reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

no to na serducho takie cos bedzie lepsze - wiesz to jest zestaw pt b6 pomaga przyswajać magnez, a magnez pomaga przyswajać potas
ja potas uzupełniam latem pomidorami od taty :-D
 
reklama
tak @ przylazla no coz moglam sie spodziewac ehhh czemu w tym ostatnim dniu mnie tak rozpalila ta nadzieja, dzis mialam kupic test... 

Ale ok juz mi lepiej, przynajmniej wiem ze nie jestem i piwko sie napije a co mi tam :)

Fioletowa sliczny kocurek naprawde sliczny :) wrecz uroczy :) 

Dziekuje za trzymanie kciukow, 
Mou moze masz racje, wsumie to moze wysc ze rok jeszcze bede sie starac, ale jednak ten miesiac oprocz mierzenia temp i  celowania w owu nic nie bede robic :) taka mala przerwa od stresu :)
 
Karin cholernie mi przykro...:-(U mnie chyba będzie to samo...
Fioletowa łałłłłł!!! Kotek jest rewelacyjny - strasznie podziwiam jak ktoś ma talent do robienia takich rzeczy - moja koleżanka z pracy umie też różne cuda, nawet kolczyki albo ozdoby na choinkę.
Dziewczynki
miała któraś z Was tak że test owu wychodził prawie pozytywny - kreska testowa niewiele bledsza, a na następny dzień znowu bardzo blada??? Przy czym owulacji nie było bo mam monitoring i pęcherzyki nie były jeszcze dojrzałe. Co o tym myślicie??? Ja obawiam się tylko tego że się wchłonęły i LH spadło...Jutro będę wiedziała ale i tak się zadręczam...
no.gif
Czy LH ma jeszcze szansę wzrosnąć??? Bo ja mam właśnie obawy że u mnie o to LH chodzi...wyszło niskie w 3dc, na granicy normy
 
Enya - a kiedy miałaś ten monitoring?

Fioletowa - narobiłaś mi ochoty na szydełkowanie :-) przeoczyłam kocura - wyszedł super!!! Ja chyba spróbuję zrobić czapeczkę dla niuniu. he he
 
Oj a co tak cicho?

Enya - poprawnie wykonałałaś testy? Bo wiesz - wystarczy tylko trochę rozcieńczony mocz i może nie wyjść pozytywnie. takie prawie pozytywnie się w ogóle nie liczy bo to to samo co negatywny. powinnaś zrobić sobie lh w okolocach owu norma to coś kole 17-78 w tym czasie, wtedy pęcherzyk pęka. Jak jest za niski poziom lh to potrzeba zastrzyku. pregnyl albo ovitrelle czy jakoś tak. Pogadaj z lekarzem niech Ci zrobi poziom lh w okolicach owu.
 
Powtórzyłam test owu po 2h drzemki, kreska leciuteńko ciemniejsza niż była ale nadal słaba...wyczytałam że poziom LH jest wydzielany pulsacyjnie co 90-120 minut więc może akurat tak trafiłam??? Ogólnie trzymajcie kciuki za to żeby pęcherzyki były i były większe - jutro koło 17 będę już wiedziała co i jak. Ale mam złe przeczucia bo trochę pobolewają mnie piersi co oznacza że być może zwiększył mi się poziom progesteronu...:no:Kurde tak bym już chciała wiedzieć o co u mnie chodzi i leczyć to....
 
Enya - a kiedy miałaś ten monitoring?

Fioletowa - narobiłaś mi ochoty na szydełkowanie :-) przeoczyłam kocura - wyszedł super!!! Ja chyba spróbuję zrobić czapeczkę dla niuniu. he he

Wczoraj byłam i były dwa pęcherzyki po 13 mm....Inna sprawa że owu oczekuję dopiero koło 20 -21 dc - jeśli rosłyby normalnie to tak by wypadało ale o to LH się boję. Trochę beznadziejnie że już zaczęłam testować, ale ja też jak Ty jestem nałogową teściarą :-D Miałam w 2 cyklach bardzo pozytywne testy - czerwoną krechę,a w ciążę nie zaszłam pomimo wielkich wtedy starań...
Chyba od dzisiaj nie piję ziółek...
 
Ostatnia edycja:
Powtórzyłam test owu po 2h drzemki, kreska leciuteńko ciemniejsza niż była ale nadal słaba...wyczytałam że poziom LH jest wydzielany pulsacyjnie co 90-120 minut więc może akurat tak trafiłam??? Ogólnie trzymajcie kciuki za to żeby pęcherzyki były i były większe - jutro koło 17 będę już wiedziała co i jak. Ale mam złe przeczucia bo trochę pobolewają mnie piersi co oznacza że być może zwiększył mi się poziom progesteronu...:no:Kurde tak bym już chciała wiedzieć o co u mnie chodzi i leczyć to....

enya trzymam mocno kciuki, daj znać jutro :tak:

kariin tulę

Moja córa kaszle tak, że szok. W przedszkolu jakaś zaraza hula, dzisiaj było zaledwie kilkoro dzieci. Młoda jutro też nie idzie, przetrzymam ją i zobaczymy, ewentualnie polecimy do lekarza.

Trochę się cykam, żeby też czegoś nie złapać. Bo teraz to chyba by mi syrop z cebuli został :-D

A teraz mnie naszło i wpieprzam kiszone ogórki :-)

Życzę dobrej nocki
 
ja też mykam spać, oczy mi się zamykają. Jeszcze łyknę castagnusa i magnez.

No to miłych snów i owocnych starań nocnych :-):tak:
 
reklama
Do góry