reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

mili gratuluję synka :tak:, no i byle do końca, odpoczywaj teraz ile się da, bo już bliżej niż dalej, zleci jak z bicza strzelił :-)

Moni.ka, witaj...powodzenia

ja mam dziś mega dołujący humor...szkoda gadać...buziam Was
 
reklama
Pajeczko, zaczynamy odliczanie??? wow, to już na dniach...denerwujesz się? jakbyś już nie miała jak napisać to trzymam kciuki za bezproblemowo- szybki poród :-)
 
Hejka :)

Mili
- gratuluję !

Monika - witamy w naszym gronie i szybkiego zafasolkowania życzę :tak:

Fioletowa - nawet nie wiesz jak mi się chce spać. Oczy mi się zamykają i chętnie bym jeszcze ze 3 godzinki pospała :confused2:

Dotka - zaczeło się Pajkowe odliczanie, ale nie martw się. Nim się obejrzysz będziemy odliczać Twoje ostatnie 2 tygodnie he he he :-D;-)
 
to co mou, pakujemy się pod kołdrę, dospać te 2 godziny?
żeby tylko jeszcze tu jakaś była ;-)

ech, a ja zaczęłam się odchudzać - jak zobaczyłam swoje foty z ostatniej imprezy, to sorry wodzu... a że jak na razie ciąży ni widu ni słychu, to trzeba wziąć się za siebie w końcu, może mi się troszkę prolaktyna unormowała to jakoś mi to pójdzie...
 
Fioletowa - ziewam jak wariat, a muszę piekarnik umyć i dół ogarnąć, ale jak tylko to zrobię to.... na bank usnę mmmm....
ciekawa jestem jak tam z tą moją wagą, bo skoro dzięki castagnusowi nie mam już mleka, to może też zacznie mi spadać. A mówi się że jak się ma mleko to się chudnie. Ja wiem że jak się ma mleko i się karmi, ale mimo wszystko :-D Nie wiem ile ważyłam na początku tego cyklu, ale mam wrażenie że spodnie mam luźniejsze. Wczoraj je ciągle podciągałam, a niecałe dwa tygodnie temu były po prostu normalne, nie ciasne ale na pewno nie luźne. Noooo ciekawe, ciekawe hmmm:confused:
 
no mi się waga zbliżyła do bardzo niebezpiecznej granicy - jeszcze kilka kg i bym ważyła tyle co na maksa w ciąży ;-) zobaczymy jak mi pójdzie zrzucanie tego, wzięłam się za dietę rozdzielna, powolna, ale skuteczna, mam nadzieję że przestawię się na stałę na tę dietę...
 
Ta dieta jest tak naprawdę najlepsza, wszystkie inne najnowsze które wchodzą, szybko mijają bo się okazuje że nie są wcale takie bezpieczne... ani skuteczne na dłuższą metę.
 
reklama
ja ją stosowałam przed ślubem i ładnie powolutku schodziło, ale potem przygotowania do ślubu, wić na szybkiego gdzieś tam jedzenie, potem po ślubie ciąża leżąca i potem się zapomniało o diecie
ale teraz się nie dam :-D
heh troszkę mnie zmotywował mąż [swoim przykładem], który ostatnio schudł - ja się robię coraz okrąglejsza a on wręcz przeciwnie, doszło do tego że ważymy tyle samo [a on jest o 30 cm wyższy] :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry