reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Ewa nie nakrecaj mnie ;) bo nic z tego nie wyjdze i bedzie wielki placz ;p wiec ja sie nie nastawiam na nic :)
chodz w serduchu i w glowie juz mam te II rozowe krechyy ;p



ej dziewuszki co tu tak cichooo odejdzcie od tych garow juz :D
 
reklama
chcialam w wigilie ale bedzie za wczesnie... od wigili zaczne mam jeszcze 9 testow bo wczoraj na sprobowanie probowalam wiec bede testowac a 26 powinna byc @ wiec jeszcze 4 dni
 
Witam się i ja ;-) Wpadłam zobaczyć jak tam wasze tempki :)
Siwa bardzo ładny wykres i te bóle :tak: Zaciskam kciuki za wspaniały prezencik na Święta :tak:
Mou u ciebie test negatywny ale kto wie? Póki @ nie ma jest nadzieja a nawet jeżeli nie teraz to w następnym cyklu napewno ;-)
Pajkaa i jak Sebuś??
Aleksandra dziękuję za życzonka :-)
i również życzę Wam spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, samych pogodnych chwil, uśmiechu na co dzień, pozytywnych testów przy najbliższym testowaniu a dla zaciążonych spokojnego przebiegu ciąży i łatwego porodu ;-)
 
witam sie

u lekarki nie ma miejsc :angry:

tak mnie brzuch dzisiaj boli wiec jestem pewna na 90%, ze owu jednak dzisiaj a nie wczoraj. Ale nie sieje paniki przytulaski bedą jutro.:-p

nie mam dzisiaj kompletnie czasu bo wstalismy z Sebciem dopiero o 11;30
 
cześć
ja dopiero teraz siadłam do kompa, bo cały dzień gdzieś latałam... choinkę kupiłam, hehe w doniczce...
siwa trzymam kciuki za pozytywnego teściora :-D
 
reklama
Miałam nie zaglądać ale kogo się nie zapytać jak nie was dziś cały dzień biegam do kibelka bo myślałam że przyszła@ ale nie mam taki śluz że masakra biało przeżroczysty i ciągnący tak w 80% nigdy tak nie mam przed @ boli mnie w dole brzucha bardzo nawet tabletki brałam kurde albo jutro dostanę @ cholera wie jak to jest w ciąży jaki ten śluz jest bo ja nie wiem bo sie nie obserwowałam w pierwszej ciąży
 
Do góry