reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

mamusia synka podobnie jak ja :p mam nadzieję, że nie dostanę od lekarza kategorycznego zakazu opuszczania łóżka;P ale może za odkurzanie się już nie bierz:no:
 
reklama
Z rana poleciałam na miasto kupiłam zakolanówki i cieplutkie legginsy i jestem zmęczona jakbym całe miasto przebiegła. A tu tyle napisane, więc ja na razie pobieżnie.
Zaraz idę się przyszykować na wizytę.

Flower spełnienia marzeń!!!!!
Aneta
nie pisz o tych pysznościach bo mi język do tyłka ucieknie :-p.

Nikusia
ja za octenisept 250 ml płaciłam 33,89 w aptece gemini - polecam tania jest OCTENISEPT Płyn 250ml z dozownikiem - Dermokosmetyki, suplementy diety, artykuły higieniczne, leki bez recepty

Mamusia synka nie wrzucaj ubranek do kontenerów UNICEFu ani PCK, lepiej zanieść je do MOPSu lub innej instytucji jeżeli masz taką możliwość:tak:.
 
Oj tak, z rodzina to najlepiej na zdjeciach sie wychodzi. Chociaz ja na moich braci nie narzekam :-)

Samohod juz odstawiony, ciekaweie wezmie i ile bedzie tam stal, bo na 2 grudnia potrzebuje auta....

No i zrobilam zakupy na tydzien czasu z tej diety co dala Ewa, spodziewalam sie ze wydam kolo 150 zl, a to niecale 100 zl mi poszlo :-D od jutra zaczynam hehe

A teraz lece sprzatac troche i ogarniac, bo przez ten remont to jakas katastofa jest
 
Frolwer duzo dużo zdrówka i spełnienia marzeń!

Secreto trzymaj sie kochana! dobrze ze sa fora bo nas tu bardzo interesuje jak sie czujesz.

Kciuki zaciskam za wizyty!

no własnie tak jest jedne nie lubia zainteresowania a innym jest miło i brak tego. mi w sumie miło jak sie interesuja bliskie mi osoby. No i choc rodziców nie mam to to teściowe sie troszczą. Jak po szpitalu byłam to tesciowa nam gotowała i to jeszcze pod moje zachciewajki. Teściu przy remoncie dużo pomaga nam. Oni sie strasznie ciesza z wnuka. Mają trzech synów i liczyli na duż rodzine a tu tylko my drugie wnuczatko im fundujemy. A od siebie mam brata on tez nam przy remoncie pomaga. A siostry dzwonia i pytaja czy cos potrzeba. ciuszków juz nie maja po swoich dzieciach bo ja młodsza od nich o 10 lat. no ale tu za to kuzynki mnie obsypuja i kolezanki z pracy, wiec nie narzekam.

Umnie też duzo sluzu i tez zawsze obserwuje , czy to nie wody płodowe ale ostatnio na wizycie było ok.

Moja lekarka rodzinna tez niechetna na dawanie skierowań i choc wiem ,że sie nalezy to szkoda mi czasu by tam siedziec wśród chorych i nerwów choć to nie sprawiedliwe.

A ja sie objadłam jak bąk sałatką z serem żółtym, ananasem, kukurydza zielona pietrucha , ryż i w dalszym ciągu czosnek no i majonez, ech zadowolona jestem.
 
Az przykro sluchac takie rzeczy o rodzinach! :no:

Moi rodzice tez raczej nie pytaja się mnie jak się czuje czy cos, ale i tak pewnie jak maleństwo będzie na swiecie będą je rozpieszczac, bo to będzie pierwszy ich wnuk (przynajmniej mi się tak wydaje). Troche to smutne, ze oni nie potrafia wyrazac wogole swoich uczuc, ale to chyba takie pokolenie.:-( Ja jakos nigdy od nich nie słyszałam, ze mnie kochaja, albo ogolnie takich rzeczy. Dawniej bardzo mnie to dołowało i wogole, bo nigdy z nimi nie mogłam rozmawiac na powazne tematy i takie tam. :-( Ale teraz mysle ze oni nie umieja inaczej i mam nadzieje ze ja będę mieć calkiem inna relacje z moimi dziecmi. Ja sie juz z tym jakos pogodzilam i wiem ze ja nigdy nie bede miec dobrych relacji z moimi rodzicami, no ale trudno...

Ale bardzo fajnie, ze sa takie fora gdzie mozna sie wygadac i wogole! Dziekuje dziewczyny! :tak:

Za to teściowie to w druga strone, zawsze się pytaja, oferuja pomoc i wogole. :tak:
Jeśli chodzi o rodzeństwo, to moja siostra jest mlodsza i nie ma jeszcze meza ani dzieci, wiec wiadomo. A siostra meza to kazala wszystko co jej zostalo po jej synku sobie wziasc i z mojej strony rodziny zawsze tak było ze dawalo się rzeczy po maleństwach z jednego domu do drugiego… Tak moja mama dawala rzeczy po mnie i mojej siostrze do moich kuzynek, które sa troche strasze po około 40, one potem daly rzeczy mojemu kuzynowi i zonie jak się im corka urodzila 2 lata temu i teraz my mamy od nich dostac ubranka. Wiec pewnie okaze się ze tam nawet będą jakies rzeczy po mnie albo po mojej siostrze hehe ;-)

Ja tez dostalam ta grzechotke. I jeszcze dostalam z bebilonu kołysanki instrumentalne. :-D

mlodamama21 z ta sprzedaza to już wogole dziwne jakos…:eek:

mamusia synka to co piszesz to nie jest odpoczywanie! ;-)

jaspis kciuki za wizyte!!!

Jesli chodzi o sluz to ja tez do tych dolaczam co maja caly czas mokro w gaciach hehe

A jesli chodzi o skierowanie od internisty, to ja bym sprobowala, bo w koncu sie nam nalezy!
 
Ostatnia edycja:
nieznajoma widzisz prawie wszystkie mamy więcej wydzieliny i z reguły nic się nie dzieje to jednak lepiej powiedzieć ginekologowi żeby sprawdził bo pozory mylą:tak:.

Ja mam upławy, nic mnie nie swędzi i nie piecze, nie ma zapachu ani dziwnego koloru a to na 100% znowu stan zapalny.
Miałam tak miesiąc temu i na cytologii wyszedł stan zapalny i dostałam globulki, a teraz to samo. Chociaż byłam wtedy przekonana że to nic takiego, bo poza wydzieliną (normalnie wyglądającą) nic nie odczuwam. Dzisiaj pewnie znów dostanę globulki:-(.

mamusia te kontenery są najmowane przez osoby które prowadzą działalność gospodarczą polegającą na handlu tymi ubrankami. One podlegają segregacji i co lepsze idzie na handel a naprawdę szmaty trafiają do biednych (jak nie na przerób).... Malutki procent odzieży lub środków z przerobu tej odzieży trafia do potrzebujących (jeżeli w ogóle). Tak jest we wszystkich miastach i to od dawna. Przykre to, ale naprawdę jak masz chwilkę czasu i chęci poszukaj instytucji/osób i na pewno pomożesz wtedy naprawdę tym którzy tego potrzebują:tak:.
 
Uff, Nuśka spacyfikowana, śpi.
Skończyłam pracę i się chwilę położę, bo mi spojenie dziś nawala :/

A za godzinę do przedszkola, zakupy, a potem do kuchni i do odkurzacza ;) Żeby się Dziewczyny jutro nie przeraziły, jaki u nas syf :p
 
reklama
mamusia te kontenery są najmowane przez osoby które prowadzą działalność gospodarczą polegającą na handlu tymi ubrankami. One podlegają segregacji i co lepsze idzie na handel a naprawdę szmaty trafiają do biednych (jak nie na przerób).... Malutki procent odzieży lub środków z przerobu tej odzieży trafia do potrzebujących (jeżeli w ogóle). Tak jest we wszystkich miastach i to od dawna. Przykre to, ale naprawdę jak masz chwilkę czasu i chęci poszukaj instytucji/osób i na pewno pomożesz wtedy naprawdę tym którzy tego potrzebują:tak:.

To prawda. Lepiej oddać do MOPS-u. Ja kiedyś nawet po sobie ubrania oddawałam w szkole, której jestem wychowawcą bo mamy wiele biednej młodzieży. A raz koleżanka, która jest pedagogiem mówi że cokolwiek będę miała ona zawiezie do Opieki na wsi.
 
Do góry