reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Myślałam o tym :) Ale teraz mam białe - takie PRL-owskie, z paskudną szybą w środku, i mam do nich uraz :D
Tyle że nie chcę wymieniać ościeżnic, bo to by była grubsza robota, więc tylko je przemalujemy - na biało by było najłatwiej :)

Ok, nie przynudzam :) Czas spać :)
 
reklama
zamiast szybki wstaw białą dyktę- raz rozwaliłam szybę w drzwiach- właśnie prl-owskich, biłaych z żółtymi szybkami na 1/2wysokości, została zastąpiona białą dyktą i białymi obramówkami (wcześniej były zielonkawe;/) i pięknie to wygląda
 
Juz mam dosc dziecko znow mi wpadlo w histerie... Zanim dobieglam po schodach na gore iizdazyla wypasc z lozeczka... :( jutro musze lozko kupic nowe a to wywalic w cholere. Skad tyle sily w niej ze w 3 sekundy wchodzi na barierke i wyskakuje ??? Jestem w szoku. Teraz zasypia u mnie w lozku
 
Nie doczytam dokładnie takie płodne jesteście ale...
munius - witaj
mamusia synka - uważaj bardziej na siebie i więcej leż
koreczek - dobrze, że wszystko w porządku
nikusia - katechizm w 2 klasie ok rozumiem - komunia, moja już w pierwszej klasie zalicza i ma terminy wyznaczone:szok:
jaspis - narobiłaś mi smaka tym marchewkowym ciastem ;) jutro robię
alesia - w rodzinie mamy 2 chłopców z zespołem Aspergera więc kojarzę trochę temat - trzymam kciuki za wizytę. Wejdź sobie na stronę Terapia Autyzm ADHD Asperger Indywidualne Obóz Terapeutyczny Esperi Szkolenia - kadra prowadzi różne warsztaty z dziećmi , rodzicami, imprezy itp.
monisia - i jak robiłaś kiedyś te lody??

Pisałyście dzisiaj tyle, że ciężko się odnieść do wszystkiego ....

U mnie dziś dzień minął spokojnie - byłam z córką na treningu i jak ćwiczyła to dostawałam też kopniaki od maleństwa w brzuszku - ćwiczyło maleństwo ze starszą siostrą a co :-D

Ok późno się zrobiło uciekam spać
 
anetanorwegia - o kurde, to rzeczywiście nieciekawie się dzieje u Ciebie :/ trzymajcie się cieplutko!

susi - też witam ;-) co córa ćwiczy?

ewa86 - fajnie przedpokój brzmi, ciekawe jak to będzie wyglądało, a drzwi może po prostu w kolorze wenge?

Kurde, nie mam już siły na tą bezsenność...nie mogę spać, mimo, że jutro do pracy idę...Wy też tak macie?
 
Ostatnia edycja:
Szkoda, ze nie mozemy zarabiac na produkcji stron na forum heh.... tu jest mega produkcja ;)

19ania ja tez mam czasem takie parcie na pecherz....nieraz nawet czesciej....

Mlodamamo prosze przepis na piernika o ile latwy...bo ja z pieczenien na bakier jak narazie....

Karoliniusia duzo zdrowka....

Flower no zobaczymy jak to bedzie z naszymi Gwiazdami ;) my mamy inny problem Julek nie gada przy jedzeniy tylko muli, jak jestesmy przed 7 na dole to wszyscy zdazamy bo on je 20 min.... albo I wiecej.... czasami dostaje bialej goraczki....raz nawet sie spoznilismy bo wyjechalusmy 20 min pozniej, bo tyle jadl mleko z platkami. I na zlosc kazda ulica od nas byla albo remontowana albo zamknieta I posluchalam meza I wrocilam kilka blokow injechalam inna droga I 2 razy zrobilam kolo bo nie znam perfekt wszysykich tych ulic.... I on sie spoznil a w efekcie ja.....:/ I z nerowow jedyny test jaki mialam nie zdalam...mialam tylkon68% :(
Takze wrzody bedziemy leczyc razem ;)

Secreto u mnie to samo ja nie moge sie odnalezc jak siedze w domu...dlatego jeszcze 2 tyg jak skoncze szkole to postanowilam na pare h wrocic jakby do pracy w niedzieke, pomoge troche m... zawsze ok poludniavtak do 4 robi sie kociol na restauracji I jedna dziewczyna zajmuje sie barem I wynosami...wiec ja bede je ns kuchni pakowac bo czaasem jest ich 8 na raz...pomoge dziewczyna I bede ok...jakis czas bo za chwile nikt sie nie przecisnie, zeby mbie ominac ;)

Koreczek nie przesadzaj, zostaw to I nic nie sprzataj, pokaz mamie I popros, zeby Ci pomogla...
 
Hej
dzisiaj dzien lenia....

manius tez tak mialam pare razy, np. dwa dni temu, ze od 1-5 rano spac nie moglam, mala kopala i w dzien zombi:cool:

anetka biedna coreczka, posluchaj dziewczyn, pytaj sie jej moze ma nosne koszmary? Przytulaj jak najwiecej, bo Ty tez ostatnio zajeta jestes...

mamusiasynka lez odpoczywaj, 2.5 cm to nie tak zle, zwlaszcza, ze zamknieta! a i Ty juz jestes zaawansowana ciezaroweczka- bedzie dobrze;-)

masiosia Twoj sie grzebie, a moj dorosly kon, ja mu nie zrobie sniadania, tez mi to czas rano zajmuje, jak nie, to poleci bez i tak bedzie glodny chodzil do lunchu tak go rozpuscilam,
,wsadzilam w samolot dzis go, pojechal do innego regionu teraz z kolegami ze szkoly na tydzien na wakacje- oddech po maturze, ciekawa jestem, maja gotowac chociaz sniadania i kolacje hehe

mlodamamusiu no wez wpadnij dzis prosze Cie i cos ugotuj, bo mnie sie tak nic nie chce dzis :baffled:....u mnie cieplo, ale leje....i juz ciemnawo sie robi.....pogoda na spanie...
no nie nie napisze do wszystkich, nie ma szans...ja to niektore z Was podziwiam, jak tak kazdej, chociaz po jednym zdaniu cos napisza, mile to bardzo:-)
 
Ostatnia edycja:
Cholerka odpisywalam na reszte ponad godzine I mi sie wylaczylo wszystko..... grrrrrrrrrrrrrrr...... a na wszystko donkonca odpisalam..... jutro not napisze cos z pamieci.... przepraszam......

Ozila ja staram sienuxzyc Julka samodzielnosci...jak pakuje mu lunch to sam musi przyniesc sok, sprawdzic czy wszystko ma....mnie mama tez rozpuscila I wiem ile miala ze.mna roboty do czasu.... ale pozniej jak dostalam klucze na szyje to sama po szkole jedzenie sobie organozowalam jak bylam sama w domu..... ale za to do konxa zycia nie zaokmne jak w okresie 18tek poszlam do kolezanki w wakacje I bgadac temat imprezy I co..... mamusia jej robila sniadanie foliowala zostawiala w loedowce....malo tego. ...herbate jej w termosie robila, zeby sie nie popazyla.... szok.... a druga sytuacja kolezanki syn ok 2 m wzrostu cwaniak o dobrym sercu ale nie dla mamy 20 lat i ina mu dompracy robi sniadanie.... przygotowuje caly cooler. ...bo szeroki tak jak I wysoki....a szacunku do mamy za.grosz..... tak wiec staram sie Julka uczyc pewnych rzeczy I wiem ze choc nie widac efektow teraz.to.mose kiedys zaprocentuje...moj m nie umie gotowac nie upierze nie posprzata chociaz zaxzal myv gary sam od siebie.....ale za to nic nie musze po nim sprzatac nic..... to b on za mna chodzi I nm poprawia.... heh.... a Julek jest nauczony tak, ze kiedys jak bylam u mojej siostrzenicy ma prawie 22 lata I jak weszliny to buty miala porozwalane na to mij Julek Magda ale masz tu balagan w tych butach I poulladal jej heh.... oh... pfzelraszam rozpialama sie a tamto stracilam..... Ozila leniu**** jak mozesz a co... swoja droga zazdroszxse Cintej Australii ...mose kiedys Cie odwiedze ;) dobranoc zamykaja sie mi oczy


P.s. mamusiu synka prosze uwazaj na siebie inoszxsedzaj sie...... 3mam kciuki... jeszcse raz sorki ze skasowal ki siempost I nie.odpisalam kazdej
 
reklama
masiosia no pewnie, ze kiedys wybierz sie w moje strony!, znowu az tak to ja nie przesadzam, on jest w miare samodzielny, tylko ze sniadaniem go pilnuje, tylko dlatego, ze je inaczej junk food, a my staramy sie jesc zdrowo;-)
dobrej nocy!

a co z ta nieznajoma kobieta....??? Dalej cisza

Milego dnia zycze Wam
 
Ostatnia edycja:
Do góry