reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

MOU kochana , ten cykl wrzuciłam na totalny luz jeśli chodzi o staranie , bo strasznie machinalnie nam to wychodziło i stres i wogóle , a tu luzik i trach , także nawet nie mam mierzonej tempki :-D
 
reklama
Alebur - ale mi już tempka spada więc po ptokach. Nie było owu, więc nie będzie fasolki.
Tobie gratuluję z całego serducha! piękna ta kreseczka Twoja ;) dzidzia będzie jeszcze śliczniejsza! :)
 
Pajkaa - a jak Ty się czujesz???

Doradź mi - mam brać lutkę? wystarczy jedna dziennie tak na wszelki? Tą co mi wysłałaś - ona była pod język czy dopochwowo?
Od Trix mam chyba z 10 tabletek dopochwowej, to może tą najpierw wezmę?
Kurcze - wydaje mi się, że owulacja była, nawet skok o tym świadczy, ale może coś jest nie tak z ciałkiem żółtym, i po skoku przestaje poprawnie pracować, może mam niedomogę fazy lutealnej - o czym świadczyła by jej długość, czyli niezbyt długa długość :-D
Właśnie doczytałam, że niski poziom progesteronu, a co za tym idzie - niska tempka nie musi świadczyć o nie odbytej owulacji, a o niedomodze właśnie, co powoduje złe zagnieżdżenie lub jego brak. Wezmę lutkę na pewno, tylko jak często. Mam trochę (nie połamanej) tej od Ciebie, i trochę od Trix, może starczy na jakieś dwa tygodnie, jeśli będę brała max 2 razy dziennie.
Ale teraz nie wiem czy zacząć od tej dopochwowej czy pod język, bo jednak wydaje mi się że ta od ciebie to pod język??? mylę się?
Zaraz spojrzę, może nie wyrzuciłam ulotki jeszcze...
 
Ostatnia edycja:
WOW Alebur,co ja czytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REWELACJA!!!!! To nie jest cien,to jest blada kreska!!
CZyli to jednak na Ciebie mozna liczyc,zebys pociagnela szczesliwie ta dobra passe:)) Ja jestem cykor i nie zmierzylam tem,ani testu nie zrobilam:( Poprostu nawet go nie kupilam,maz mial wczoraj podjechac do apteki,ale stwierdzil,ze bedzie co bedzie:)) poczekamy...

Ale sie ciesze,ten rok zaczal sie dla Was dziewczyny rewelacyjnie! Prawie dla kazdej testujacej po kolei!!!!!
 
Mou ale Ty nie mozesz mówic o spadajacej tempce skoro ona jest zakłócona! wez ta lutke na wszelki wypadek

aktualna lista staraczek
biggrin.gif



ANA 10 styczeń


ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


MOU 19 styczeń

JUDITH 19 styczeń


SIWA 20 styczeń

FIOLETOWA 22 styczeń

MAGDUŚ1983 27 styczeń


KARIIN28 grudzień

LOLCIA
3 luty


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012,

MAMA ROBERTA - wrzesień 2012

PAJKAA - wrzesień 2012

ALEBUR - wrzesień 2012
 
reklama
Do góry