reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

tak teścik w domu jest
a teraz znów mnie boli brzuch jak na @
więc pewnie jutro będę chlać ;-)

mou fajnie z powodu dentysty i z powodu poprawy - ja tez już nie mogę nic wycisnąć, a do niedawna też mogłam, więc chyba faktycznie bromek działa
żeby tak zadziałał konkretnie...

spać mi się chce, serio, ale zgona złapałam...
 
reklama
Fioletowa - ja się cieszę że casta pomaga bez silniejszych środków. Ja uwielbiam wieczorami jak oglądamy filmiki, i jak niunia już śpi posiedzieć z lampką winka czerwonego. Nie wiem czy bym dała radę łączyć wino z bromergonem he he he. To się nie tyczy ciąży i karmienia potem, bo w ciąży wypiłam dokładnie - łyka szampana w sylwestra i to by było na tyle. I to było 14 dni przed planowanym terminem porodu. Nawet nie będę pisała jakie sensacje miałam po tym jednym łyku! ZGAGA GIGANT!!! Czułam jakby jakiś kwas mi cały przełyk razem z mostkiem wypalał. Koszmar nad koszmarami. A najlepsze są tutaj położne, od których słyszałam żeby nie pić w ciąży, a wino czerwone tylko od czasu do czasu. Jak mówiłam że nawet nie patrzę na półki z winami to się dziwiły... no cóż, co kraj to obyczaj... (a miałam 3 różne położne - bo 3 razy poradnię zmieniałam, i każda mówiła to samo)

ha ha ale się rozpisałam :-D a dążyłam w sumie do tego, że z tego co pamiętam to dwa tutejsze osobniki zaciążyły przy casta... Pajeczka i Doteczka hi hi
 
oj nie tylko z byłych koleżanek też dwie co najmniej

ech a ja 2 godziny przed koncem roboty dostalam mega tlumaczenie - niby jedna strona a takie słownictwo że się zastrzel
oczywiście na wczoraj, a lepiej na przedwczoraj ;) ale ogarnęłam i zaraz do domu :-D
 
miłe moje życzę Wam miłego weekendu, ja czekam już na znajomych i jak przyjadą myk do sklepu u grill, co prawda pogoda taka sobie, ale ciepło jest, a jak zacznie padać to zawsze możemy się przenieść pod zadaszony taras...strasznie naszło mnie na sałatkę z rukolą i MUSZĘ kupić, oby była, nie daruję sobie jej
 
Witam kobitki.
Mam mało czasu..pełno roboty. Mała jest chora-katar,kaszel,temp :(
Za 4 dni minimum powinnam dostać @. a dzisiaj jakiegos plamienia dostałam...znowu robie sobie nadzieje.
 
znikam na jakiś czas z bb.
w razie czego macie do mnie nr kom. i fb.

stało się coś.
:-(
ale nie chce pisać tu co dokładnie..
wrócę na pewno. pamiętajcie mnie

 
hej
kinga tulę, trzymaj się cokolwiek się stało

a ja testa nie zrobiłam, rano już miałam wszystko przygotowane, patrzę a tu plamienie, więc stwierdziłam że nie ma sensu :/
 
reklama
Hejka dziewuszki :)

Fioletowa! o kurczę! mam nadzieję że się nie rozkręci ! W razie gdyby jednak się rozkręciło, to zobacz jaki piękny cykl, jak w zegarku wręcz :tak:

Kinga... :-( ja również tulam. Przykro mi i czekamy na Ciebie. Daj znać czasem na priv co?
 
Do góry