reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam się:-)

Fioletowa - łykam, i to dość późno wieczorem bo koło 20. A czemu pytasz? Myślisz że mi zaburza tempkę?
 
reklama
Ja mam angielski jakiś badziew he he:-D i jest napisane że 2 razy dziennie po prostu, ale co za różnica, dziś wezmę dwie tabletki rano, i nie będę brała wieczorem. Zobaczymy co to zmieni... :tak:
 
Witam Was cieplutko,

nie dam rady nadrobić co naskrobałyście przez weekend- przepraszam

enya, trzymam mocno kciuki

Mou, jak weekendowy seksik? myślisz, że owocny?

miłego dnia
 
czesc dziwewczyny!
znowu dawno mnie nie było chociaż czasem Was podczytywałam. U mnie 23dc a temp pnie się w górę jak szalona. Ostatnio miałam cykle 24 dniowe więc jestem nakręcona i w ogóle jakaś napalona na ten cykl :-D
i mam "filmowe" objawy ciąży ;-) w filmach zawsze dziewczyna mdlała i lekarz stwierdzał że jest w ciąży :p
W niedziele odwaliłam taką szopkę że aż wstyd... pojechałam w odwiedziny do babci do szpitala... stałam, rozmawiałam z nią, zrobiło mi się słabo i fiknełam! całe szczęscie moj tata stal obok i mnie złapał.. przyleciała pielęgniarka a wszystkie babcie na sali krzyczały żeby lekarza wezwać... no porażka.... jeszcze babcie w szpitalach stresować.. nigdy w życiu nie zemdlałam... więc wymyśliłam sobie że ciąży jestem haha temp jest piękna więć jestem strasznie nakręcona :D jak nie przyjdzie małpiszon i temp będzie nadal wysoka to w czwartek zrobię test :)
 
Dotkass - no ja mam nadzieję że był owocny, tyle że owu chyba nie było :-) jak jutro temka nie skoczy to będzie bardzo dziwna sprawa...
Ja już się zbieram :) dziś idziemy do przedszkola na godzinkę, żeby się z otoczeniem zapoznała :-)
 
trzeba było korzystając z okazji poprosić o betę ;-)

trzymam kciuki


niestety, musiałam jak najszybciej postawić się na nogi i wyjść o własnych siłach bo mój tata to panikarz i jak fiknęłam to sam pewnie mało zawału nie dostał :crazy: uważa że jak się do lekarza pójdzie to lekarz zawsze coś znajdzie i człowiek niedługo umiera... więc chciałam mu już oszczędzić stresów...
 
reklama
Witam :)
My już po wizycie. Jest serduszko :D Wszystko dobrze tylko mam już infekcję jakąś. Dr powiedział że pewnie często będe miewać bo mam nadżerkę ;/ Trzeba się doleczyć i będzie dobrze.
A to nasza dzisiejsza fotka:
20120327096.jpg
A to mój synek
20120324090.jpg

enya trzymam mocno kciuki, daj znać jutro :tak:

kariin tulę

Moja córa kaszle tak, że szok. W przedszkolu jakaś zaraza hula, dzisiaj było zaledwie kilkoro dzieci. Młoda jutro też nie idzie, przetrzymam ją i zobaczymy, ewentualnie polecimy do lekarza.

Trochę się cykam, żeby też czegoś nie złapać. Bo teraz to chyba by mi syrop z cebuli został :-D

A teraz mnie naszło i wpieprzam kiszone ogórki :-)

Życzę dobrej nocki

Mama mi dr zaleciła czosnek, herbatkę z miodem, sokiem z cytryny. Można też pić bez czarny i lipę (ale bardzo słabiutką bo rozgrzewa mocno). Mi po takim zestawie przeszło. A i septosan do płukania gardła. Jest też syropek *spam* dla ciężarnych.
 
Do góry