reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam
Pajka ratuj czy Ty bierzesz jakąś tabletkę przeciwbólową? JA dziś w nocy myślałam, że będę wyć z bólu głowy. Przeszło trochę po serii wymiotów :( Bolała mnie już 3 dzień ale ta noc była okropna. M gdzieś wyczytał jak i gdzie trzeba masować stopy ale to nie pomagało. Bałam się brać tabletkę. Teraz jest ok ale w pracy jestem niekumata. Szczęście, że ładna niedziela za oknem i mam coraz mniej ludzi w klasie...

Enya trzymam kciuki, żeby M wrócił akurat w dni płodne...

Mou jeszcze jesteś przed granicą @, więc ja trzymam kciuki :) Fluidki (moje pierwsze) :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zrobiłam w piątek betę, jurto dam znać jakie wyniki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mou - specjalnie dla Ciebie zajrzałam....ten Twój wykresik jest naprawdę bardzooooo obiecujący
dodaję swoich szczęśliwych fluidków :happy2:
 
Moniś spokojnie możesz brać apap... ja to biorę bo mi na szczęście pomaga... nie mozesz aspiryny... w I i III trymestrze... ale ja w ogóle jje nie biore bo sie boje...

Mou na spokojnie odstaw... jak cos to i tak dobrze, bo lutka wydluży Ci faze lutealną:):) ja ją bralam przez 10 dni:)
 
Moniś spokojnie możesz brać apap... ja to biorę bo mi na szczęście pomaga... nie mozesz aspiryny... w I i III trymestrze... ale ja w ogóle jje nie biore bo sie boje...

Mou na spokojnie odstaw... jak cos to i tak dobrze, bo lutka wydluży Ci faze lutealną:):) ja ją bralam przez 10 dni:)

Widzicie, popełniłam błąd bo odstawiłam lutkę po 5 dniach zgodnie z zaleceniem lekarza, a mogłam pociągnąć jeszcze 5 dni i może nie byłoby takiej rozpaczy jak teraz....Ale cóż po ptokach, dzięki dziewczynki za pocieszenie, wyryczałam się przed przyjaciółką i już mi lepiej. Ostatnia szansa to taka że owu będę miała tak jak w poprzednich cyklach ok 20-21 dc a mój mąż przyjedzie 20dc i ostatecznie wstrzeli się w owu - o ile będzie. We wtorek robię hormony tarczycy, estriadol i prolaktynę - mam nadzieję że będzie ok. Nie wznowię brania casta bez wyników prolaktyny bo może będzie dobra.
Proszę Was dziewczynki o kciuki, zafasolkowane o fluidy żebym z tą owu chociaż trafiła. Bo jeśli okaże się że nastepny cykl też będzie taki krótki (bo może docelowo taki ma być) to i tak po ptokach...

Moniś ja trzymam kciuki za Twoją betę, a u Ciebie Mou za teścik (jest duża szansa na pozytyw)!!!
 
eee.... u mnie dupka... przez duże D. Szyjka otworzyła się na maxa i śluz się ciągnie. Poza tym wyskoczyły mi te wredne wypryski jak zawsze na @. Jutro nie mam co testować. Dziś już nie wzięłam lutki.
 
Witam
Pajka ratuj czy Ty bierzesz jakąś tabletkę przeciwbólową? JA dziś w nocy myślałam, że będę wyć z bólu głowy. Przeszło trochę po serii wymiotów :( Bolała mnie już 3 dzień ale ta noc była okropna. M gdzieś wyczytał jak i gdzie trzeba masować stopy ale to nie pomagało. Bałam się brać tabletkę. Teraz jest ok ale w pracy jestem niekumata. Szczęście, że ładna niedziela za oknem i mam coraz mniej ludzi w klasie...

Moniś no ja tak samo boję się cokolwiek brać, odstawiłam nawet rutinoscorbin, co łykałam profilaktycznie przeciw choróbskom :-) Wpierdzielam za to mandarynki (bo dużo wit.C) i czerwoną paprykę (bo dużo rutyny).

Też się boję bólu głowy, bo lubią mnie dopadać paskudne migreny :no:

Enya tulę cieplutko
 
Ostatnia edycja:
Ullana - fajnie że zajrzałaś :tak: Chciałabym być tak płodna jak Ty kochana (uda Ci się teraz - na 100000000000000%) :-D ale u mnie nici zupełne w tym cyklu. Dziś wraca mamuśka moja i wiezie mi zapas magnez-B6. może w ten sposób przedłużę sobie fazę lutealną. Się zobaczy :tak:

Moniś, MAma - paracetamol jest zupełnie nieszkodliwy w każdym etapie ciąży. To jedyny lek który nie ma wpływu na płód (no nie jedyny) chdzi mi o przeciwbólowe. Spokojnie możecie brać!
 
hejo

ech jak usiadłam po południu to mi się dziecię obudziło

no ale teraz już śpi na noc, więc mogę się przywitać

jestem taka zdołowana - jestem pewna że w tym cyklu dupa, zwłaszcza że znów wygląda na długi cykl - 19 dc i owu nie pokazana, personą testuję jeszcze tylko jutro, owulacyjnych chyba nie będę robić...

taaa ledwo co napisałam że śpi gdy się obudził... masakra z tym usypianiem...
 
reklama
Do góry