reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

dziekuje wam kobitki za gratulacje :-)
Co do bety napewno dam znac zaraz po tym jak przyjde z wynikiem do domu ale cos mi sie wydaje ze wciaz bedzie niska skoro test domowy taki bladziuchny byl :happy:
W poprzedniej ciazy to dowiedzialam sie o ciazy przy becie 112 a trafilam na nia bo mialam juz wowczas pierwsze objawy typu zawroty,wzmozony apetyt ale glownie na kwaskowe potrawy,maslanke pilam w duzych ilosciach,mialam rowniez i bole krzyza jak i bol glowy.
Oczywiscie jeszcze nie bylam pewna co do ciazy zwalilam wowczas wine na pogodowe zmiany i pojechalam do lekarza by porobili mi wyniki ale gdy uslyszeli o objawach co mi dolega wyslano mnie od razu na bete bo mowili ze prawdopodobnie ten tylko wynik bedzie mi potrzebny i byl oczywiscie trafny:happy:
 
reklama
Zoi teraz tylko oby przyrastała a będzie dobrze:)
Ja mam wyniki tarczycowe i nie tylko, morfologię powtarzam jutro i glukozę:) TSH mnie zaskoczyło, reszta wydaje się w normie, ważne że Hashimoto nie mam:)
PT (INR)INR0,900,801,20N
Wskaźnik protrombiny110%80120N
Czas protrombinowy13,6sek
TSHTSH2,110µIU/ml0,2704,200N
FT3FT33,19pg/ml2,004,40N
FT4FT41,19ng/dl0,931,70N
anty-TPOanty-TPO6,43IU/ml34,00N
anty-TGanty-TG10,00IU/ml115,00N
Na inne badania muszę poczekać jakiś tydzień ale mam przeczucie że też będą OK.
Pajeczko fryzurka fajnista, zależy jeszcze jakie się ma włosy, bo dopóki nie odrosną to sie fajnie układają a potem może być różnie. Mnie sie kręcą włosy, i tak je staram sie prostować ale nie zawsze wychodzi;-)

Mou przesunęłam naszą wizytę na 11.12 a w poniedziałek z rańca mój mąż oddaje "materiał" -wyniki mają być w tym samym dniu, a że mieszkamy naprzeciwko szpitala to z pobraniem i dostawą nie będzie problemu:-) Już ja sie postaram żeby dobrze oddał hehehehe. Tak więc muszę przesunąć naszą wizytę w Gamecie i tutaj mam problem na kiedy??? Bo 14-go chcemy jechać w góry (nawet nie wiem czy nie na owu akurat:-)), a od 11 do 13-tego mój mąż nie wytrzyma bez bobosexów.No i kwestia urlopu mojego który musiałabym wziąć 2 razy w jednym tygodniu, a grudzień jest u mnie ciężki w pracy. Chyba że umówimy się po górach przed świętami. Kurcze doradźcie coś proszę:-)

Ullana to czekam na priva:) Wiesz to tym bardziej jestem w szoku że jak tak dbałaś o wszystko itd że kolejny raz Ci sie nie udało...
 
Ostatnia edycja:
enya TSH rowniez masz w normie :happy2:
Ja zaszlam w ciaze poprzednia przy TSH 3.0 a w ta terazniejsza TSH 3.5 i jak najbardziej norma to jest.
Ja leczylam sie na tarczyce 6 lat wiec troche juz o niej sie nauczylam ;-)
A wszystkie wyniki masz bardzo fajne i zycze by i kolejne byly takie piekne :happy:
 
Witam się wieczornie :-)

Enya - super wyniki, czekamy na dalsze :tak:

Zoi - beta jest w normie, taka jak powinna być. W 5 tyg ciąży liczonej od ostatniej @ może wynosić nawet 4! a nie 69! :tak:

Enya - zapomniałam dodać :-) wspomnij mężowi, żeby przed badaniem nic nie kombinował hehe. tzn. przed przyjazdem około 7 dni niech się powstrzyma od "podprysznicowych" odwiedzin. Sperma ma być zbadana po kilku dniach abstynencji. Jakiejkolwiek :-D a najlepiej jeśli to będzie tydzień :-D
Wiem, że dla e-Mków to trudniejsze niż dla nas, ale co tam :)

JA mojego musiałam 4 dni przetrzymywać :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
Zoi - beta jest w normie, taka jak powinna być. W 5 tyg ciąży liczonej od ostatniej @ może wynosić nawet 4! a nie 69! :tak:
Ja sie jedynie boje bo boli mnie od 2 dni jak na @ dzis nawet bardziej az sie noca budzilam a zwlaszcza ze dzis wychodzi mi 30 dniowy cykl czyli prawidlowo dzis powinna @ przyjsc,czuje sie nawet oslabiona jak przy @,co prawda w poprzedniej ciazy mialam co miesiac bolesci na @ a jej nie bylo ale zawsze sa jakies obawy :happy2:
Bol jest taki promieniujacy az ciagnie mnie do pachwin a temu towarzyszy jeszcze klocie jajnika.
 
Miłego weekendu dziewczynki :-)

My dziś na zakupy jedziemy... daleko daleko, więc pół dnia nas nie będzie, ale wychodzimy ok 14-15, więc trochę sobie tu pomarudzę od czasu do czasu :-D:-p
Według normalnych moich cykli, jutro powinnam mieć ostatni dzień "wolny", ale już dziś mnie brzucho pobolewa, i kręgosłup, jak zwykle przed. Na list z kliniki dalej czekamy :wściekła/y:


A dziś przyszły, aż byłam zaskoczona, buciki dla pchełki mojej. Zamówiłam jej 2 dni temu, śliczne skórzane kozaczki. Dziś spacerek w nowych bucikach :tak:
 
reklama
A ja wlasnie co wrocilam do domu i zabieram sie za gotowanie obiadu :-)
Brzuch bolec mnie jak narazie przestal ale wciaz czuje caly kregoslup jakby ktos po nim mi ladnie przygrzmocil,odrzuca mnie od slodkiego mam po tym zgage i niestrawnosc na sam widok mi zle,ale przyprawione mocno potrawy i kwaskowe jak najbardziej dostepne w menu :happy2:
Ale mam rowniez wielka ochote na pomidory z cebula tak mialam w poprzedniej ciazy wiec obstawiam ze bedzie kolejny syn ;-)
W poprzedniej ciazy rowniez i bardzo szybko odczuwalam pierwsze objawy ciazy,ale ja z koleji jestem bardzo czula na wszelkie zmiany chodzby nawet pogodowe,dzis jedynie sie balam ze dostane ta @ niby obawa wciaz jest bo dzis 30 dc wiec termin ostateczny @ ale jak narazie nic nie plamie i wszystko idzie ok,jedynie wczesniej odczuwalam jakbym miala @ do tego straszy mnie dodatkowo sluz bo mam go cale mnostwo az wkladke zakladam i myli mnie on ciagle ze dostalam @.
 
Do góry