reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

własnie ! może lepiej nie zapeszać kupujac hurtowo :tak:;-):-D a tak na serio to staram nie nakręcać się negatywnie ,ale tak w środku czuję ,że i tym razem będzie to tak długo trwało ,więc postaram się pomóc szczęściu :tak:

ja tak mam z podpaskami hehehehehe ostatnimi czasy staram się nie mieć zapasów hihihiihihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
pewnie , że testuję , ale boli mnie podbrzuszę jak na @ więc nie wiem czy mnie ta złośnica nie uprzedzi ;)

strasznie się cieszę , że Ciebie nie dopadła, jest w takim razie nadzieja...

Poki co nie,ale temp niska,szyjka sie rozwiera:(WIec wiesz. Moze jutro sprobuje zatestowac,jesli zdarze,bo tak jak i Ciebie @ wstretna moze mnie uprzedzic:/ CZego Tobie nie zycze.
A i mnie brzuch bardzo boli na okres,a o piersiach nie wspomne.
 
Poki co nie,ale temp niska,szyjka sie rozwiera:(WIec wiesz. Moze jutro sprobuje zatestowac,jesli zdarze,bo tak jak i Ciebie @ wstretna moze mnie uprzedzic:/ CZego Tobie nie zycze.
A i mnie brzuch bardzo boli na okres,a o piersiach nie wspomne.



ja Tobie również nie życzę przykrej @!
 
Sylwia, - ciekawa bardzo jestem kiedy się uda, wątpię w ten cykl, bo organizm za bardzo sobie ze mnie jajo robi. Nam wszystkim się uda, ciekawe tylko kiedy.... :-)
 
mou napewno sie uda zobaczysz :D mnie sie udalo to i tobie sie uda ja sie teraz smieje ze wkoncu sie teraz kiedys musi udac jutro gin i leki i zobaczymy
 
Alebur i ana, w was teraz nadzieja:-) trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie!:tak:

Ja zamowilam dzis na ebayu zestaw testow ciazowych chyba 10! i to te same na ktorych testowalam sie prawie ponad 2 lata temu :-)mozeee przyniosa szczescie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pajeczko -matko jak sie cieszę moje najserdeczniejsze gratulacje tylko pare dni mnie nie było a tu taka nowina tylko nas tu nie zostawiaj bo jak my sobie poradzimy bez naszej pani doktor:)

a ja dzis po kolejnej wizycie u Endokrynologa i znowu nic pusta jak bęben jestem teraz dał mi podwójną dawkę CLO i dufaston też 2 tabletki od jutra go łykam to bedzie 18 dc powiedział że musi mnie zresetować :) i kolejna wizyta między 9 a 14 dc no zobaczymy jak będzie oby coś ruszyło

Pajeczko ale ja sie cieszę SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRR

 
Do góry