reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kochane, pędząc dziś z pracy znów o 20:00 wpadłam do sklepu i kupiłam test ciążowy (dwa drugi już na zapas). W domu stwierdziłam, że 7 dni po terminie mogę robić z każdego moczu i zrobiłam:szok:
Taram!
Ogłaszam wszem i wobec, że pięknie rozpoczynam Wam nowy rok! Dwie piękne mocne kreski!
Jestem Ciężarówa wrzesień 2012!
Wam drogie koleżanki też tego życzę! Dzidziusia w 2012 roku!

Dodam, że molestowałam męża codziennie i korzystałam z testów owulacyjnych! Myślę, że to ich zasługa, ponieważ według testów owulację miałam dopiero około 20 dnia, więc gdybym liczyła literalnie według kalendarzyka w tym terminie na pewno bym sobie już odpuściła.
Jutro umawiam się do Gina!
Pozdrawiam serdecznie!:-)
 
reklama
o kurcze iza... heh ja się chyba też w końcu do gina wybiorę, bo tak czasu nie ma, ale w końcu trzeba
chyba też bym tak zrobiła, skoczyła na testy a potem od razy dupka - w ogóle nie brałabym pod uwagę opcji 1, bo w końcu to nie jest pierwszy cykl starań...

serdeczne gratki... no to ja czekam teraz na moje dwie krechy na teście owu ;-) a potem na ciążowym...
 
Ostatnia edycja:
Już się poprawiłam, w końcu nie jestem słonica, żeby chodzić 20 miesięcy w ciąży!:-)

A jeszcze jedno mam 35 lat, więc wiek nie gra roli!

Udało się za drugim razem!

Obym teraz miała szczęśliwe i zdrowe 8 miesięcy!
 
MamoRobetra, gratulacje!
Ja też muszę do gina...Wstyd się przyznac ale ostatnio widziałam go 3 sierpnia 2010 r ,czyli po urodzeniu Majki:p

No i dla Was Dziewczyny spełnienia marzeń w Nowym Roku!
 
MamoRoberta cieszymy się z Tobą :-)
Gratulacje:)
To super pozytywna wiadomość, która doda pewnie skrzydeł nie tylko Tobie, ale wszystkim starającym:tak:

Jutro kupuję testy
 
Ostatnia edycja:
MamoRoberta ogromne gratulacje !!!!

Jak ja juz chcialabym cieszyc sie z moich dwoch kreseczek...ale najpierw trzeba by bylo rozpoczac cykl, no i musze sie zaopatrzyc w testy owu :)
 
No to wielkie gratulacje :)
mam nadzieje ze czasami wpadniesz do nas pogadac wesprzec nas no i pisz jak sie czujesz i co tam u bobaska:)
jeszcze raz gratulacje:)))
 
reklama
Do góry