reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa20 - przytulam mocno i dołączam do trzymających za Ciebie ( i pozostałe staraczki ) KCIUKI !
Pocieszenie w tym, że za dwa tygodnie kolejna owulka !
Na szczęście praca nad dzieciątkiem jest przyjemna - o ile nie staje się obowiązkiem.

Ja zabrałam się za porządki i chyba cała nowoczesna technologia staje dziś przeciwko mnie:dry:
Najpierw 40 minut próbowałam ułożyć w pranie w pralce ( mokre ) tak aby zechciała pralka je odwirować. A że pralai moją zimową kurtkę wypchaną piórami to strasznie przeciążała na jedną stronę bęben i za nic nie mogłam odwirować - w końcu wywiesiłam całkiem mokrą na dwór.
Następnie zabrałam się za odkurzanie no i odkurzacz też odmówił mi posłuszeństwa - co 30 s się sam wyłącza, tak jakby się przegrzewał :dry:
Teraz mam zamiar iść po grabie i pozagrabiać ogródek - może to mi dziś wyjdzie ....
 
reklama
Siwa20, przytulam...życzę powodzenia w tym cyklu i mocno trzymam kciuki za powodzenie :tak:

Justysaa, miłego porządkowania ogródka, ja dziś też mam w planach ciąg dalszy ogarniania...oglądamy teraz z Amelą "zakochanego kundla" na Disney channel, a potem uciekamy na słoneczko :-)
 
Hej dziewczyny:)
Za oknem pięknie, a ja nie mam sił zwlec się z łóżka. Prześladuje mnie ostatnio okropny ból głowy :( apap i paracetamol nie pomaga ani trochę :( masakra
Nadrobię czytanie zaległych postów jak mi trochę przejdzie bo samo patrzenie na monitor rozwala mi czachę
 
Moniś, współczuję bólu głowy...pij dużo wody- powinno przejść, a przynajmniej się zmniejszyć...gratuluję posytywnego wyniku testu...

dziewczyny czy któraś z Was może pomóc mi z moim wykresem? czy może aż trzy razy wyjść negatywny test? obawiam się nawet czy nie mam podwyższonego poziomu prolaktyny, ale czy ona nie wyklucza przypadkiem podniesionego poziomu progesteronu o czym świadczy moja podwyższona temperatura?
 
Na wykresach to się specjalnie nie znam, nie zaczęłam jeszcze mierzyć sobie tempki.
Natomiast co do podwyższonej prolaktyny, to gdyby faktycznie była podwyższona to nie bolałyby Cię piersi raczej i nie byłoby owólki - prolaktyna zatrzymuje owólkę.
Ten temat przerabiałam, miałam hiperprolaktynemie, która wstrzymała mi na 3 miesiące owólke i @ - nie miałam żadnych objawów i dolegliwości.
Gdyby nie to ,że chcę zafasolkować, pewnie nie łykałabym żadnych proszków :)

A co do testów, to czasem może się zdarzyć, że nie pokazuje ciąży - najlepiej w poniedziałek zrób bete.
Ja natomiast mocno trzymam kciuki by pokazała ciążę :-D
 
Justysaa, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, no właśnie tak mi się też zdaje z tą prolaktyną, ale różne opinie słyszałam, dlatego wolałam się upewnić u Was staraczek, bo wydaje mi się, że bardziej "oblatane" w tym wszystkim jesteście ;-):tak:, co do bety, mam nadzieje, że uda mi się w poniedziałek zrobić, o ile @ do mnie nie zawita wcześniej :-(
 
Hejka kobitki :)
Siwa - wybacz mi.... :zawstydzona/y: to dlatego że zrobiłaś taki a nie inny test - nie tryskałam gratulacjami dla Ciebie, bo sama się na nich przejechałam i wiem co przeżywałaś kiedy się okazało że inne były negatywne. Te niebieskie - i to przestroga dla wszystkich staraczek - są dobre, ale tylko wtedy kiedy testowa jest tak samo ciemna jak kontrolna. Różowe linie są najlepsze.
Jestem z Tobą, bo tak samo nabrał mnie ten test. I tulam baardzo mocno :tak::tak::tak:

Moniś - a najgorsze na ból głowy w ciąży to przeleżenie bólu z nadzieją że przejdzie w łóżku!!!. Guzik prawda. Najlepsze jest wzięcie paracetamolu i wyjście na leniwy spacer na świeżym powietrzu. Dotlenienie. Podczas drzemki oddech się skraca i dotlenienie jest mniejsze, to i ból głowy większy. Spacery, spacery, i jeszcze raz spacery. Bierz swoje dziecię na "wybieg" codziennie, a będzie dużo lepiej :tak:
 

Siwa
tulam Cię przeogromnie mocno wiem co czujesz... ja mialam kiedys tez II kreseczki juz sie cieszyłam a tutaj dupa i 2 miesiące poźniej okazalo się, ze w ciąży jestem czego z całego serducha kochana Ci życzę. Nie załamuj się Slonce głowa do góry.

Dotkass wg mnie mozesz mieć problem z prolaktyną zrobilabym zwykłą i po obciążeniu, bo masz dziwnie zębaty wykres... możesz też brać sobie castagnusa...

Moniś
spróbuj oklady zimne działają cuda:) i masaż szyi

my mieliśmy intensywny dzień.. pojechalismy w trojkę z synulkiem na spacer do parku połazilismy na sloneczku śliczna pogoda:)) przyjechalismy to szybko zrobiłam obiadek i o 15 położylam się z synkiem spać... obudzilismy się o 17:30 i poszliśmy na spacer na lody:)
 
Popieram, że spacery najlepsze !
Dziś prawie cały dzień spędziłam na dworze, kończąc dzień wyścigami - młody na rowerze a ja próbowałam mu dotrzymać tempa i tak sprintem przebiegłam chyba ze 3 km :-D
A efekt taki, że ja nałogowa kawiara, gdzie normalnie pije min. 3 kawy dziennie, dziś nie wypiłam żadnej i nawet nie pomyślałam o kawie !
Oby takie słoneczne dni trwały wiecznie !
 
reklama
Pajkaa, dzięki...wybiorę się tak czy inaczej na betę, żeby się upewnić, a mimo wszystko do ginka na wizytę, poproszę o skierowanie na badania, cóż może rzeczywiście będę musiała się czymś wspomóc :-( ...miło, że spędziłaś tak dzisiejszy dzień :-)

Justysaa, zgadzam się z Tobą, oby już tych dni więcej było, od razu humor się poprawia :tak:

ja też dziś intensywnie, porządki na ogródku, aż miło zmęczona jestem :-), tylko brzuch bardziej boli :dry:
 
Do góry