reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Kasiek ja też mam skierowanie na badania prenatalne. Byłam u lekarza na NFZ wiec teraz też na NFZ zapisałam się do poradni genetycznej i jest to bezpłatne. Wydaje mi się że jeśli idziesz do poradni która ma umowę z NFZ to nie płacisz. Ale mogę się mylić. Ja mam skończone 35 wiec nie płacę.
 
reklama
Witam, siedzę próbuję was doczytać i się nie da:-D;-)
Rodzice poinformowani, oczywiście zrobiła to Celinka, jak by mogło być inaczej;-) Najpierw powiedziała wujkowi, później mojej teściowej, a mojej mamie to nawet z auta nie pozwoliła wysiąść, bo już paplała;-) Jeszcze została jedna ciotka i wujek do poinformowania.
Mi w ciąży spada ciśnienie, więc ratuję się kawą:-D
 
Nie lubię wchodzić na forum i czytać takich informacji :(


Suonko87 bardzo mi przykro:(


Nikusia mam nadzieję, że od Ciebie usłyszymy pozytywne informacje, a brak objawów nie będzie niczym złym :)


aga_85 ja brzuch już mam taki jakbym w 5 miesiącu była, może nie przytyłam bardzo ale brzuch rośnie


kasiek77 dobrze, że u Ciebie dobre wieści, bardzo się cieszę, że wszystko idzie w dobrym kierunku i maluszek się rozwija.
Ja za miesiąc mam mieć robione USG genetyczne i jeśli będzie dobrze a na to liczę to obędzie się bez dodatkowych badań. USG NT wykonuje się w 12- 14 tyg.
 
mnie tez wybrzuszyło, sąsiadki mi się zaczynają przyglądać :baffled::baffled::baffled::baffled: :baffled::baffled::baffled::baffled:

poł dnia przeleżałam zdechła w łóżku, m wsio posprzątał, zrobił obiad i nauczył dziecko jeździć na 2 kolkach na rowerze a ja nie zrobiłam nic, tylko leże albo się tłukę miedzy kiblem a łóżkiem :-(


kasiek ja tez będę miała usg genetyczne, mój lekarz je zrobi, jak będzie ok to nic więcej nie badam ;-)

Nikusia czekamy na dobre wieści!!!
 
Ostatnia edycja:
Smerfetka uważam to za bezczelność i bezduszność, że w tej chwili o tym wspomniałaś!! Boli, nawet bardzo, ale teraz, po dwóch latach starań wiem, że mogę zajść w ciąże!! To sprawia, że ból jest mniejszy, to trzyma mnie przy życiu!! Przed chwilą była u mnie moja mama, powiedziała to samo- przynajmniej teraz wiesz, że możesz zajść w ciąże. Przez te lata starań, czytając historie dziewczyn, które były w podobnej sytuacji jak moja, niejednokrotnie spotkałam się z tym przekonaniem. Muszę Cię więc rozczarować, dalej podtrzymuje moje zdanie. A Wy sobie to teraz przeżywajcie, jesteście siebie warte, nie bez powodu tyle osób z wątku uciekło, a Was została garstka. Powodzenia!!

Dodam jeszcze, że bardzo się cieszę, że mogłam ujrzeć dwie kreseczki, poczuć się przez chwilę mamą!! Wiem, że doczekamy się zdrowego dziecka, bo dzieci nie umierają, one zmieniają datę przyjścia na świat! Z każdym dniem ból będzie mniejszy, wierze w to!
 
Ostatnia edycja:
Kobieto, spokojnie dasz radę ja poroniłam 2x przed córcią. Potwornie się bałam jak się okazało że jestem w ciąży z Celinką, więc poszłam do lekarza w 12 tygodniu, ze strachu że znowu się nie uda:-( Wszystko będzie dobrze, za niedługo bedziecie mieć swojego upragnionego dzidziusia:elvis:
 
reklama
Suonko masz prawo miec zdanie ze lepsze martwe dziecko niz wogole ale teraz wiesz jak sie czulam czytajac Twoje slowa tez uwazalam to za bezdusznosc ale przezylam to wiec i Ty przezyjesz to co napisalam ...to ze zostalo nas tam garstka swiadczy o Tym ze Wy do nas nie pasowalyscie. Zycze Ci powodzenia mimo wszystko
 
Do góry