczyny u nas nie kupuje się prezentów na Święta domorosłym, ale zawsze mam problem co kupić mamie bo ma na imię Ewa i zawsze chce coś jej kupić na imieniny. Całe życie zapominali o jej imieninach, wiec teraz chociaż ja pamiętam. I może podpowiecie mi jakiś drobiazg, bo to nie ma być coś mega dużego i drogiego.
 
Do góry