reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

No cóż - ja też tak myślałam! O kant d... to wszystko. Coś mi się zdaje że wizyta u najgorszego ginekologa w pl byłaby 1000000000000 razy lepsza niż u tutejszych specjalistów! Mam dość. To mnie przerasta. i na chwilę obecną jestem jak wydmuszka. Nie mam już pomysłów. pozostaje walka z lekarzami, na co nie mam siły na chwilę obecną. Idę spać. A - no i w moim szpitalu na usg było widoczne wszystko przez powłoki brzuszne. Pęcherzyki ciałko żółte itp, a to było 9 lat temu. To czemu ta kobita dziś tego nie widziała???? Dobranoc Wam. Dziś nie usiedzę.

Pakaa - jak tam kolacja romantyczna??? :-)

Mou właśnie wiem że w Anglii to porażka z służbą zdrowia - mój tata jest już 7 lat w UK i wiem co nieco na ten temat....Ale lipa...Ja idę jutro na kolejne USG i mam nadzieję że jeszcze nie będzie dominującego...Dopiero koło środy mógłby się pojawić:-) A nie przyjeżdasz na święta do Polski? Może jeszcze nie będzie za późno i może coś uda się załatwić???

Karin masz piękny wykresik więc czemu mówisz o zawieszeniu starań???
Pytanie dziewczyny - czemu bierzecie magnez??? Na co on jest jeśli chodzi o staranka??
 
reklama
No i znow to samo co wczoraj napisalam i przegladarka mi sie zamknela :baffled: ale co zrobic pisze jeszcze raz :) 

Enia chce przerwe ale od nastepnego cyklu jak ten nie wyjdzie :) 

Dzis temp piekna mam ale zaburzona na maxa bo wstalam po 3 wnocy z gigantycznym kaszlem i zorbilam sobie herbatke z nalewka mi to zawsze pomaga no i rutnoscorbin dawka uderzeniowa :) 7 tabletek heheh tez mi pomaga ale jak sie obudzilam po tej 3 wnocy to temp mialam 36,59 a temp ciala pod pacha 36,26 wiec oslabienie i tak tez sie czuulam, rano zmierzylam temp po okolo 4h snu i bylo 36,84 no aale przeciez to zaburzona jest wiec nie bede brac jej pod uwage. 

dzis pierwsza granica spodziewanej @  ale przesunelam ja o 2 dni bo owu byla 2 dni pozniej niz zwykle i mam nadzieje ze to bylo zwiazane z pecherzykiem  tak jak pajka pisala :) czyli 2 granica @ to juz za 2 dni i zobaczymy co sie wydarzy, glowka boli mnie nadala ale lepiej sie czuje no i dokuczaja mi zakwasy ale naprawde niewiem z czego, obiawow ciazowych brak @ tez wsumie brak wyskoczylo mi co prawda 3 pryszcze ale mysle ze to zwiazane z przeziebieniem, piersi niee bola brzuch nie boli nic normalnie cisza.... wiec czekam dalej. 
Najgorsze bedzie jak @ dostane faktycznie za 2 dni bo za 3 dni jade do polski i czeka mnie 14h podrozy z gigantycznym krwawieniem :( i to mnie martwi. 

Obiecalam sobie ze jak nie dostane @ to zrobie test w polsce :) bardzo bym chciala dowiedziec sie ze jestem w ciazy wlasnie w polsce no i mogla bym sobie podejsc na bete :)))))) i bylo by super :) 

Mou faktycznie przekichane masz z tym usg, a powiedz mi czy nie wybierasz sie jakos do polski ?? bo mogla bys wlasnie tam zrobic badanie takie jakie chesz u prywatnego :) 

Pajka i jak tam kolacja ?? 


A co do dzisieszego dnia to szykuje zaraz sniadanko, potem pieke znow szarlotke i na koncu jade do tesciowej na cale popoludnie :) praca z obiadem wiec mnie omija choc i tak mam zupke pomidorowa w lodowce :) dzieciaki bede mogly sie wyszalec na placu zabaw a ja napije sie kawki w milym towarzystwie  tak wiec i wam zycze udanego i fajnego dnia 
Buziaki dla wszystkich. 

A gdzie podziala sie Dotkass ?? bo jakos cicho u niej przez weekend ... 
 
Ostatnia edycja:
Uwaga nie chce sie zabradzo cieszyszycz ale moja szyjka jest wysoko i to naprawde wysoko jak sprawdzalam hmm 3 dni temu to mialam wrazenie ze normalnie jak by chciala wyjsc z pochwy 

:tak: a dzis naprawde musialam gleboko hmm wsadzic paluchy by ja wyczuc i to w kazdej pozycji, prosze sie niesmiac bo czasem sprawdzam na kucaka a czasem z nozka na kibelku :zawstydzona/y: ale ona naprawde jest wysoko:szok: jejku jeku i znow ogarniol mnie szal jejku kaftan koniecznie przeciez jak bede przez dwa dni jak na szpilkach ehh :(((((( 
wiem ze to jeszcze zaden wiarygrodny obiaw ale dal nadzieje....:baffled:  

No i zaszalalam jak bym byla wciazy to termin miala bym na 4 grudnia to w urodziny mojej naplepszej psiapsiuly z ktora znam sie juz 25 lat lol 
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek ;-)

Do Pl niestety się nie wybieram bo kiepsko z kasą. Jak nie urok to sraczka...

Dziś rano niunia nas nakryła na wiecie czym, i z tekstem : rodzice nie skaczcie... he he. dobrze że pod kołdrą byliśmy :-D

Kariin - a robiłaś teścika czy jesteś twarda i czekasz?

Pajkaa - no to super że obiadek się udał :-) a można wiedzieć jakie pyszności pałaszowaliście? :-)
 
Dzień doberek ;-)

Do Pl niestety się nie wybieram bo kiepsko z kasą. Jak nie urok to sraczka...

Dziś rano niunia nas nakryła na wiecie czym, i z tekstem : rodzice nie skaczcie... he he. dobrze że pod kołdrą byliśmy :-D

Kariin - a robiłaś teścika czy jesteś twarda i czekasz?

Pajkaa - no to super że obiadek się udał :-) a można wiedzieć jakie pyszności pałaszowaliście? :-)

Kariin
ja chyba bym nie wytrzymała tej niepewności:p
Pajkaa ja też bym chciała do restauracji na obiadek...Może mój mąż mnie zabierze jak przyjedzie....

A ja muszę się pochwalić - na razie jestem podekscytowana bo byłam na USG - są 2 pęcherzyki w fazie wzrostu - po 13 mm każdy czyli jeśli dobrze pójdzie i będą rosnąć to owu będzie tak jak przewidziałam koło piątku - na przyjazd mężusia!!:-):-) Tylko jest ryzyko że nie pękną tylko się wchłoną...Czy można temu zapobiec?? Bo mój gin na razie chyba chce sprawdzić czy w ogóle jest owulacja i raczej nie poda mi nic na pęknięcie...Proszę trzymajcie kciuki za moje pęcherzyki...!!!;-)
 
Enia ty masz chociaz fajnie bo wiesz ze juz maja 13 mm ja mialam w 12 dc 6mm i nawet niewiem czy urusl odpowiednio w ciagu 5 dni, tez nie wiem czy peknol i niewiem czy mam sie z czego cieszyc, znow mnie jakis dolek bierze, boze czy ja choc raz dotrwam bez stresu do konca cyklu i czy choc raz @ nie bedzie tragedia tylko czyms normalnym ....
 
Mou hahahahahahahah dobre :):):) przepraszam, ale juz widzę jak was mala przylapała...:-D

Enya super, ze wszystko ok na usg

Kariin
a kiedy Ty idziesz na usg??

Fiolecik
a Ty gdzie??
 
reklama
Pajka najszybciej w maju pojde , wyjazd do polski obciazy kwietniowy budzet :( ale ok dam rade :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry