reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Poszłam zupę wstawić a tu 5 stron:szok:
FLOWER 100 LAEK, DUŻO ZDROWIA!!!!
Produkujecie od rana jak zasze...

ja juz obskoczylam geodezje i przychodnie zeby odebrac te wczorajsze wyniki i powiem wam ze morfologia mi sie poprawila tzn poprawila mi sie hemoglobina i mam 13,3 chyba moje swiezo wyciskane soczki przynosza efekt :-) hematokryt tez cos ok 40 normalnie super.
dzisiaj mnie cos kluje tak nisko blisko pachwin chyba sie brzuch powieksza.
Mnie tez tak kłuje od kilku dni.

Flower wszystkiego naaaj, spełnienia marzeń!!:-)

Czy myślicie, że mogę pójść do swojego lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie na badania krwi?raz w życiu u niego byłam, więc może by się zgodził raz pomóc, nie musiałabym płacić za badania które muszę do ginekologa zrobić, a chyba jak jestem ubezpieczona to coś mi się należy:-D
Idź należy Ci się:-D

ja sobie właśnie teraz tak pomyślałam, że w sumie oprócz moich rodziców to nikt się za bardzo moim stanem nie interesuje :-(nikt jeszcze nie zapytał czy może czegoś potrzebujemy, czy wszystko w porządku, ja żadnych prezentów nie oczekuję ale chciałabym żeby ktoś zapytał czy jakoś dajemy sobie radę i najbardziej chodzi mi o takie wsparcie emocjonalne.. dlatego np. nie chce jechać na święta do rodziców męża,, jestem już w ciąży ponad 6 miesięcy i ani razu nie zechcieli nas odwiedzić... wiedzą, że nie za dobrze znoszę ciążę... jak się dobrze czułam to wcześniej cały czas do nich jeździliśmy, a teraz oni nawet nie pomyślą o tym... a przecież z Rzeszowa do Krakowa niedaleko, samochód mają bo tak to jeżdżą sobie wszędzie..po kościołach..itd dziwi mnie to tym bardziej, że to pierwsza ich wnuczka..praktycznie zero zainteresowania..a pewnie po urodzeniu będą pierwsi do udzielania rad jak wychowywać dziecko.. a ja w ciąży jakaś bardzo sentymentalna się zrobiłam :|

Guziczek
świetnie, że wizyta udana !
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty !

Agnis
ja już raz próbowałam zaoszczędzić i poszłam do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania i powiedziałam, że nigdy więcej ! wyczekałam się chyba z 2 h wśród kaszlących, chorych... i musiałam wybłagać te badania dosłownie... dowiedziałam się, że wcale mi się od niej nie należą i to nie jest tak, że płacąc składki powinniśmy mieć do tego dostęp.. masakra
Mnie tez rodzice się pytają jak się czuję czy pomóc. Ale bratowa której jeździłam woziłam obiadki do szpitala, nawet nie raczy się zapytać, mają synka spytała by się czy chcę ciuszki, a oni nic. Nawet jak byliśmy u nich to tak jak bym w ciąży nie była:-(

Też się tym martwiłam, ale już nie. Moja gin powiedziała ze jak brzydko to nie pachnie, i jak mnie nie swędzi to jest ok. I tak jak napisała Mamusia synka też mam mokro w gaciach :laugh2:
Nie tylko Wy;-)
Ja mam już barszcz. Zaraz mąż wróci, więc chyba ogarnę chcatkę, ale tk mnie boli kość, że masakra
 
reklama
jagna- to moja siostra wręcz mi oświadczyła,zebym przypadkiem niczego nie oczekiwała i na nią nie liczyła....choć i tak nie zamierzałam tego robić, to miło dostać takie info:confused2:
 
jagna- to moja siostra wręcz mi oświadczyła,zebym przypadkiem niczego nie oczekiwała i na nią nie liczyła....choć i tak nie zamierzałam tego robić, to miło dostać takie info:confused2:

a moja mi powiedziała, że może mi sprzedać ubranka po córkach:eek: poczeka nawet na becikowe jak dostane bym miała czym zapłacić:szok: nie wiem ile chciała za nie ale powiedziałam NIE! ku***cze moja sw pamięci mamcia większość jej ubranek dla starszej kupowała, ze mnie dostała masę fajnych ubrań a ta mi chce je za kase dawać.. cóż to za siostra.. za kase to sama na ciuchach sobie znajdę..A jej niech mole jedzą te ciuchy!

ja rozumiem jakby byla biedna ale ona ma swoją firmę, buduje dom i stać ja na wakacje i inne rzeczy! ja kurcze kupe lat młodsza ( ona moją matką chrzestną jest) wie, że mamci już nie ma, że mój mąż zarabia tyle, że mamy na styk a czasem za mało ale cóż... Magia pieniądza wzięła górę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jest taka strona streetcom - trzeba się zarejestrować i wypełniać ankiety. Co jakiś czas przychodzi paczka z próbkami rozmaitych rzeczy, teoretycznie część wypada rozdać i potem powpisywać im kilka tzw. raportów, czyli opinii znajomych na temat tego produktu.
Ja tak kiedyś testowałam kosmetyki J&J dla dzieci, wody mineralne, kapsułki do prania i inne rzeczy. Teraz nie mam czasu :)
 
Do góry