reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

aktualna lista staraczek
biggrin.gif



MAMA ROBERTA 1 styczeń

PAJKAA 6 styczeń

ANA 10 styczeń

ALEBUR 10 styczeń

ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


FIOLETOWA17 styczeń

MOU 19 styczeń

SIWA 20 styczeń

LOLCIA
3 luty



KARIIN 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012
KAROLINA - sierpień 2012
EWA - sierpień 2012
 
reklama
Cześć wszystkim!

U nas też plany, by nasza półtoramiesięczna Mia miała braciszka, ale dopiero w 2014 roku. :happy2::happy2::happy2:
Tak więc powodzenia dla Was wszystkich! :happy2::happy2::happy2:
 
[h=2]
icon1.png
Odp: Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)[/h]
aktualna lista staraczek
biggrin.gif



MAMA ROBERTA1 styczeń

PAJKAA 6 styczeń

ANA 10 styczeń

ALEBUR 10 styczeń

ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


FIOLETOWA17 styczeń

MOU 19 styczeń

SIWA 20 styczeń

MAGDUŚ1983 27 styczeń


LOLCIA
3 luty



KARIIN 28 grudzień??? brak informacji o teście


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012
KAROLINA - sierpień 2012
EWA - sierpień 2012



no to ja się witam noworocznie i masakrycznie ...:/ mdli mnie od samego rana chyba się czymś strułam :/
moj synek przespał całe strzelanie :szok:
 
witajcie dawno mnie nie bylo poniewaz mialam wazny wyjazd jestem spowrotem no i powinnam dzis dostac a szyjka wysoko wiec znowu mi sie przestawilo mam dzis 31 dc
pajkaa moze jestes w ciazy :) tego ci zycze
 
Pajka mam nadzieję , że to mdłości po zafasolkowaniu , czekam na 6 z zaciśniętymi kciukami, a nóż trzej Królowie przyniosą ci prezent ;))) życzę tego w Nowym roklu wszystkim staraczkom.
 
Witam sie w nowym roku 2012
Życzę wszystkim dziewczynką samych pozytywnych testów ciążowych i aby @ przyszła dopiero za rok :)

Dzis mi troszkę dokuczają jajniczki może coś sie tam ruszyło jutro endokrynolog zobaczymy

Pajeczko_trzymam kciuki mocno mocno:)
 
reklama
hej wam
judith u nas leci 5 cykl, oby ostatni ;-)

pajkaaa też trzymam kciuki żeby to były TE mdłości ;-)


u nas nastąpiła zmiana planów sylwestrowych i zamiast zrobić imprezę ze znajomymi i ich dziećmi, to młodego sprzedaliśmy do dziadków i ze znajomymi pojechaliśmy do międzyzdrojów - najpierw godzinka u nas, potem 1,5 h jazdy - północ na plaży i z powrotem do domku
hehe jak za starych dobrych czasów
fajnie było
a młody dał w kość babci - najpierw nie spał do 22, a potem od północy do 2 nie spał... :-D

szczęśliwego nowego roku bez @ :-D

mou gdzie jesteś?
 
Do góry