reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Heh ale macie piękne zdjęcia dziewczynki.... Super dzidziolki, kciukasy za to żeby pięknie i szybko rosły :-):-)No to niewiele nas zostało na placu boju!!!:szok: Jedna z moich przyjaciółek oznajmiła mi wczoraj że też jest w drugiej ciąży, ale obawiała się mi powiedzieć bo jestem po poronieniu....No i cóż cieszę się tylko uważam że życie jest niesprawiedliwe bo ona odstawiła tabsy bo stwierdziła że robi przerwę, raz nie uważali i bach - ciąża. A ja i Wy staramy się i nic....:no:Noooo z wyjątkami oczywiście:-):-):-) Coraz liczniejszymi!!! No i załapałam wczoraj doła, dzwonię do mojego męża a on z tekstem: ty też kiedyś będziesz w ciąży i koniec tematu.Ech taka wrażliwość.....
W ogóle stwierdził że jak przyjedzie (na święta) zaprosi mnie na kolację (aż się udławiłam) i pójdziemy na zakupy. Kupi sobie kurtkę, spodnie a mnie da 50 zł żebym sobie coś u Turków kupiła na bazarze...:szok:Hehe no i od razu mnie rozbawił...

Mou a Ty nie wytrzymałaś i walnęłaś testa??? Aj Ty niegrzeczna....Przecież to znacznie za wcześnie na testowanie....

A w ogóle udało mi się po wielkich bojach dostać do gina tylko jest jedno ale...To będzie 35dc czyli albo zaraz przed @ albo już w trakcie. Ale nieważne....chcę żeby dał mi coś na owu i pękanie pęcherzyków no i umówił mnie na monitoring...Teraz tylko modlę się żeby nic mi się nie poprzestawiało bo zaburzy mi cały plan na owu:nerd: Żeby tylko znowu był to 35-dniowy cykl please!!! Nie pamietam kiedy tak bardzo tego chciałam:-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny , ten rok jest tak urodzajny , że hohoho , także nie ma bata , w tym roku będziecie jeszcze mieć brzucholki :) , udzielam się też na wątku o CLO itd... (pajka, Mou też tam kiedyś zaglądały) , była tam beznadziejna posucha jeśli chodzi o zafasolkowane , a od nowego roku tak obrodziło , że zostały tylko 3 testujące. Głowa do góry i niedługo też pokażecie nam Wasze dzidzie na USG

nie wiem czy to prawda , czy nie ale puszczę porcyjkę fluidów , a co kto wierzy temu się spełni :)))


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Pajkaa, alebur widać, że dzieciaczki ślicznie rosną :-)

Ja dopiero oglądałam wczoraj na usg plamkę (tzn pęcherzyk ;-))

Ale ważne że jest i będzie rósł
 
Alebur - ale masz piękne rude włosy !!! poważnie!
W końcu wiadomo "kto" zaciążył, i nie jest już avatarkowy tylko :-D;-)
 
Hej dziewczyny :)
Dziękuję za miłe słowa i gratulacje.
Alebur, Pajka słodkości na tych zdjęciach:) Aż serce rośnie.
Pajka okres miałam od 10 lutego więc chyba jeszcze listopad. Nie mogę uwierzyć, że będę tam zapisana :)
W sumie jeszcze do piątku parę dni. Boję się głośno cieszyć, ale w sumie może już czas po tym oczekiwaniu
 
Pajka dzieki :) za wsparcie i wam tez dziekuje dobrze ze was mam :D

Gin mi caly czas powtarza ze mam piekna macice, ale nigdy nie pytalam o endometrium ale moze o tym on mowi jesli chodzi o macice, bo co robie usg to zawsze mi to podkresia ze mam piekna macice :D

ale jak bede w piatek to zapytam o endometrium czy prawidlowe :)

Sliczne fotki dziewczyny :)
alebum na ciebie czekamy z info o plci :)
pajka jeszcze raz gratuluje adrianka :) sliczne imie no i na bank bedzie zniego kiedys ciacho :D kazde adriana jakiego znam to niezle ciacho ;D

Bije sie zmyslami czy nie pujsc w czwartek na wizyte bo gin powiedzial bym przyszla w czwartek w 12 dniu cyklu a 12 to akurat piatek..... wiem ze powinnam czekac do piatku ale fajnie by bylo pujsc w czwartek :)
co o tym myslicie ??
powinno byc widac w czwartek jak rosnie moj pecherzyk

no i dziwi mnie jedno ze czuje lewy jajnik a tam nie ma pecherzyka a prawego wogule:szok: i zastanawiam sie czy hmm aby wszystko tam u mnie ok...

Mou tem widze ze slicznie rosnie :) oby fasolkowo, niewiem czemu ale jakos sobie powiedzialam ze zajde zaraz po tobie tak wiec do dziela :) bo ja tez chce fasolinke hjehehh :)
 
Monis31 gratuluje !!!!!!! no biejmy rekordy :) znow 4 kobitki zaciazyly fajnie moze dojdziemy do 5 no no gdzie nasza 5 dziewczyna ??
 
reklama
nasze mamusie staraczki


KAROLINA
5 marzec

MOU 12 marzec

SIWA 15 marzec

LOLCIA

KARIIN
25 marzec

FIOLETOWA
26 marzec

ENYA - 21 kwiecień

nasze ciężaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012
,

PAJKAA - wrzesień 2012

ALEBUR - wrzesień 2012

ANA - wrzesień 2012

JUDITH - wrzesień 2012

MAGDUŚ1983 październik 2012

ROSEANN październik 2012

KASIIK październik 2012

NENETE listopad 2012

IZA listopad 2012

MAMA listopad 2012

Moniś31 listopad 2012
 
Do góry