reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Kinia, tulę mocno...Ty wiesz

fiolecik, też miałam plamienie, ale zaglądam do Ciebie na wykresik, a tam ciiiiszza...czyżby się udało??? daj znaka :-)
 
hej
mou wszystkiego najlepszego :-)

ej spały wszystkie jak pisałam że będę pić na imprezie??? wróciłam o 1 w nocy, zmolestowałam męża [by mu potem wypominać że wykorzystał pijaną żonę ;-) ]
a potem osdypiała, potem do mamusi i dopiero z doskoku na neta
niestety - plamienia całą imprezę niet, w nocy niet, a rano się konkretnie rozkręciło, zaraz na owulatorze zmieniam
ja myślę, że zajdę w ciążę w pierwszym miesiącu po zwolnieniu się z roboty...

ale wieczorem jak się kładłam spać, to wiedziałam że nic tego - cycki mi "schudły" ;-)
 
Fioletowa, dziękuję za życzonka :tak: przykro mi że się nie udało. Ale piękny miałaś cykl... i krótki! Tak więc wszystko się normuje, i tylko patrzeć jak się plusik pojawi :tak:

Co do roboty, to stres na pewno nie wpływa korzystnie na starania.
 
ja się cieszę że taki krótki :-D 29 dni - piękne i przynajmniej bez takiej ciuciubabki jaką miałam wcześniej - 37, 38 dni... przy 29 to nawet nie zdążyłam się napalić i nie zmarnowałam ani jednego testu ;-)
 
Mou, kochanie wszystkiego najlepszego i spełnienia najpiękniejszych marzeń :-)
Zobacz załącznik 494179
fiolecik, przytulam, ale fakt dobrze, że cykl Ci się skróciłi oby tak już zostało, tzn, najlepiej, żeby to był ostatni z tych krótkich, a potem dłuuugaśny ;-)...a jeśli chodzi o ciążę, nie masz się czym martwić, bo jak założysz działalność to od ZUS'u śmiało możesz się upomnieć o macierzyński :tak:...oczywiście, życzę Ci, żebyś zaciążyła jeszcze w tej firmie, a co...napiszę brzydko, ale samo się ciśnie za co przepraszam- chu.. trzeba dym.ć w du.sko ile wlezie :cool2:
 
czesc dziewczyny, wpadlam do Was na chwile że by się pochwalić że będę miała synka :) to już 21tc. nie wiek kiedy to zleciało...

serdeczne gratulacje dla Dotki :tak: nie doczytalam czy komuś jeszcze się udało, jesli tak to również gratuluje :-)

a staraczkom jak zwykle żeby ten cykl był owocny a mapiszon nie przyszedl przez najblizsze 2 lata, czy ile tam bedziecie karmic po porodze :-D
 
reklama
Witam wszystkie mamusie, które starają się o drugą dzidzie!
Ja właśnie jestem po pierwszej nieudanej próbie...
Niby wiedziałam, że mogę od razu nie zajść w ciążę, ale gdzieś tam w środku tak bardzo chciałam zobaczyć te dwie kreseczki... O naszą pierwszą dzidzie staraliśmy się przeszło rok, ale mam nadzieję, że tym razem będzie to troszkę krócej ;-)
Śledzę ten wontek od jakiegoś czasu, ale dopiero @ skłoniła mnie, aby tu wstąpić i dzielić się tymi wszystkimi myślami, które są naprawdę przytłaczające gdy tak bardzo chcemy dowiedzieć się, że będziemy mamusiami po raz kolejny... a tu TYLKO jedna kreska.
 
Do góry