reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
w 1. :-D hotele mi się porąbały, bo tego rainera też braliśmy pod uwagę [wyedytowałam poprzedniego posta]
powiem ci że trafiony był wybór - mieliśmy wszędzie blisko - jedynie na prater, do zoo, do pałacu i na cmentarz jechaliśmy komunikacją - a tak wszędzie na piechotę... siedzieliśmy tam tydzień, ale i tak uważam że na wiedeń to za mało
 
o kurde 1 bezyrk jeszcze lepiej :-)to byliscie w sercu wiednia. W centrum!:-D jakbys chciala zwiedzic Wieden od A do Z to 2 tygodnie bylo by za malo.Ja sama nie bylam we wszystkich aktrakcjach turystycznych a mieszkam tu juz 7 lat :szok:
 
no właśnie to tak jest, ja kiedyś mieszkałam w hamburgu ponad rok, a zaczęłam go zwiedzać jak się wyprowadziłam i przyjeżdżałam do znajomych i byłam np z moim wtedy jeszcze nie mężem i żeby mu pokazać to zwiedzałam razem z nim...
wiem że w samym sercu wiednia mieszkaliśmy, widzieliśmy ile czasu oszczędzamy szwendając się a nie jeżdżąc, całe centrum w zasięgu stóp... ;-) a z tym czasem to się zgadza... ech móc pomieszkać jakiś czas...
ale teraz to pewnie nie prędko - za kilka lat, jak dzieci będą wystarczająco duże na 8 godzinny spacer po zoo ;-)
 
oj do zoo to potrzeba sobie zarezerwowac caly dzien. My ostatnio bylismy we wrzesniu to przelecielismy w 2 godziny bo Igorowi juz sie nudzilo.:baffled:

A tak wogole to dziewczyny ile juz sie staracie o swoje pociechy numer 2 ??
 
Hej dziewczyny my dzisiaj zrobilismy zapas pampersow dla naszej niusi :)
Dzisiaj rozmawialam z moim m i odrazu jak sie tabletki skoncza bierzemy sie do roboty:)
Czyli za jakis tydzen lub 2 tygodnie:)

201001241026.png


200810123541.png


384ea60e7e.png
 
Pajka, sorry, że burzę Twój plan, ale mój @ nadal nie przyszedł! Testuję jutro rano! Wciskam się Wam na 1 stycznia! Wynik Wam podam pewnie dopiero wieczorem, bo pewnie się wcześniej nie dorwę do neta!
 
reklama
Do góry