reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Co do basenu mi lekarz odradzał ze względu na podatność na stany zapalne. Zresztą czasem po basenie miałam jakieś niespodzianki. A o tamponie to słyszałam, ale nie próbowałam.
nieznajoma jak masz stan zapalny to sobie odpuść.
kama najszczersze wyrazy współczucia, trzymaj się kochana.
 
Witam sobotnio.
Wstałam dziś z bólem głowy chyba przez głupoty które mi się śniły:eek:.
Aneta super z tą nóżką:tak:. Mój synuś ostatnio główkę wystawił aż było widac taką kuleczkę i po tej główce go pogłaskałam (mąż też zdążył) i się rozpłakałam bo takie to było wzruszające.

Jagna czyli jak w moczu mimo erytro i leuko nie ma cukru to z nerkami jest ok? Bo ja się właśnie wystraszyłam że to z nerkami coś nie tak.

Idę obiadek szykować powoli, bo mąż głodny wróci.
Tak mi wczoraj lekarka wytłumaczyła

Dziewczyny a mi wyskoczyła na policzku taka czerwona plama :-(na cały policzek i to taka gorąca. Wyszła wczoraj wieczorem ale zniknęła. Rano też jej nie miałam, ale po śniadaniu znów jest :-(Już w necie się naczytałam o ostudzie ale nie wiem czy to to może być... Może jakieś uczulenie- ale ani nic nowego nie używam kosmetycznego, ani nic nie jadłam nowego. Sama nie wiem. Kiedyś pamiętam też miałam takie plamy, to był jakiś rumień czy coś w tym stylu. Ja mam w ogóle bardzo wrażliwą cerę i delikatną. Ehhh mam nadzieję, że zniknie :eek:
Ja bym pojechałam na dyżur internistyczny, niech lekarz to obejrzy.

Dziewczyny nie dam rady was doczytać... nie mam na to siły. Mam nadzieję, że u Was wszystkich oki!!!
Ja się przygotowuję to pogrzebu taty, więc nie bede się raczej odzywać kilka dni.
Trzymajcie się ciepło, bo podobno zima idze.
Wyrazy współczucia (*)

Właśnie wróciłam z marketu i kupiłam sobie skarpetki taniej o 7zł, u na są straszne przeceny ostatnio na ciuchach. Też przed chwilką spakowałam torbę na wszelki wypadek do szpitala. Nie wiem ale wole ja mieć uszykowaną, bo mąż jak coś to da mi najgorsze ciuchy;-)
 
Carri to na takie sytuacje nieprzewidziane. Ostatnio jak zemdlałam i karetka mnie zabrała, to gdyby nie mama, to bym nie miała piżamy w szpitalu ;-);-) Więc lepiej niech stoi taka torba, zresztą to tylko kapcie, koszula, bielizna i szlafrok, kosmetyki jak coś to chyba dopakuje
 
Przezorny zawsze ubezpieczony:-) Ja nic zmykam dziś już sie nie odezwe jeszcze obiad, zakupy i urodzinki także milej soboty zycze :-)
 
DZIEŃ DOBRY :-)
Muniuś -
Tak na Żelaznej porody w wodzie to STANDARD :tak:Przez cały okres porodu możesz być w wannie...JA TAK ZAMIERZAM :tak: BO JUŻ TAK RODZIŁAM 8 lat temu :-)
Aneta- SUPER KOŁYSKA :tak:
Jagna -
dobrze, że pojechałaś.Trzymaj się ciepło
Jaspis -
Kup sobie biofer folic i łykaj 2x1 chyba, że zaraz masz wizytę to poczekaj co gin przepisze. Ja mam ochraniacz jedynie do połowy łóżeczka i przy młodej świetnie się sprawdził.
Marcia - za cholerę nie wiem co oznacza tak niski progesteron na tym etapie ciąży :eek::eek: zadzwoń może...
Nikaa - SUPER, ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ GRATULUJĘ SYNKA :-)
kamaa - BARDZO MI PRZYKRO TRZYMAJ SIĘ
Carri - ja miałam też torbę spakowaną do dziś :-) ALE STWIERDZIŁAM, ŻE nic się nie dzieje i rozpakowałam... OBYM CHOLERA NIE ZAPESZYŁA
MIŁEJ SOBOTY :tak:
 
reklama
kama przyjmij wyrazy współczucia :-(


Ale zamulony dzień, zjadłam obiad i poszłam poleżeć, Kurczak przyszedł i zasnęliśmy, Kurczak jeszcze śpi, będzie grasował w nocy :-)
 
Do góry