reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Pajka ale chyba 9 mm pecherzykiem to nie zaszaleje raczej, prawda 
Wczoraj mial 6mm jezeli owu mi sie przesunie na 16 dc to powienien moj pecherzyk miec 9mm.....
 
reklama
Kariin - nic się nie martw, tak jak pisałaś, kobietę łatwiej jest stymulować, niż leczyć nasienie. Ty masz jajeczka które trzeba troszkę postymulować a będzie dobrze. Myślę że uda Wam się rach ciach, jak tylko pęcherzyki będą Ci lepiej rosły :tak:
 
heloł
ja się tylko melduję
dziś byłam z młodym w teatrze, fajnie było a się uśmiałam z mojego bojownika - zanim rozpoczęło się przedstawienie to łaził po całej sali, a jak się zaczęło to jako jedyne dziecko siedział na krzesełku - inne dzieci siedziały z przodu na poduszkach ;-)

Fundacja Pogotowie Teatralne, Szczecin, Zachodniopomorskie, Spektakle dla dzieci, przedstawienia. Asia i Tomek Jankiewicz

a potem małolat do babci i ech za 10 minut po niego jedziemy - mieliśmy 4 godziny dla siebie, domu i ogródka
 
Kariin jeżeli pecherzyk w 12 dc miał 6 mm to przyrasta ok. 3 mm na dzień....czyli w 16 dc bedzie mial gdzies kolo 15 mm
 
Hejka weekendowe stworki :-D
Jutro do nas mamuśka moja wraca, dostała nową pracę, znów będzie miał kto mi pozmywać he he he he
Testy u mnie wielkie nuuulll..... jeszcze się łudzę, bo szyjka @ się jeszcze nie zrobiła i śluz się nie ciągnie, no ale biorę lutkę cały czas, więc to raczej dlatego. Jak do poniedziałku testy będą negatywne - odstawię lutkę.
Pajkaa - o ile jeszcze nie śpisz, a jeśli śpisz, to rano pewnie odpowiesz ;-)Jak już biorę lutkę, to w razie czego jak @ będzie miała przyjść to i tak przyjdzie mimo ciągłego jej aplikowania??? :confused: czy lutka mi ją wstrzyma?
 
U mnie też jedna wielka dupa - prawdopodobnie dostanę @ jutro co oznacza skrócenie mojego cyklu o 5 dni i wniosek z tego taki że mój mąż trafi w samo owu albo i nie bo następny cykl na pewno nie wydłuży się o 10dni (tych płodnych w założeniu). I jestem wkurwiona na maxa na casta po cholerę ja go brałam bo skrócił mi cykl... Od dzisiaj go nie biorę i pierdzielę...Wyniki mam dobre na razie więc chyba nie jest mi potrzebny...
 
Enia to racja odluz, castangusa i niech twoj cykl znow bedzie dlugi  taki na 9 miesiecy :)))

Pajka mi pecherzyk rosnie 3mm ale na 4 dni bo 8 dnia cyklu bylo 3 mm a 12 ( 4 dni pozniej ) 6mm wiec mniej niz 1 mm rosnie, dzis mialam skok temp o 0,2 ale mysle ze to moglo byc spowodowane alkocholem wiec zaznczyylam zaburzona, zobacze co bedzie jutro ale wiedze ze ten cykl bedzie jak ostatni czyli 15 dzien owu :) jak bede meic szczescie to moj pecherzyk bedzie mial 9 mm 
 
Stało się....do stałam @ i chyba zaraz zacznę wyć....Jeśli kolejny cykl będzie taki jak ten to oznacza że mój mąż przyjedzie już w dni niepłodne i mogę się w du...ę pocałować. A już było tak pięknie, miałam takie plany, w piatek idę do lekarza - miałam poprosić o coś na stymulację, a tak to co??? Kolejne ogromne rozczarowanie i tak szczerze to nawet nie mam siły już płakać...:no:
 
witam sie

Mou u mnie tak nie było... ja dostawałam dopiero po odstawieniu lutki natowmiast niektóre kobiety dostają w trakcie jej przyjmowania...

Kariin to nie działa taik... pęcherzyki rosną pod wpływem podwyższenia hormonów... ktore podwyższają się im bliżej owu tym one są wy ższe a im one są wyższe tym pęcherzyki i ednometrium szybciej rosną :) na początku cyklu pęcherzyki rosną bardzo powolutku na 2-3 dni przed owu mogą przyrosnąć nawet o 10 mm dlatego zaleca sie jeden monitoring na początku cyklu potem 2 w okolicach owu i 3 po owu, zeby sprawdzic czy doszło do owu. Także źle liczysz:):) po owulacji hormony drastycznie spadają co powoduje, ze pęcherzyki, które nie pękly zaczynają się powoli\utku wchlaniać:)
 
reklama
Witam się :)
Pajkaa - czyli ja dziś przejdę już na 1 tabletkę, i jak jutro test - ten najlepsiejszy który nie wyjdzie, to odstawię zupełnie.
Dziś robiłam clearblue digital, i ten tani internetowy. Paskowy był bez najmniejszego śladu cienia, a na digital "not pregnant" ale oczywiście jak otworzyłam go - to jest tam widoczna druga kreska, więc już nic nie wiem... te clearblue są do d....
Właśnie o tym czytam sobie, że dziewczynom te tanie paskowe i digital cb wychodziły zupełnie negatywne a first responce były przy tym pozytywne.
Jutro zrobię właśnie ten lepszy, ale szkoda mi bo powinnam mieć chociaż jakieś cienie gdyby się udało.
Enya - wiem co czujesz, nie załamuj się. Pierwszych kilka dni jest najgorszych jak przychodzi @. ;-)
 
Do góry