reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

He he, dobrze że mieszkam daleko to po dupie nie dostanę he he :-)
ale muszę przyznać że tempka mi też się podoba :-) mogłaby siE taka trzymać długo...

Fioletowa - współczuję bardzo. Trochę nieprzyjemna sytuacja z tą wypłatą. Wcześniej delegacja i dodatkowa kasa, a teraz firma ma problem? W szpitalu tak nas trzymali czasami, żeby odsetki w banku im rosły...
 
reklama
wiesz jak przedwczoraj gazownia przyszła odciąć gaz to też się forsa na rachunek znalazła... oni kręcą ile wlezie, przeinwestowali się z nową siedzibą, wszędzie długi... ja myślę że szef ma tam skitraną gdzieś kasę, ale dopóki np. nie przyjdą odciąć licznika to nie ma opcji żeby ruszył, niby czekamy na jakieś płatności ale nie wiadomo kiedy to będzie...
ale wczoraj kwiatki i czekoladki były :/ chyba po to żebyśmy się głośno nie burzyły że pensji nie ma...
 
No to jasne. Najlepiej ugłaskać co by szefa nie zamordować:) szuja jedna. Z kieszeni bym mu wyrwała :tak:

Nie mogę się z wyrka podnieść... Tak tak, cały czas leżę i próbuję nie zasnąć....
 
podobno w zeszłym tygodniu produkcja poczekała na niego na parkingu
czterdziestu zbirów ;-) gnał do banku, żeby chociaż po 200 zł im dać...
dobra ja się zwijam do dentysty... wrócę za jakieś 30-45 min
 
Enya moja córcia też urodzona 7.04 :-) a Twój wykresik całkiem ładny, spadek temp wcale nie jakiś znaczny, ale ja się dobrze nie znam. jednak jeszcze możesz mieć nadzieję :tak:.
Mou życzę wysokiej temperaturki przez najbliższe kilka miesięcy :) na razie zapowiada się nieźle :tak:
Fioletowa nie dziwie Ci się humoru.. szef sobie w kulki leci :angry:.. ja bym mu te czekoladki kazała w sobie w buty włożyć... jak nie ma kasy to po co na pierdoły wydaje... lepiej by wypłaty dał na dzień kobiet..
 
hej juz wrocilam od gina i wiecie co moj M ma w normie plemniki :) objetosc 5ml, 70% prawidlowej budowy i wszystkie znich w dobrym ruchu minimalnie w polu widzenia powinno byc 12 a bylo 18 ;) ponad 20 milionow :)

Gozej zemna moj pecherzyk ma 6mm na 12 dzien cyklu to o 4 mm za malo :( no i endometruim ma tez 6mm, powiedzial ze mojej jajnik trza postymulowac, ale piewsze mam przyjsc na wizyte po przytulankach od 10 do 4 godzin po stosunku. Sprawdzi wtedy jak reaguje sluz na plemniki. 

No to na grudzien nie ma co sie zapisywac na zajscie moze jak mi dobrze pojdzie stymulacja to za 3m inseminacja, mam nadzieje ze nie bedzie ona potrzebna.

Moj gin powiedzial jedna wazna rzecz ze picie z plastkowych butelk sprawia coraz mniejsza plodnosc meska, bo butelki zawieraja estrogen co powoduje wlasnie zmiejszenie liczy plemnikow. 
Od dzis moje dziecko nie bedzie pilo z plastikowych butelek ani moj M po co robic im krzywde. 
A teraz jesli moge to prosze o wasze wsparcie, ciesze sie ze u mojego jest wszystko w normie itd. i lepiej ze to ja sie popsulam niz on bo latwiej jest mnie naprawic ale smutno mi... :baffled:
Pewnie w kolejnym cyklu bedzie sprawdzac mi chormony. 

Mou co do poprawienia ruchu plemnikow najlepiej dawac merzowi plaster annanasa co dzien lub tabkletki z wyciagiem, podobno swietnie tak powiedzial moj gin poprawiaja ruchliwosc. 
 
Kariin, no to mimo wszystko masz dobre wiadomości.

Przynajmniej wiesz na czym stoisz i lekarz widać że kompetentny :tak:

Mou nie bądź taka pesymistką, bo Twoja tempka mówi co innego :-)

Filoletowa wcale sie nie dziwię, że chcesz z tej firmy uciekać. Co za ludzie, normalnie zgroza.
Jak juz będziesz w ciąży i pójdziesz na zwolnienie to można by tam np: PIP nasłać, niech szefu potrzęsie portkami :wściekła/y:


A ja w dalszym ciągu nie mam mdłości. Ginka kazała mi się z tego cieszyć. Dziwię się tylko bo z córą cały pierwszy trymestr był koszmarny.
Boli mnie tylko biust i zmęczona jestem często, ale to już można przeżyć :-D
 
Ostatnia edycja:
ja już po dentyście - dobrze że mam tanią, za odbudowanie zęba wzięła 80 zł :-D

mama ja to bym najchętniej skarbówkę nasłała - w skarpetkach by ich puścili ;-)

kariin super że wyniki męża w porzo :-D gratuluję
 
Kariin ciesz sie, ze z M wsio ok... u nas byla słaba plodność po obu stronach to dopiero był problem... także glowa do gory bedzie dobrze...mozliwe, ze Ty masz LUF... co samo co ja mam ...

Mama
ja w pierwszej ciazy mialam mdłosci do 10 tc... w tej ciazy mam nadal... ciąża ciąży nie jest równa także nie patrz jak bylo wtedy... w pierwszej cycki nie bolaly... teraz bolą jak cholera...

Fiolecik czemu sie nie postawicie.... robicie za darmo teraz... zbuntujcie się...
 
reklama
Do góry