reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej ja tez nieedziele mialam fajna gdybym se palucha nie przeciela krajalnica i to w polowie paznokcia :(( pewnie mi ta polowa odpadnie i boje sie tego :( ale pozatym bylo fajnie :) u mnie temp ladnie w goze i na bank owu mialam :)

licze ze moj sie wstrzelil dobrze :) hehe ale testowac to juz bede w polsce chyba ze mnie @ dopadnie wczesniej...

Dotkass trzymam kciuki za wysoka betke
 
reklama
Witam :)
Dotkass - czyli @ przylazła wredna?

Kariin - aż mi dreszcze po plecach przeszły... grrrrrr :szok: a tempkę to masz faktycznie śliczną i wyraźne wyższe temperaturki. Trzymam kciukasy bardzo mocno :tak:


A ja sobie siedzę i czekam na panie - wysłanniczki z przedszkola. Będą poznawały Natalkę w warunkach domowych. Jaka jest, jak się zachowuje... fajne to nawet :-) ciekawe co im moje dziecię pokaże he he. Mam nadzieję że diaboł nie wyjdzie na wierzch w tym czasie :-D
 
dziewczyny, kurcze właśnie sama już nie wiem czy się pojawiła, obserwuję się narazie...łeb mi pęka...aaaaaa...a co do @ przy wysiłku jak siedziałam dziś na kibelku coś tam wyciekło raczej śluz brunatny niż @, plamienie, na wkładce mam delikatny ślad, ale nie nazwałabym tergo jeszcze @...czekam, ale niestety podejrzewam, że wredna @ się rozkręci i dupa będzie i tym razem, a już taką miałam nadzieję :-(
 
hej
ja miałam intensywny weekend
w ramach odstresowania się zaczęłam robić na drutach - mam druty, włóczki, książki, wzorki... hehe będę dziergać ubranka i zabawki dla dzieci i sprzedawać ;-)
na razie plan jest taki - szalik, ponczo, sweter
a potem jedziemy z koksem - z nauką powinnam się wyrobić do jesieni a wtedy sweterki będą jak znalazł ;-)

poza tym przyjechała kuzynka mojego męża z Anglii, z mężem hindusem i synkiem, który jest młodszy od mojego o pół roku [a cięższy o 3 kg]
no i fajnie było, kuzyni się w końcu poznali :-D

siwa tulę :-(

witam nowe koleżanki :-D



u nas w tym miesiącu na bank lipa - między 20 a 24 dc w ogóle się nie staraliśmy, o ile nie miałam owu ok 12 dc [co raczej nei jest możliwe] to na bank nie trafiliśmy
no ale biodro coraz bardziej mnie boli i muszę zrobić to rtg no i byle do @ a potem badania hormonów i to nieszczęsne biodro

justysa przy problemach z prolaktyną piersi mogą być bolesne, mogą na nich robić się guzki
mou - dzięki za pamięć - oni ją puścili w piątek 09. i oczywiście na koncie była dopiero po weekendzie, ale na szczęście kumpela mi powiedziała, to w poniedziałek puściłam za przedszkole, a we wtorek babka z przedszkola powiedziała że ona powoli musiałaby dostać kasę - no i wtedy jej wyjaśniłam że "już" przelałam, no i ona też z zusami zdążyła
ale jak ja k... nie lubię mieć takich opóźnień...
ciekawe kiedy następną pensję przeleją :-/
 
a jeszcze mou tak w temacie twojego snu, to ja się przez małego prawie poryczałam wczoraj
siedzimy przy stole - nas troje cztery krzesła i młody mówi "cała rodzina w komplecie, nie, nie w komplecie, jeszcze tu [pokazał puste krzesło] niedługo przyjdzie dziewczyna i usiądzie i będzie rodzina w komplecie"
półkę zbierałam z podłogi....

a w sobotę mieliśmy małą masakrę - młody rano wypił mleko, potem dziubnął bułkę, zjadł banana i dwa gryzy parówki, potem u teściowej dwa gryzy kabanosa i pół kromki chleba z masłem... a do tego tort, czekoladki, cukierki... wieczorem wypił mleko i zwymiotował
mówi "chyba za dużo mleczka wypiłem"
ja na to - nie od mleczka, od słodyczy
przebraliśmy go, wsadziliśmy do naszego łóżka i ja mówie do niego "to jutro nie jemy żadnych słodyczy"
on "nie"
a mój mąż "skąd ja to znam"
ja na to "ale jak?"
a mąż "nie będę więcej pił...."
laugh.gif
laugh.gif
 
a w sobotę mieliśmy małą masakrę - młody rano wypił mleko, potem dziubnął bułkę, zjadł banana i dwa gryzy parówki, potem u teściowej dwa gryzy kabanosa i pół kromki chleba z masłem... a do tego tort, czekoladki, cukierki... wieczorem wypił mleko i zwymiotował
mówi "chyba za dużo mleczka wypiłem"
ja na to - nie od mleczka, od słodyczy
przebraliśmy go, wsadziliśmy do naszego łóżka i ja mówie do niego "to jutro nie jemy żadnych słodyczy"
on "nie"
a mój mąż "skąd ja to znam"
ja na to "ale jak?"
a mąż "nie będę więcej pił....":-D:-D

:-D:-D:-D...dobre...dzięki za poprawienie humoru
 
Siwa, bardzo mi przykro... :-(
Justyna, ale ambitnie, porządki, jak się tak rozpędzisz, to może umyjesz mi okna? :-)
A jeśli chodzi o sprzęty, no cóż, złośliwość rzeczy martwych...
MOUSEFISH, to się tyczy wszystkich niebieskich testów? Nie wiedziałam, że są jakieś testy "wadliwe".
I ty też widzę ambitnie strasznie czas spędzasz.
Jak Twoje dziecię się spisało przy wysłanniczkach? :-)
Fioletowy, haha, niezły tekst. :-)

U nas weekend też fajny. W sobotę na 4h spacerku nad jeziorko, a wczoraj byliśmy w zoo. ;-)
Dzisiaj jedziemy do banku podpisać umowę kredytową.
Jutro znowu mam ginekologa, ciekawe jak zareaguje na moje staranka. :rofl2:
 
reklama
dorotkass - zobacz moje poprzednie wykresy... tulę
a z betą - jeśli nie masz w planach rtg, czy jakiegoś zabiegu to sobie myślę możesz darować... na początku cyklu może być wyżej...
 
Do góry