reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam dziewczyny, ja mam 36 lat i bardzo bym chciala miec drugie dziecko. Mam juz corke 12-sto letnia. Byla nieplanowana; zaszlam za pierwszym moim razem. Teraz staram sie juz od 3 miesiecy i.... nic:-(. Czy w tym wieku jest juz tak trudno, zeby zajsc w ciaze....chyba tak:-(
 
reklama
manka witaj
ech spoko dacie radę, trzy miesiące to jeszcze nie tak długo... odstawiałaś tabletki? organizm musi trochę dojść do siebie
na pewno się uda :-D
 
wiesz ja bym poczekała jeszcze trochę, a jak bardzo się martwisz to zrób podstawowe badania hormonów...

iza gratki wizyty i superaśne fotki :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki fioletowa:-), dam sobie jeszcze 6 miesiecy, a potem sie zobaczy:-). Lada dzien powinnam dostac okres; jutro olbo max za 2 dni, wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam sobie test; niestety negatywny, moze to za wczesnie, jak myslisz??
 
manka ja robiłam 28 dc (cykle miałam 28-29-30 dni) i był negatywny. Wyszedł dopiero kilka dni p planowanej @. Będzie dobrze:)
 
mili, to niezłego stracha napędziłaś, trzymam kciuki, żeby to była ciąża :-)

Mou, zatem zaciskam kciuki jeszcze mocniej :tak:

iza, śliczne zdjątko :-) a nadżerkę wyleczysz i będzie ok

manka, witaj...3 m-ce to jeszcze nie problem, po roku można by zaliczać bezowocne staranka do zastanawiania się nad zrobieniem badań, ale poczekaj jeszcze, ewentualnie idź zrób badania po pół roku...mi z Amelcią, moją córcią udało się dopiero po pół rocznym staraniu i dopiero wtedy, gdy wyluzowałam się na urlopie, zmiana klimatu, otoczenia- pełen luz...napewno się uda...teraz medycyna tak poszła na przód, że nie ma się co martwić na zapas :tak:

ja zamówiłam nowy termometr, powinien w tym tygodniu dojść...zatem ten cykle będzie mało wiarygodny, bo w trakcie nastąpi zmiana...ale tak sobie pomyślałam, że może odpuszczę ten m-c, tak trochę wyluzuję (tzn kontrolować organizm będę, ale bez większych stresów) :sorry:
 
reklama
Dotkass, milli będzie dobrze:)
Dotkass Tyten poprzedni cykl miałaś jeszcze bardziej pokręcony niż ja...38 dni - też takie miewałam cykle, mój najdłuższy to 50 dni:-pTeraz po dupku i luteinie mam mniej więcej regularne koło 35dni. A miałaś monitoring cyklu??

Manka moja mama urodziła mojego brata jak ja miałam 11 lat a ona 34. A mojego męża siostra urodziła teraz w marcu synka (a ma córkę 13-letnią) - ma 36 lat i zaszła w ciążę bez żadnych wspomagaczy, przy czym starała się koło roku ( jedną ciążę poroniła na bardzo wczesnym etapie). Zaszła w ciążę wtedy kiedy ja tylko ja poroniłam a ona donosiła i urodziła, a choruje na padaczkę i całą ciążę brała leki, a poza tym ma dużego mięśniaka w macicy. Więc jak widzisz nie ma reguły:p Zrób sobie badania FSH, LH, estriadolu i prolaktyny w 1-3 dc i będziesz miała wstępny obraz czy jest OK:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry